اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد UC Browser

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد UC Browser

سلام خدمت همه

دوستان 2 تا سوال در مورد این برنامه داشتم ممنون می شم کمکم کنید

اول اینکه تو نسخه ای از این برنامه که من توی ویندوز موبایل داشتم فارسی رو به خوبی نمایش می داد ولی توی این نسخه ios اینطور نیست همه چیز بر عکسه چرا؟

و اینکه تو نسخه ویندوز موبایلی که داشتم گزینه ای بود که می تونستم باهاش نحوه نمایش رو مشخص کنم که سایت رو به صورت کامل نشون بده یا اینکه به صورت نسخه موبایل ولی توی این پیداش نکردم!

پیشاپیش ممنون

منم همین مشکلو دارم
    سایتهای فارسی رو درست نشون نمیده

نظر

سلام دوست عزيز اگه نسخه انگليسي اونه داري استفاده ميكني امكاناتش كم ولي نسخه چيني اون استفاده كني كامل تره. ويه نكته ديكه اينه. موقع اي كه فارسي رو برنامه به طور كامل ساپورت ميكنه ديگه قندشكن اش كار نميكنه ودانلود هم از سايت ها نمي توني بكني ولي موقع اي كه. داخل تنضيمات كه ميشي يه علامت رعد برق. هست كه باعث ميشه فارسي خوب ساپورت كنه يانه. موفق باشي من از نسخه چيني اين برنامه استفاده ميكنم

نظر

آخرین ورژن رو نصب کنید مشکلش حل شده .

نظر

سلام دوست عزيز اگه نسخه انگليسي اونه داري استفاده ميكني امكاناتش كم ولي نسخه چيني اون استفاده كني كامل تره. ويه نكته ديكه اينه. موقع اي كه فارسي رو برنامه به طور كامل ساپورت ميكنه ديگه قندشكن اش كار نميكنه ودانلود هم از سايت ها نمي توني بكني ولي موقع اي كه. داخل تنضيمات كه ميشي يه علامت رعد برق. هست كه باعث ميشه فارسي خوب ساپورت كنه يانه. موفق باشي من از نسخه چيني اين برنامه استفاده ميكنم
          اون علامت رعد و برق که فرمودین برای speed mode هست و وقتی خاموشش کردم هر دو مشکل حل شد و فقط یه مشکل به وجود اومد که اونم ف / ی /ل /ت/ر شکنش کار نمی کنه....

آخرین ورژن رو نصب کنید مشکلش حل شده .
          آخریم نسخه رو دانلود کردم دوست عزیز

نظر

من امروز از طریق فیدبک این برنامه بهشون ایمیل زدم و گفتم که فارسی را ساپورت نمیکنند. اونها هم در عرض چند ساعت به من جواب دادند و گفتند که فارسی، عربی، اردو و ... را ساپورت میکنند. مجبور شدم دوباره بهشون ایمیل بزنم و بگم موقعی که Speed Mode در حالت ON هست حروف فارسی را برعکس نشون میده. منتظرم ببینم جواب چی میدن. ولی به شخصه فکر کنم عیب از فونت موجود در آیفون ما باشه. شاید اگر فونت را تغییر بدیم مشکل حل بشه.

نظر

صبر کنید ..
            X