اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شارژر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شارژر

با سلام
    من ميخوام يك شارژر بخرم و اصل بودنش خيلي برام مهمه چون اگه اصل نباشه به دستگاه صدمه ميزنه ! كسي راه تشخيص شارژر اصل از غير اصل رو ميدنه ؟ جاي خاصي رو سراغ نداريد كه برا خريد مطمئن باشه ؟ اگر بخوام شارژر گريفين بخرم بهتره از كجا تهيه كنم ؟
    ممنون

شارژر

منم به شارژر نياز دارم ولى چند روز پيش قيمت گرفتم شارژر خود اپل 112 تومن بود

پيشنهاد من اينه با كامپيوترت شارژ كن و اين قيمت ارزش نداره شما واسه يه جنس ١٢ دلارى ١١٢ تومن پول بديد

Tapatalk  !Pod

نظر

شارژر

اخه اون شارژري كه به اسم اصل ميدن اصل نيست بالاخره اينجا ايرانه ديگه !!!!!! ولي شارژر هاي گريفين خوبن با قيمت حدود ٧٠ تومن ! با كامپيوتر شارژ ميكنم ولي خوب مثلا وقتي ميري مسافرت شارژر نياز هست !!!

نظر

شارژر

نوشته اصلی توسط pooriya72 نمایش پست ها
        اخه اون شارژري كه به اسم اصل ميدن اصل نيست بالاخره اينجا ايرانه ديگه !!!!!! ولي شارژر هاي گريفين خوبن با قيمت حدود ٧٠ تومن ! با كامپيوتر شارژ ميكنم ولي خوب مثلا وقتي ميري مسافرت شارژر نياز هست !!!
        دقيقا موافقم اصلا همه جا شارژر نياز هست و اون طرح اصله و كاملا مشخصه اصل نيست و قيمتشم ١٥ تومنه '

خودم شايد امروز فردا اين مدلو سفارش بدم مارك moshi

ImageUploadedByTapatalk1352406434.698147.jpgImageUploadedByTapatalk1352406460.450851.jpg

دوتا جاى usb داره و ٨٠ تومنه !

Tapatalk  !Pod

نظر

شارژر

لطفا اگه خريدي نتيجه رو به منم بده ! اگه شارژر درست حسابي نباشه تاچ اسكرين وقتي ديوايس تو شارژ هست مشكل پيدا ميكنه و وقتي مثلا روي يك ايكون انگشت رو نگه ميداري شروع ميكنه به پرش يا مثلا وقتي ميخواي يه جاي خاص رو تو نوشته انتخاب كني درست كار نميكنه !!!! شما از كجا سفارش ميديد ؟

نظر

شارژر

لطفا اگه خريدي نتيجه رو به منم بده ! اگه شارژر درست حسابي نباشه تاچ اسكرين وقتي ديوايس تو شارژ هست مشكل پيدا ميكنه و وقتي مثلا روي يك ايكون انگشت رو نگه ميداري شروع ميكنه به پرش يا مثلا وقتي ميخواي يه جاي خاص رو تو نوشته انتخاب كني درست كار نميكنه !!!! شما از كجا سفارش ميديد ؟
            نه اين مارك معتبره و فرقى با كامپيوتر نداره ' البته فكر نكنم الان بخرم چون نظرم بيشتر روى اصل اپل هس ' ولى چشم اگه خريدم نتيجشو ميگم

اگه تبليغ به حساب نياد از چاره خريد مى كنم چون تهران نيستم

Tapatalk  !Pod

نظر

شارژر

شارژر اصل اپل رو گشتم نبود نگرد نيست

نظر

شارژر

من واسه آیپادم ۳۰ تومن اصلی خریدم
                طرف آیفونش خورد شده بود
                آداپتور کوچیک ۳ شاخه ازش خریدم
                :دی

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

شارژر

نوشته اصلی توسط hamid htc نمایش پست ها
                  من واسه آیپادم ۳۰ تومن اصلی خریدم
                  طرف آیفونش خورد شده بود
                  آداپتور کوچیک ۳ شاخه ازش خریدم
                  :دی

شما اصلا مشكل پرش صفحه رو نداريد ؟ يا مشكلاتي كه بالا نوشتم

نظر

قطعا در صورت تهیه شارژر غیر اصل عمر باطری کاهش پیدا میکنه ولی اینطور نیست که شارژر اصلی تو تهران نباشه .
                    مهمترین شاخص مشخص کننده داغ شدن شارژر های غیر اصل موقع کار هستش .

نظر

شارژر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                      قطعا در صورت تهیه شارژر غیر اصل عمر باطری کاهش پیدا میکنه ولی اینطور نیست که شارژر اصلی تو تهران نباشه .
                      مهمترین شاخص مشخص کننده داغ شدن شارژر های غیر اصل موقع کار هستش .
                      خوب غير گريفين ، بلكين و ... اصل اپل رو از كجا بايد گير بيارم ؟

نظر

شارژر

نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها
                        دقيقا موافقم اصلا همه جا شارژر نياز هست و اون طرح اصله و كاملا مشخصه اصل نيست و قيمتشم ١٥ تومنه '

خودم شايد امروز فردا اين مدلو سفارش بدم مارك moshi

[ATTACH]13226[/ATTACH][ATTACH]13227[/ATTACH]

دوتا جاى usb داره و ٨٠ تومنه !

Tapatalk  !Pod
                        دوست عزيز تو تهران هست ؟؟(بازار موبايل ، علايدين .....)

تو چ*ره چه طور؟؟؟

••••••••
                        سابقه ٢ ساله در آي او اس و كمك در انجمن ها و بالاي ١٠٠٠ پست!!

نظر

شارژر

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
                          دوست عزيز تو تهران هست ؟؟(بازار موبايل ، علايدين .....)

تو چ*ره چه طور؟؟؟

••••••••
                          سابقه ٢ ساله در آي او اس و كمك در انجمن ها و بالاي ١٠٠٠ پست!!
                          تهران نيستم و خبر ندارم ' ولى احتمالا هست

اره تو اين سايت واسه فروش گذاشته به نظر با كيفيت مياد ! ☑

Tapatalk  !Pod

نظر

شارژر

شما اصلا مشكل پرش صفحه رو نداريد ؟ يا مشكلاتي كه بالا نوشتم
                            نه هیچ مشکلی ندارم
                            کابل هم اصلیمو گذاشتم رو کامپیوتر
                            و یه کابل یه متری از علائدین تعران تو سفری که داشتم خریدم
                            خدارو شکر بدون مشکل شارژ میکنه

نظر

شارژر

من از اتریش گرفتم، البته ۱۲ دلار نبود، بودش ۲۵ یورو، حالا این قیمت ۱۲ دلاری از کجا اوومده خبر ندارم، شارژر اصل اپل یه جعبه روش داره که من توی بازار ندیدم، وقتی با شارژر شارژ می کنم خیلی بیشتر نسبت به کامپیوتر شارژ نگه میداره. در ضمن به نظر من امکان نداره تویه ایران پیدا بشه. دو مدل داشت، یکیش کوچیکتره و سیم نداره، یکیش تپله و سیم داره که قیمتشون برابره، تنها راهه فهمیدن اصل بودن چک کردنه سریال شارژره. باید بگید مسافری بیاد. پولتون رو حرووم نکنید بابت چیزی که اصل نیست. از این سایتایی که با دی اچ ال میارنن هم میتونید کمک بگیرید. میدونستم بازارش داغه یه جین میخریدما.

نظر

صبر کنید ..
                              X