اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب ویندوز ۸ روی مک بوک ایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب ویندوز ۸ روی مک بوک ایر

سلام خدمت برو بچ گل فروم ... من چند تا سوال داشتم ممنون می شم عزیزان فن پاسخ بدن :
    من یک مک بوک ایر ۹۶۵ سال ۲۰۱۱ دارم و روش ورژن ۱۰.۸.۲ نصب کردم .. حالا :

۱. من یک سوپر درایو دارم که ازش هیچ استفاده ای نمی کنم و می خوام بفروشمش فقط می خوام ببینم واسه نصب ویندوز ۸ روی ایر نیاز بهش پیدا نمی کنم ؟
    ۲. من هیچ درایوری از ایر خودم ندارم بعد از نصب ویندوز واسه نصب درایوری چیزی نیاز هست ؟ و اینکه این درایور ها نیاز به سوپر درایو واسه نصب دارن ؟
    ۳. واسه نصب نرم افزار های مورد نیاز روی ویندوز مثل مک می تونم اونارو روی فلش بریزم یا باید با سوپر درایو اینکارو بکنم ؟
    ۴. واسه ویندوز تنها با روش بوت کمپ چقدر فضا نیاز هست ؟ أخه من ایر ۱۲۸ مگابایتی دارم .. حداقل فضا چقدره ؟ بعداز نصب ویندوز میشه میزان فضا رو تغییرش داد ؟
    ۵. عزیزانی که ویندوز ۸ رو نصب کردن میشه بگن که چه چیز های درست کار نمیکنه ؟ ترک پد کار میکنه ؟ میشه توی ویندوز از کلید های میانبر استفاده کرد ؟ کلا من موس ندارم با ترک پد واسه مترو ویندوز ۸ مشکلی پیش نمیاد ؟
    ۶ واسه نصب ویندوز به روش بوت کمپ و با فلش نیاز به خریداری نسخه خاصی از ویندوز ۸ است ؟* یا همین نسخه ویندوز ۸ ۶۴ بیت معمولی رو میشه استفاده کرد ؟

میدونم سوالاتم زیاد شد ولی ممنون میشم یکی پاسخ یده ...

۲-میتونید از طریق اینترنت،دانلود کنید.
    ۳-بعد از نصب ویندوز،مثل یک لب تاپه ویندوزی میمونه!(از هر طریقی میتونید برنامه نصب کنید!)
    ۴-حداقل ۳۰ گیگ!بعد از نصب ویندوز،خیر نمیشه فضا رو زیاد یا کم کرد!
    ۶-همون ویندوز ۸ معمولی کافیه!(۳۲ یا ۶۴)

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
      ۲-میتونید از طریق اینترنت،دانلود کنید.
      ۳-بعد از نصب ویندوز،مثل یک لب تاپه ویندوزی میمونه!(از هر طریقی میتونید برنامه نصب کنید!)
      ۴-حداقل ۳۰ گیگ!بعد از نصب ویندوز،خیر نمیشه فضا رو زیاد یا کم کرد!
      ۶-همون ویندوز ۸ معمولی کافیه!(۳۲ یا ۶۴)
      با تشکر از شما فقط سوال ۱ و ۵ بی پاسخ موند از دوستان هرکسی اطلاع داره لطفا پاسخ بده

نظر

۱ : بله نیاز پیدا میکنید مگه اینکه ویندوز رو روی هارد اکسترنال ریخته باشید
        ویرایش توسط power of : https://i-phone.ir/forums/member/103558-power-of در ساعت 06-11-2012, 11:13 PM

نظر

۵ : توی ویندوز ۸ نمیدونم یعنی اصلا نمیدونم ساپورت میشه یا نه اما ترک پد متاسفانه کار نمیده فقط برای جابجایی و کلیک کردن استفاده میشه اما کاریی هایی که توی مک دارید رو از دست میدید

- - - - - - - - - -

۵ : توی ویندوز ۸ نمیدونم یعنی اصلا نمیدونم ساپورت میشه یا نه اما ترک پد متاسفانه کار نمیده فقط برای جابجایی و کلیک کردن استفاده میشه اما کاریی هایی که توی مک دارید رو از دست میدید

نظر

نوشته اصلی توسط power of نمایش پست ها

- - - - - - - - - -
            یعنی نیاز پیدا میشه که موس استفاده کرد ؟ ترک پد کار رو را نمی ندازه ؟ یعنی منظورم اینه که واسه استفاده از ویندوز ۸ نیاز به مجیک موس یا موس کابلی هست ؟

نظر

دوستان با بوت کمپ میشه ویندوز ۸ رو نصب کرد ؟ یا هنوز ساپورت نمیشه ؟
              iMac MC814...

- - - - - - - - - -

دوستان با بوت کمپ میشه ویندوز ۸ رو نصب کرد ؟ یا هنوز ساپورت نمیشه ؟
              iMac MC814...

نظر

سوال ۱
                شما می تونین با یه فلش بوتیبل هم ویندوز و نصب کنین تو گوگل سرچ کنین میاد

نظر

صبر کنید ..
                X