اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با نصب نرم افزار های رایگان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با نصب نرم افزار های رایگان

با عرض سلام..
    دوستان بنده مشکلی پیدا کردم گوشی خودم رو به فریمور 6.0.1 بردم و با snowbreeze جیل کردم و همینطور appsync 6 رو که در انجمن دوستان معرفی کردند نصب کردم و به راحتی تمام نرم افزار ها و بازی های کرک شده رو نصب کردم ولی نرم افزار های رایگان رو که از ایتیونز گرفتم رو از طریق خود ایتیونز نمیتونم نصب کنم و با ifunbox هم وقتی نصب میکنم از برنامه ها بیرون میپره....
    البته این نکته هم بگم که قبلا روی 5.1.1 این مشکل رو بعضی وقتا داشتم و گاهی اوقات هم نه
    ممنون میشم راهنمایی کنید

مشکل با نصب نرم افزار های رایگان

با itools نصبش کن
    بعد که رفتی تو برنامه هه ازت اطلاعات اکانتتو میخواد
    بعد که یوزر پسو دادی برنامه هات اوکی میشن

نظر

فکر کنم چون شما جیلبرک هستید برنامه نصب نمی شه.برنامه ی پولی هم همین ایراد رو دارند؟

نظر

نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
        با itools نصبش کن
        بعد که رفتی تو برنامه هه ازت اطلاعات اکانتتو میخواد
        بعد که یوزر پسو دادی برنامه هات اوکی میشن
        دوست عزیز خیلی ممنون بابت راهنماییتون...با این برنامه نصب شد
        فقط اون قسمت اطلاعات اکانت لازم نشد
        ممنون

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
        فکر کنم چون شما جیلبرک هستید برنامه نصب نمی شه.برنامه ی پولی هم همین ایراد رو دارند؟
        برنامه های پولی رو که کرک شده نصب کردم و بله اجرا میشن برنامه های رایگان با ایتیونز نصب نمیشوند ولی با برنامه های دیگه ظاهرا میشه
        اما چیزی که سوال دارم این هست که این مشکل قبلا نبود و با خود ایتیونز امکان نصب رو داشتم و برنامه ها هم به خوبی اجرا میشد
        ویرایش توسط alimt699 : https://i-phone.ir/forums/member/30223-alimt699 در ساعت 14-11-2012, 02:12 PM

نظر

نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
          دوست عزیز خیلی ممنون بابت راهنماییتون...با این برنامه نصب شد
          فقط اون قسمت اطلاعات اکانت لازم نشد
          ممنون

برنامه های پولی رو که کرک شده نصب کردم و بله اجرا میشن برنامه های رایگان با ایتیونز نصب نمیشوند ولی با برنامه های دیگه ظاهرا میشه
          اما چیزی که سوال دارم این هست که این مشکل قبلا نبود و با خود ایتیونز امکان نصب رو داشتم و برنامه ها هم به خوبی اجرا میشد
          برنامه های مجانی رو از app store دانلود کردی؟

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
            برنامه های مجانی رو از app store دانلود کردی؟
            بله از خود اپ استور و همونطور که گفتم قبلا هم گوشی جیلبریک بود و امکان نص رو داشتم اما به تازگی نمیتونم نصب کنم

نظر

بعد از آپدیت این اتفاق افتاد؟

نظر

صبر کنید ..
              X