اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

امیده بیشتر برای جیلبریک iOS 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• امیده بیشتر برای جیلبریک iOS 6

متاسفانه جیلبریک iOS 6 روند خوبی را به خود نگرفته است به گونه ای که جیل بریک بر روی این فریمور برای دستگاه های A4 به بالا غیر ممکن به نظر می رسد. در حال حاضر فقط دستگاه های دارای پردازنده ی A4 که شامل آیفون ۴ و ۳GS به همراه آیپاد نسل چهارم می شوند، را می توان آن هم تنها به صورت تترد به خاطر وجود حفره ی ” limra1n” جیل بریک کرد.

دلیل سخت شدن جیل بریک هم فقط به خاطر پیشرفت iOS و بسته شدم حفره های امنیتی و همچنین پیچیده تر شدن پردازنده های دستگاه های جدید تر مثل A5 و A5X و A6 می باشد که کار را برای جیل بریکر ها سخت و سخت تر می کنند.
    ماه پیش در اخبار داشتیم که آیفون ۵ و حتی به تازگی خبر جیل بریک آیپد مینی را هم در اخبار داشتیم. اما کمی بعد مشخص شد که آنها تنها فیل برک هستند یعنی این که تنها به درد برنامه نویسان می خورند و برای عرضه ی عمومی آماده نیستند.
    اما به تازگی هکر معروف P0sixninja که قبل ها عضو تیم کرونیک بود، در توییتر خود خبر های امیدوار کننده ای را منتشر کرده است. وی در تو*یی*تر خودش این گونه اعلام کرده است:

وضعیت حال حاضر جیل بریک آیفون ۵ وحشتناک هست. اما من بر روی چیز بزرگتری در حال کار هستم.
    منظور او از چیز بزرگ تر چیست؟ به نظر می رسد که وی توانسته راهی برای جیل بریک یوزرلند پیدا بکند!

جیل بریک یوزرلند نوعی جیل بریک است که بر روی تمامی پردازنده ها جیل بریک با موفقیت صورت می گیرد. مطمئنا تا ماه آینده وی اخباری در مورد موفقیت ویا شکستش را منتشر خواهد کرد پس باید کمی صب و تحمل داشته باشید و SHSH فریمور ۶٫۰٫۱ را برای دستگاه خود ذخیره بکنید.

وی گفته است که “تنهایی بر روی این جیل بریک کار می کنم و راه زیادی تا گرفتن نتیجه برای جیل بریک بر روی iOS 6 ندارم البته به کمی شانس هم نیاز دارم”.

اگر دوست دارید می توانید تو*یی*تر P0sixninja را از اینجا دنبال بکنید تا همیشه اخبار مربوط به جیل بریک را دنبال بکنید.

صبر کنید ..
X