اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بوت کمپ یا ماشین مجازی مساله این است!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بوت کمپ یا ماشین مجازی مساله این است!!

باسلام خدمت دوستان عزیزم.

من یه مک بوم پرو mc375 با ۴ گیگ رم و سی پی یو دوال کور ۲.۸ گیگ دارم . جدیدا رو اوردم به برنامه نویسی و کلاسهای سی شارپ رو میرم.

از اونجایی که همتون میدونید برای سی شارپ نیاز به ویژوال استودیو هست ، به طور بدیهی مجبورم از ویندوز استفاده کنم.

من که به جز این مکبوک دستگاه دیگه ای ندارم مجبورم ویندوز رو یا به صورت بوت کمپ یا به صورت مجازی نصب کنم.

حالا به نظر شما کدوم گزینه با توجه به کاری که میخوام انجام بدم گزینه ی درست تریه؟

این هم بگم که اومدم از بوت کمپ استفاده کنم ولی ارور گرفتم و گفت که باید هارد رو دوباره فرمت کنم که بیخیال شدم و الان دارم از VMware استفاده میکنم.
    ویرایش توسط santoor_ostad : https://i-phone.ir/forums/member/74561-santoor_ostad در ساعت 15-11-2012, 03:34 PM

بستگی به قدرت سخت افزاریت داره و نوع خواستت
    از نظر من برای خیلی کاها٬ ویندوز ارزش اون رو نداره که مجبورت کنه از مک خارج شی و از بوت کمپ استفاده کنی
    من با رم ۴ گیگ ولی با پردازنده دو هسته 2 ٬ برای اکثر کارهایی که با ویندوز دارم از ماشین مجازی استفاده می کنم که فقط اون برنامه خاص بیاد بالا و ترجیحا ظاهر ویندوز نبینم
    تست کن اگر میبنی با سخت افزارت و برنامه ای که میخوای استفاده کنی٬ مک کند نمیشه خوب مسلما با ماشین مجازی کار کن ( البته با parallel نه wmware ) چون پارالل تو تمامی تست ها بهتر از wmware عمل کرده
    اما اگر میبینی میزان کم شدن سرعت٬ غیر قابل تحمل هست خوب فقط bootcamp میمونه
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

من روی MC374 با Cpu 2.4 نصب کردم Parallels بخاطر همین Visual Studio که شما هم میگید.زمانی خیلی مشکل ساز میشه که خیلی بین بین مک و ویندوز Switch کنید. اما رم ۲ گیگ خیلی کم هست. باید حداقل ۴ گیگ باشه.(تازه بازم کند میشه)

Parallels دو حالت هم ایجاد میکنه یکی ترکیبی مک و ویندوز یکی بصورت جداگانه که باید روی حالت جداگانه بذارید. ترکیبی خیلی بیشتر من کندی احساس کردم.
      ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 15-11-2012, 03:39 PM
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
        من روی MC374 با Cpu 2.4 نصب کردم Parallels بخاطر همین Visual Studio که شما هم میگید.زمانی خیلی مشکل ساز میشه که خیلی بین بین مک و ویندوط Switch کنید. اما رم ۲ گیگ خیلی کم هست. باید حداقل ۴ گیگ باشه.(تازه بازم کند میشه)

Parallels دو حالت هم ایجاد میکنه یکی ترکیبی مک و ویندوز یکی بصورت جداگانه که باید روی حالت جداگانه بذارید. ترکیبی خیلی بیشتر من کندی احساس کردم.
        احسان جان من به اشتباه گفتم ۲ گیگ رم دارم پست اول رو ویرایش کردم

نظر

نوشته اصلی توسط santoor_ostad نمایش پست ها
          احسان جان من به اشتباه گفتم ۲ گیگ رم دارم پست اول رو ویرایش کردم
          منم تعجب کردم! آخه مدل MC375 یادم بود که CPU اون حدود ۲۰۰ مگاهرتز از من بیشتر بود زمانی که من میخواستم مکبوک خودم را بخرم. پس CPU شما ۲.۶ باید باشه.
          پس زیاد تفاوتی بین من و شما نیست. احتمالا بستگی به مدل Visual Sutdio و ویندوز شدت کندی ها فرق میکنه. مثلا Visual Studio 2010 و ویندوز ۷ خیلی سنگینتر هست تا Visual Stdio 2008 و *Windows XP.
          اگر مدل ویندوز توی برنامه نویسی در حال حاضر براتون مهم نیست و نمی خواهید برای API ها و مسیرهای windows 7 برنامه نویسی کنید پیشنهاد میکنم Windows XP و Visual Studio 2010 را نصب کنید.
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

ببین اگه سرعت موقع کار با پارالل خیلی پایین میاد، اون موقع Bootcamp نصب کن، اگر نه برای Visual Studio از همون ماشین مجازی می تونی استفاده کنی!

نظر

اگر در محیط ویندوز فعالیتی میکنید که به سخت افزار قوی نیاز دارید بوت کمپ برای شما بهتره ولی در غیر این صورت پارالل با توجه به سرعت کار بهینه خواهد بود .

نظر

صبر کنید ..
              X