اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نفرستادن ايميل از آيپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

جناب Ipooya از کمکتون ممنون اما مشکل حادتر از این هست!!!!
    من از پارس آنلاین سرویس میگیرم و مشکل ایمیل و آپلود به خاطر همین هست و قبل از آپدیت به ios6 مشکلی نبود ، تو pc تست کردم و مشکلی نبود. حالا که میدونم مشکل از پارس آنلاین هست باید چیکار کنم؟؟ آیا تنظیمات خاصی رو باید برای مودم انجام بدم؟؟؟؟ به پشتیبانی که زنگ بزنم بیشتر از سوالهای معمولی نمیتونن جواب بدن

نظر

نوشته اصلی توسط smnsmn19 نمایش پست ها
      جناب ipooya از کمکتون ممنون اما مشکل حادتر از این هست!!!!
      من از پارس آنلاین سرویس میگیرم و مشکل ایمیل و آپلود به خاطر همین هست و قبل از آپدیت به ios6 مشکلی نبود ، تو pc تست کردم و مشکلی نبود. حالا که میدونم مشکل از پارس آنلاین هست باید چیکار کنم؟؟ آیا تنظیمات خاصی رو باید برای مودم انجام بدم؟؟؟؟ به پشتیبانی که زنگ بزنم بیشتر از سوالهای معمولی نمیتونن جواب بدن
      پس اگه اینطوره

به پارس آنلاین زنگ بزنید

isp ها محدودبت میگذارن!!!

من سرویس هام شاتل و مبین نت هستش ....

اگه کمکی از دستم بر میاد بفرمایید

نظر

از لطفتون ممنون !!! خب محدویت رو چجوری فقط رو دیوایسهای اپل میذارن؟؟؟ من هم از شاتل - سپنتا - مبین نت سرویس دارم ولی فقط پارس آنلاین مشکل داره و البته فقط روی ipad!!!! به جواب دادنشون نا امیدم ولی باز زنگ میزنم.( از بس اطلاعاتشون بالاست )
        ویرایش توسط smnsmn19 : https://i-phone.ir/forums/member/47776-smnsmn19 در ساعت 17-11-2012, 05:08 PM

نظر

سلام پس از كلي مذاكره و دعوا و به بهانه جمع كردن رانژه و..... يه كارشناس فني با اطلاعات زنگ زد و گفت بايد يه تغييرات كوچيكي تو مودم بدي كه اينو مينويسم كه مشكل شما هم حل شه!!!!!
          وارد تنظيمات مودم خودتون ميشيد ( براي من tp-link) تو قسمت interface setup --> Connection Setting----> TCP MSS Option
          عدد رو به ١٢٥٢ تغيير بدبد و دوباره پايين تر TCP MTU Option رو به عدد ١٢٩٢ تغيير دهيد و در آخر ذخيره كنيد. اميدوارم مشكلتون حل بشه!

نظر

Re: نفرستادن ايميل از آيپد

دوست عزیز این هایی که شما میگید برای هر شرکت سرویس دهنده و توی هر شهر متفاوته

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

درسته ، دوستمون كه تايپيك رو زده از پارس آنلاين هست ولي براي هر شهر نميدونم .... به نظر تفاوتي نمي كنه چون تو مودم ديفالت زده بود ١٤٠٠

نظر

درسته ، دوستمون كه تايپيك رو زده از پارس آنلاين هست ولي براي هر شهر نميدونم .... به نظر تفاوتي نمي كنه چون تو مودم ديفالت زده بود ١٤٠٠
                بله ولی الان بوشهر مال ما پارس آنلاین 1380 هست ولی مال شما یه چیز دیگست
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

سلام من هم همين مشكل را دارم ولي عجيب اينه كه وقتيكه از وي پي ان استفاده مي كنم مشكل حل مي شه شاتل هست

- - - - - - - - - -

سلام من هم همين مشكل را دارم ولي عجيب اينه كه وقتيكه از وي پي ان استفاده مي كنم مشكل حل مي شه شاتل هست

نظر

نوشته اصلی توسط raha22 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

سلام دوست عزیز ;
                    مشکل شما توسط شرکت سرویس دهنده ADSL برطرف میشود ، می توانید با پشتیبانی فنی تماس بگیرید و مشکلتونو گزارش کنید و حتماً ذکر کنید که با وی پی ** حل می شود!
                    قبل از تماس اپلیکیشن speed test رو از app store دانلود کنید و تست بگیرید که بدون وی پی ** آپلود دارید یا نه ! اگر تصاویر اسکرین شات از صفحه آیپدتونو زمانیکه نتیجه تست برنامه تمام می شود ، بگذارید بیشتر می تونم کمکتون کنم.

نظر

سلام دوست عزیز ;
                      مشکل شما توسط شرکت سرویس دهنده ADSL برطرف میشود ، می توانید با پشتیبانی فنی تماس بگیرید و مشکلتونو گزارش کنید و حتماً ذکر کنید که با وی پی ** حل می شود!
                      قبل از تماس اپلیکیشن speed test رو از app store دانلود کنید و تست بگیرید که بدون وی پی ** آپلود دارید یا نه ! اگر تصاویر اسکرین شات از صفحه آیپدتونو زمانیکه نتیجه تست برنامه تمام می شود ، بگذارید بیشتر می تونم کمکتون کنم.
                      سلام و ممنون از پاسخ سريع شما ولي با لب تاب مشكلي نيست و سريع ارسال مي شه تعجبم همينه اتفاقا قبلا تبلت سامسونگ داشتم همين مشكل را پيدا كرد ( تبلته اولش خوب بود ) ممكنه مال ورژن ايپد باشه ؟ من فكر مي كنم تنظيمات خاصي براي تبلت ها باشه ضمنا در پست هاي قبلي نوشته شده بود كه شاتل تنظيمات خاصي را دارد ولي من به سايت شاتل مراجعه كردم چيزي نديدم
                      ویرایش توسط raha22 : https://i-phone.ir/forums/member/115865-raha22 در ساعت 25-02-2013, 01:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط raha22 نمایش پست ها
                        سلام و ممنون از پاسخ سريع شما ولي با لب تاب مشكلي نيست و سريع ارسال مي شه تعجبم همينه اتفاقا قبلا تبلت سامسونگ داشتم همين مشكل را پيدا كرد ( تبلته اولش خوب بود ) ممكنه مال ورژن ايپد باشه ؟ من فكر مي كنم تنظيمات خاصي براي تبلت ها باشه ضمنا در پست هاي قبلي نوشته شده بود كه شاتل تنظيمات خاصي را دارد ولي من به سايت شاتل مراجعه كردم چيزي نديدم
                        اگه مشکل اینترنتی نداشته باشید و همزمان از روی لپ تاپ ارسال میشه و با آیپد مشکل دارین ، دلیلش پورت ارسال پست الکترونیکی مشکل داره ، یعنی smtp , شما اکانتتون رو یکبار پاک کنید و مجددا تو دیوایس بسازین ، اگه بدون خطا ایجاد کرد که مشکلی نیست ، اگه با خطا مواجه شدین بدون لیسانس ssl و همچنین پورت مشخص سرویس دهنده ایمیل رو به صورت دستی وارد کنید، امیدوارم حل بشه!!
                        سپاس

نظر

صبر کنید ..
                        X