اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در کیبرد Tiger ..MacBook

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در کیبرد Tiger ..MacBook

os اصلی سیستم 10.4.1 بود و شکل کیبرد دستگاه حالتی بود که m تو ردیف دوم بود ، a , z تو ردیف اول بودن...
    الان که 10.4.11 رو نصب کردم حروف جابجا میخوره و حالت کیبرد ویندوزی هست...یعنی m کنار n و a اول ردیف دوم....چیکار کنم که به حالت اصی دستگاه برگرده ؟

نوشته اصلی توسط deathpoint2002 نمایش پست ها
    os اصلی سیستم 10.4.1 بود و شکل کیبرد دستگاه حالتی بود که m تو ردیف دوم بود ، a , z تو ردیف اول بودن...
    الان که 10.4.11 رو نصب کردم حروف جابجا میخوره و حالت کیبرد ویندوزی هست...یعنی m کنار n و a اول ردیف دوم....چیکار کنم که به حالت اصی دستگاه برگرده ؟
    من خوب متوجه نشدم،تو مک این مشکل پیش آمده یا ویندوز!؟

نظر

گویا درست ننوشتم...
      یه MAC BOOK مدل A1181 دارم...از فرانسه خریدنش ..OS روش Tiger نسخه 10.4.1 بود...امروز که OS رو عوض کردم و 10.4.8 رو نصب کردم موقع نصب کشور و زبان رو انگلیسی انتخاب کردم و ترتیب کاراکترهای روی کیبرد به حالت انگلیسی تبدیل شد ...همینطور که تو عکس میبینین ترتیب کاراکترهای روی کیبرد با نسخه های انگلیسیش فرق داره... و اینجا تداخل بودجود میاد ....وقتی Q رو از روی کیبرد میزنم معادلش که A هست روی کیبردهای انگلیسی میخوره...
      ..[IMG][/IMG]
      به نظرتون باید دوباره OS رو نصب کنم و در حین نصب کشور و زبان رو فرانسه انتخاب کنم و درست میشه و یا راه حل دیگه ای میتونین پیشنهاد بدین ؟
      در ضمن الان که زبان و فرمت رو به فرانسه تغییر میدم هیچ فرقی نمیکنه ترتیب کاراکترها...

نظر

از تو ستينگ ميشه عوض كرد!(الان دسترسي به مك ندارم كه مسير دقيق رو بگم! به محض دسترسي به مك راه رو براتون قرار ميدم!)

نظر

در تنظیمات english pc قرار بدید منم این مشکل رو داشتم با انگلیش عادی اما با پی سی حل شده!

نظر

دوباره os رو نصب کردم و همون اول نصب زبان رو فرانسه انتخاب کردم..درست شد...

نظر

صبر کنید ..
            X