اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه بکاپ گیری از Contact های آی فون بدون آی تونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه بکاپ گیری از Contact های آی فون بدون آی تونز

هرباری که از iCloud استفاده می کنید و یا با آی تونز سینک می کنید Contact هایتان نیز یکی از مواردی است بکاپ گرفته می شوند. اما ممکن است بخواهید به صورت جداگانه نیز این بکاپ ها را خارج از آی تونز و یا iCloud داشته باشید. خب آسان ترین راه برای این کار استفاده از Address Book در داخل مک می باشد.

این کار یک فایل قابل انتقال vCard می سازد که شامل تمامی اطلاعات Contact های شما می باشد و می تواند در هرجایی به عنوان یک نسخه پشتیبان ذخیره شود و حتی می توان آن را به دیگر دستگاه ها٬ سیستم عامل ها٬ برنامه های ای میل و بسیاری موارد دیگر وارد کرد.

۱- برنامه Address Book را از فولدر Applications بر روی مک اجرا نمایید.

۲- منوی File را باز کرده و گزینه Export و سپس Export vCard را بزنید.

۳- مکان ذخیره را انتخاب کرده و برای فایل .vcf تان یک نام بگذارید.

فایلی که ساخته اید یک نسخه پشتیبان از لیست Contact هایتان می باشد. فرمت vCard در بسیاری جاها استفاده شده و می توان آن را بدون از دست دادن هیچ یک از فیلدهای Conatct هایتان در برنامه های مختلف استفاده کرد.

در واقع اگر این فایل را در یک ای میل ضمیمه کرده و آن را به یک دستگاه iOS ٬ ویندوز٬ یا اندروید بفرستید به راحتی می توانید تمامی لیست شماره تلفن ها و افرادتان بدون نیاز به آی تونز به این دستگاه ها نیز منتقل نمایید. این کار در زمانی که می خواهید یک تلفن همراه جدید را تنظیمات اولیه نمایید بسیار به کار می آید.

پاک و یا ادغام کردن Contact های تکراری Address Book و آی فون : http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml#post775413
    ویرایش توسط hosein.boy.good : https://i-phone.ir/forums/member/68451-hosein-boy-good در ساعت 10-11-2012, 01:21 PM

سلام دوستان من از آیکلود کانتکت هارو انتقال دادم روی گوشی جدیدم اما الان شماره هایی که با صفر دخیره شدن ( 0912...) وقتی با من تماس میگیرن شماره اون ها با (+98912...) نمایش داده میشه و دیگه اسم اون کانتکت نمایش داده نمیشه!!!!میشه بگین چیکار باید کرد ؟ به جز اینکه تمام کانتک هارو ادیت کنم!!!

نظر

راه بهتری هم باید باشه چون تو cydia یک patch هست که این مشکل رو بر طرف میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط n.hasani نمایش پست ها
        سلام دوستان من از آیکلود کانتکت هارو انتقال دادم روی گوشی جدیدم اما الان شماره هایی که با صفر دخیره شدن ( 0912...) وقتی با من تماس میگیرن شماره اون ها با (+98912...) نمایش داده میشه و دیگه اسم اون کانتکت نمایش داده نمیشه!!!!میشه بگین چیکار باید کرد ؟ به جز اینکه تمام کانتک هارو ادیت کنم!!!

سلام
        همونطور که خودتون هم اشاره کردید با آیکلود از تمام شماره هاتون یک بک آپ تهیه کنید و بعد در محیط ویندوز با یک ویرایشگر متن ( Notepad ) فایل رو باز کنید.
        حالا با گزینه Replace یا استفاده از دکمه های Ctrl + H تغییرات لازم را بصورت یک جا در تمام شماره ها انجام بدهید و دوباره فایل بک آپ ویرایش شده را بوسیله آیکلود با گوشی سینک کنید.
        موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
        X