اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع ارور 1600 هنگام ریستور 5.1.1 iphone 4 ?

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رفع ارور 1600 هنگام ریستور 5.1.1 iphone 4 ?

سلام
    دوستان کمک کنید.من یه iphone 4 دارم که روش فریمویر 5.1.1 دارم.اما خطم یه ططرفه شده و اشکال هم از سیم کارت نیست.با آیفونم نمیتونم تماس برقرار کنم ولی تماس و پیام میتونم دریافت کنم.خلاصه الان میخوام به 5.1.1 ریستور کنم چون حسابی به هم ریخته و هیچ اپی اجرا نمیکنه.با رداسنو 9.15 از فریمور اصلی یه کاستوم ساختم و زمان ریستور ارور 1600 بهم میده .چکار کنم با این ارور.بعضیا میگن فریمور اصلی رو ریستور کن اما میترسم بیس باندم آپدیت بشه.مشکلی به نظر شما پیش نمیاد؟در ضمن من shsh هم دارم برای 5.1.1 و قبلیاش اما فایل نگرفتم
    از iReb 5.x.x هم استفاده کردم اما نشد و هنوز 1600 میده
    ویرایش توسط tayanloo : https://i-phone.ir/forums/member/18160-tayanloo در ساعت 14-11-2012, 10:57 AM

نوشته اصلی توسط tayanloo نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کمک کنید.من یه iphone 4 دارم که روش فریمویر 5.1.1 دارم.اما خطم یه ططرفه شده و اشکال هم از سیم کارت نیست.با آیفونم نمیتونم تماس برقرار کنم ولی تماس و پیام میتونم دریافت کنم.خلاصه الان میخوام به 5.1.1 ریستور کنم چون حسابی به هم ریخته و هیچ اپی اجرا نمیکنه.با رداسنو 9.15 از فریمور اصلی یه کاستوم ساختم و زمان ریستور ارور 1600 بهم میده .چکار کنم با این ارور.بعضیا میگن فریمور اصلی رو ریستور کن اما میترسم بیس باندم آپدیت بشه.مشکلی به نظر شما پیش نمیاد؟در ضمن من shsh هم دارم برای 5.1.1 و قبلیاش اما فایل نگرفتم
    سلام
    از این اموزش استفاده کنید:

http://www.i-phone.ir/forums/thread75042.html

موفق باشید
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

بالاخره با رداسنو موفق به ریستور شدم اما مشکل عدم امکان برقراری تماس برام وجود داره
      وقتی میخوام از گوشیم زنگ بزنم نمیشه و پیام call faold میده .اما از اونطرف کسی زنگ بزنه مشکلی نداره
      سیم کارتمم رو یه گوشی دیگه گذاشتم اما مشکلی نداشت مشکل از گوشی منه.کسی میتونه راهنماییم کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط tayanloo نمایش پست ها
        بالاخره با رداسنو موفق به ریستور شدم اما مشکل عدم امکان برقراری تماس برام وجود داره
        وقتی میخوام از گوشیم زنگ بزنم نمیشه و پیام call faold میده .اما از اونطرف کسی زنگ بزنه مشکلی نداره
        سیم کارتمم رو یه گوشی دیگه گذاشتم اما مشکلی نداشت مشکل از گوشی منه.کسی میتونه راهنماییم کنه؟
        چون گفتی میترسم بیس اپدیت شه پس لاکه دیگه ؟
        برو اینجا:
        setting_phone_show my caller id بذار یه لود کوچیک بشه
        بعد واسه اطمینان توی call waiting و call forwarding همهمون کار رو بکن (لود کوچیک)
        اگر درس شد یه گوسپند بکش اگرم نه ما رو فحش نده چون مشکله من اون زمان که گوشیم لاک بود اینجوری حل میشد بعله..
        موفق باشی ...

نظر

صبر کنید ..
        X