اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روشن نشدن ایفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• روشن نشدن ایفون 4

سلام

یه گوشی نلاک افیون بود اسپیکرش موقع تماس خراب شده بود

دادم تمعیر بعد گفت ایسی پیدا نشد

دو روز روشن بود

بعد خاموش شده و دیگه روشن نمیشه

هر روشی گفتن رفتم

نه با شارزر نه اتصال به کامپیوتر خلاصه هیچی
    خواهشا یه راهنمایی کویچ بکنید

روشن نشدن ایفون 4

شما home و power را ده ثانیه نگه دارید درست می شود.

----------------------------------------------
    برآنچه گذشت وآنچه شکست حسرت نخور **** زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمی شد

نظر

هزار بار نگه داشتم من خودم کارم نرم افزاره
      حالا ببینم با جاست بوت میشه

ولی فکر نکنم راهنمایی حرفه ای تر میخوام استاد

نظر

اگه گوشی آنلاکه ریستور کنید اگه با ریستور بالا نیاد احتمال قوی مشکل سخت افزاریه

نظر

بازم امتحان کنید ببینید با گرفتن دکمه های Home + Power مشکل حل می شود یا نه؛ یک ریستور انجام بدید اگر درست نشد فکر می کنم مشکل سخت افزاری باشه و به دفتر سایت مراجعه کنید...

نظر

جواب

نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
            بازم امتحان کنید ببینید با گرفتن دکمه های Home + Power مشکل حل می شود یا نه؛ یک ریستور انجام بدید اگر درست نشد فکر می کنم مشکل سخت افزاری باشه و به دفتر سایت مراجعه کنید...

داداش کلا روشن نمیشه نمیروه اصلا تو ایتوز واسه ریستور اصلا نمیشناسه

ولی وقتی با ireb

میخوام ببرم dfu

همین طوری که خاموش هست دکمه ها رو نگه میدارم میشناسه ولی بعد دیگه هیچی یه کم فایل لود میشه بعد هم گیر میکنه

نظر

اقا کسی نبید کمک کنه یه ایفون افتاد گوشه خونه

نظر

سلام
                گوشی من iphone 4 s است
                برنامه جدید نصب کردم گوشی ریست شد دیگه روشن نشد
                دکمه home , power را هم 10 ثانیه فشار میدهم آرم سیب میاد ولی بالا نمیاد
                لطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mosy7972 نمایش پست ها
                  سلام
                  گوشی من iphone 4 s است
                  برنامه جدید نصب کردم گوشی ریست شد دیگه روشن نشد
                  دکمه home , power را هم 10 ثانیه فشار میدهم آرم سیب میاد ولی بالا نمیاد
                  لطفا راهنمایی کنید
                  سلام.
                  به انجمن خوش امدید.
                  اگه گوشیتون جلبریک هست زمانی که home&power رو گرفتید ارم اپل که اومد اون 2 کلید رو رها کنید و کلید ولوم بالا رو نگه دارید تا گوشی بالا بیاد. بعد اون برنامه ای که نصب کردید رو پاک کنید.
                  زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

سلام. من یکساله گوشی 4s دارم و تا دیشب به خوبی کار میکرد. دیشب شارژش تموم شد و خاموش شد. امروز زدم به شارژ آرم اپل اومد صدای شارژ و روشن شدن اومد ولی روشن نشد و صفحه سیاهه. power , home هم هرقدر میگیرم تاثیری نداره

نظر

سلام منم دقيقا همين مشكل و دارم ولي با اين روشي كه گفتيد بالا نيومد
                      تا اين ارم اپل مياد بعد يه دايره مياد كه داره لود ميكنه بعد چند ثانيه هم هنگ ميكنه تو همون وضعيت ميمونه

نظر

دوسته عزيز بذار حداقل ٢ساعت تو شارژ بعد امتحان كن ببين روشن ميشه يا نه

نظر

سلام من گشی 4 دارم ورژنشو به 7.0.4 اپدیت کردم به دو روز تو وی چت هنگ کرد خاموش روشن کردم دیر بالا امد بد دوباره هنگ کرد هر کاری میکنم روشن نمیشه فقط dfu میره راهنمایم کنید ممنون
                          بالا نمیاد رستور هم که میزنم ارور 4005 میزنه البته به همین 7.0.4
                          کاری نمی شه کرد که روشنش کنم تا بد که به 6 رستور کنم؟
                          dfu می برم در حالت معمولی نه روشن میشه نه Pc نمی شناسش زمان رستور waiting for iphone گیر میکنه بعد ارور 4005 میگیره
                          ویرایش توسط emadh73 : https://i-phone.ir/forums/member/54548-emadh73 در ساعت 14-12-2013, 11:36 PM

نظر

سلام من گشی 4 دارم ورژنشو به 7.0.4 اپدیت کردم به دو روز تو وی چت هنگ کرد خاموش روشن کردم دیر بالا امد بد دوباره هنگ کرد هر کاری میکنم روشن نمیشه فقط dfu میره راهنمایم کنید ممنون
                            بالا نمیاد رستور هم که میزنم ارور 4005 میزنه البته به همین 7.0.4
                            کاری نمی شه کرد که روشنش کنم تا بد که به 6 رستور کنم؟
                            dfu می برم در حالت معمولی نه روشن میشه نه Pc نمی شناسش زمان رستور waiting for iphone گیر میکنه بعد ارور 4005 میگیره
                            آ

نظر

سلام آیفن ۴ جیلبرینک شده دارم با ios7.1.2
                              منم دقيقا همين مشكل و دارم ولي با اين روشهایی كه گفتيد بالا نيومد
                              تا اين ارم اپل مياد بعد يه دايره مياد كه داره لود ميكنه بعد چند ثانيه هم هنگ ميكنه تو همون وضعيت ميمونه

نظر

صبر کنید ..
                              X