اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام شرمنده که سوالم را اینجا میپرسم
    آيا منظور از آيپد ٣ همان آيپد نيو ميباشد؟

نظر

نوشته اصلی توسط armin-021 نمایش پست ها
      سلام شرمنده که سوالم را اینجا میپرسم
      آيا منظور از آيپد ٣ همان آيپد نيو ميباشد؟
      بله ولی در واقع آیپد نسل سوم هست نه آیپد 3
      ولی شما باید سوالتون رو اینجا بپرسید
      http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post778179
      و از این به بعد دقت کنید
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

دوستان لطفا راهنمايي كنيد؟
        من Ipad 4gen 32gbwifi گرفتم اما متاسفانه بعد از چند دقيقه كه دستگاه را روشن كردم و به اينترنت وصل شدم. در هنگام تست دوربين عكاسي (گرفتن عكس) دستگاه هنگ كرد و با iTune هم ريستور نميشه ؟ لطفا راهنمايي كنيد؟

نظر

هنگ کرد؟؟؟
          اولین باره میشنوم ios هنگ کرده..
          دیوایس رو به dfu ببرید بعد توسط ایتیونز رستور کنید البته قبلش دکمه home+power رو بگیرید تا رستارت شه ببینید بالا میاد یا نه.

dfu بردن هم به این صورت هستش که اول دستگاه رو به کامپیوتر وصل میکنی بعدش دکمه home+power رو 10 ثانیه بگیر بعد power رو تو همون حالتی که home رو نگه داشتی ول کن تا زمانیکه کامپیوتر دستگاهت رو بشناسه ایتیونز رو باز کن و رستور کن.

نظر

سلام دوستان wifi+4g نسل چهارم كى ايران مياد؟آيا به نظرتون نسل سوم بگيرم يا صبر كنم؟
            ویرایش توسط javid737 : https://i-phone.ir/forums/member/74545-javid737 در ساعت 19-11-2012, 01:36 AM

نظر

نوشته اصلی توسط javid737 نمایش پست ها
              سلام دوستان wifi+4g نسل چهارم كى ايران مياد؟آيا به نظرتون نسل سوم بگيرم يا صبر كنم؟
              بخوایم به تاریخ جهانی حساب کنیم میشه 22 نوامبر فکر کنم که 2-3 روز بعدش توی ایران هم میاد ولی به نظر من صبر کنید همین چهارم عرضه بشه و بگیرید و سوم نگیرید
              Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

سلام دوستان آيپد نسل ٤ wifi +4g اومده ايران آخه يكى از سايتا رو ديدم براى ١٦ گيگش ٢١٠٠ قيمت زده؟

نظر

سلام دوستان آيپد نسل ٤ wifi +4g اومده ايران آخه يكى از سايتا رو ديدم براى ١٦ گيگش ٢١٠٠ قيمت زده؟
                  سلام.من احتمالا فردا میرم که ببینم اومده یا نه.اگه اومده بود اینجا با قیمتش میزنم

نظر

سلام , لطفا راهنمایی بفرمایید.
                    من به تازگی یک ipad new گرفتم ولی از کجا بفهمم این فروشنده محترم به من ipad 2 نداده است. لطفا پاسخ دهید.

2 : هیچ راهی برای فرستادن sms به هر گوشی در آیپد وجود ندارد؟
                    ممنون

نظر

خوب اگه شما ایپد سیم کارت خور خریدین پشت جعبه زده 4g بعدم صفحش رتیناست خیلی تابلو معلومه.
                      نه نمیشه sms فرستاد سیم کارت فقط جهت استفاده دیتا هستش..

نظر

نوشته اصلی توسط armin-021 نمایش پست ها
                        سلام , لطفا راهنمایی بفرمایید.
                        من به تازگی یک ipad new گرفتم ولی از کجا بفهمم این فروشنده محترم به من ipad 2 نداده است. لطفا پاسخ دهید.

2 : هیچ راهی برای فرستادن sms به هر گوشی در آیپد وجود ندارد؟
                        ممنون
                        فکر کنم اگه در کیبردتون یک گزینه dictation(یعنی صحبت را تبدیل به نوشته کند) داشته باشین new هست.

نظر

نظر

بله دوست گرامی نسل ۴ wifi هست و قیمت هم تقریبا ۱۸۵۰۰۰۰ هست

نظر

البته هنوز مدل سلولار وارد نشده!!!

نظر

نوشته اصلی توسط mehradg نمایش پست ها
                                دوستان لطفا راهنمايي كنيد؟
                                من Ipad 4gen 32gbwifi گرفتم اما متاسفانه بعد از چند دقيقه كه دستگاه را روشن كردم و به اينترنت وصل شدم. در هنگام تست دوربين عكاسي (گرفتن عكس) دستگاه هنگ كرد و با iTune هم ريستور نميشه ؟ لطفا راهنمايي كنيد؟
                                دوست عزيز شما همزمان دكمه هوم و پاور ١٠-١٢ ثانيه نگه دار خودش درس ميشه

نظر

صبر کنید ..
                                X