اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش استفاده از Sn0wBreeze (سوالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    لطفاً اگه دلیله داره که کسی جوابم رو نمیده ویا اینکه قوانین سایت رو نقض کردم بفرمایید.
    واقعاً محتاج کمکم !!!

نظر

• درود.من گوشیه 4 لاک دارم که با گیوی انلاک است ایا میتوانم به 6.1.3 اپدیت کنم.
      ios:4.3.3
      firmware:3.10.01

نظر

• نوشته اصلی توسط aqae نمایش پست ها
        درود.من گوشیه 4 لاک دارم که با گیوی انلاک است ایا میتوانم به 6.1.3 اپدیت کنم.
        ios:4.3.3
        firmware:3.10.01
        کسی نبود.

نظر

• سلام
          برای سایر دوستان که مسئله ای مشابه مسئله من دارند: من موفق شدم.
          در نهایت با snowbreez و در حالت expert یک کاستوم جدید ساختم و تیک active & install shh را هم زدم، خوشبختانه به راحتی ریستور شد. بعد هم با سورس repo.insanelyi.com تونستم الترا اسنو 1.2.8 را نصب کنم. و مسئله حل شد. و تونستم رو 6.1.3 و بیس باند 5.13.04 آنتن رو بیارم.

نظر

• سلام دوست عزیز
            من ایفون 4 خودم رو سال گذشته با همین روش از 6.1.3 به 5.1.1 آوردم چند روز پیش خواستم ببرمش روی 6.1.2 هر کاری کردم با هر روشی تست کردم جواب نداد مجبور شدم روی 6.1 رفتم(با استفاده از 0000034EB1014D0C_sn0wbreeze_iPhone_4-GSM-6.1-10B144_signed) الان مشکلی که دارم اینه که هر بار دستگاه رو خاموش میکنم باید از رداسنو برای بیرون اوردن از dfu ( البته مطمین هم نیستم فقط میدونم صفحه کاملا سیاه میشه و بالا نمیاد) استفاده کنم ( با استفاده از iPhone3,1_6.1_10B144_Restore )
            کسی میدونه مشکل من تو چیه و چحوری باید رفعش کنم ؟
            البته گوشیم انلاک فاکتوریه
            ویرایش توسط Abmas44 : https://i-phone.ir/forums/member/55372-abmas44 در ساعت 18-11-2013, 09:13 AM

نظر

• سلام
              من یه گوشی 3جی دارم با اسنو اوردمش بالا هیچ چیز نمیتونم روش نصب کنم حالا میخوام بفروشمش نمیتونم ری استور کنم به ایتیونز وصل نمیشه اصلا مشکل چیه؟
              به یه کامپیوتر دیگه وصل کردم وصل نمیشه؟

- - - - - - - - - -

کاری میشه کرد کمک

نظر

• سلام من یه آیفون 3GS لاک دارم که با کاستوم به ورژن 6.1.3 آپدیت کردم ولی هر کاری میکنم گوشی بالا نمیاد از نرم افزار iBooty و rEdsnow هم استفاده کردم نشده کاستوم هم با sn0wbreeze درست کردم بدون هیچ مشکلی همه چی پیش میره ولی وقتی تموم میشه با هیچ نرم افزاری بالا نمیاد یکی یه راهنمایی خوب بکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط memol20022000 نمایش پست ها
                  سلام من یه آیفون 3GS لاک دارم که با کاستوم به ورژن 6.1.3 آپدیت کردم ولی هر کاری میکنم گوشی بالا نمیاد از نرم افزار iBooty و rEdsnow هم استفاده کردم نشده کاستوم هم با sn0wbreeze درست کردم بدون هیچ مشکلی همه چی پیش میره ولی وقتی تموم میشه با هیچ نرم افزاری بالا نمیاد یکی یه راهنمایی خوب بکنه
                  دوست گل اگر تهران هستيد با اين ٠٩٣٥٨٣٥٢٥١٣ شماره در تماس باشين تا راهنماييتون كنم

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                  X