اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

call failed مشکل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• call failed مشکل

من یه iphone 4 دارم که روش فریمویر 5.1.1 دارم.اما خطم یه ططرفه شده و اشکال هم از سیم کارت نیست.با آیفونم نمیتونم تماس برقرار کنم ولی تماس و پیام میتونم دریافت کنم.خلاصه با رداسنو موفق به ریستور 5.1.1 شدم اما مشکل عدم امکان برقراری تماس برام وجود داره
    وقتی میخوام از گوشیم زنگ بزنم نمیشه و پیام call faold میده .اما از اونطرف کسی زنگ بزنه مشکلی نداره
    سیم کارتمم رو یه گوشی دیگه گذاشتم اما مشکلی نداشت مشکل از گوشی منه.کسی میتونه راهنماییم کنه؟

شما یه بار ریستور کن و بک آپ بر نگردون ببین چی میشه !

نظر

منم همین مشکلو دارم

نظر

call failed مشکل

من هم اين مشكلو داشتم. گاهي اوقات ميبرم به حالت اير پلن مد يا گاهي ريبوت ميكنم دوباره آنتن رري سرچ ميشه و مشكل حل ميشه

نظر

شما باید برید به قسمت call forwarding وwaiting یه بار on off کنید درست میشه احتمالان

نظر

دقيقا همين مشكلو دارم

نظر

سلام
              من این مشکل را داشتم. گاهی روی ایر پلن مود میرفتم گاهی فوروارد یا دایورت را راه مینداختم و گاهی هم سیم کارت رو در میاوردم بیرون و هر بار جواب میگرفتم اما تا ی مدتی چون بعدش دیگه این کارار جواب نمیداد تا ناچارار ریستور میکردم اما بعد از یک ماه دوبتره مشکل تکرار میشدو. جالبه که بگم این مشکل از همت به پایین و خارج از تهران پیش میومد. دیگه دیوانه شده بودم واسه هر کی هم که میگفتم اول حسابی بهم میخندیدند ولی بعد باورشان میشد که از همت به پایین این مشکل را دارم. رفتمپایتخت به ی اقای دادم و فهمید مشکل هنگام ریستور کردن است که یکسری باگ میشینه روی نرم افزار . حالا راست یا دروغ نمیدونم ولی مشکل حل شد.

نظر

کسی نبود راحل قطعی این مشکل رو بگه ؟

نظر

سلام دوستان گلم من هم این مشکل رو داشتم ولی حل کردم شما #31#* رو وارد کنید و تماس بگیرید یه پیام میاد و حل میشه در ضمن هر بار گوشی رو ریستارت کردید این کد رو بزنید دلیل این مشکل برمیگرده به سیستم انتن دهی

نظر

اینجا برید .
                    Setting-phone-show my caller id .
                    خودش خود به خود درست میشه

نظر

منم همین مشکلو دارم این ایراد زمانی پیش میاد که گوشی یبار خاموش روشن بشه یا ری استارت کنین تنها راهشم اینه بعد هر بار روشن کردن فقط یکبار به Setting / Phone / Call Forwarding & Call waiting & Show My Caller ID برید و فقط صبر کنید حالتو نشون بده بهتون 100% این تنها راهشه

نظر

این مشکل فقط با ریستور حل میشه
                        تست شده رو یه 5

نظر

خیلی ممنون ... درست شد .
                          نجاتم دادی :*
                          دوستان #31#* را بگیرید حل میشه
                          ویرایش توسط rezamn95 : https://i-phone.ir/forums/member/136488-rezamn95 در ساعت 10-12-2014, 11:24 AM

نظر

صبر کنید ..
                          X