اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شکایت دوباره از اپل این بار از سوی مکزیک درباره نام iPhone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شکایت دوباره از اپل این بار از سوی مکزیک درباره نام iPhone

به گزارش الکترونیستا اپل در یک دادگاه مکزیکی به خاطر نام تجاری آیفون محکوم شده است و امکان این قضیه وجود دارد که حتی فروش ایفون ۵ در این کشور ممنوع بشود!

اما مشکل از اینجا شروع می شود که نام iPhone شباهت بسیار زیادی به iFone دارد و این که یک شرکت دیگر نام تجاری iFone را در مکزیک از سال ۲۰۰۳ به ثبت رسانده بوده است. در این دادگاه که شرکت مکزیکی از اپل شکایت کرده است که اپل را دوباره پس از درگیری در بریتانیا با سامسونگ، مجبور به در گیر شدن در دادگاه های مکزیک کرده است.

اپل در ابتدا سعی کرده است که به اثبات برساند که این شرکت در چند سال اخیر هیچ گونه فعالیتی نداشته است و در این چند مدت آنها تنها نام iFone را اشغال کرده بودند. اما این کمپانی مکزیکی بود که توانست با ارائه ی چند مدرک ادعای اپل را رد بکند و به قاضی دادگاه ثابت بکند که در چند سال همچنان که اپل می گفته هم بی فعالیت نبوده اند.
    بعد از رای قاضی مبنی بر رد ادعای اپل، به این کمپانی مکزیکی اجازه داده شد تا درخواست های خود را نسبت به کمپانی اپل ابراز بکند. کمپانی مکزیکی هم پا را فرا تر از ححد تصورش گذاشته و از قاضی دادگاه در خواست کرده تا ۴۰ درصد مقدار فروش آیفون در کل تاریخ و به علاوه ی ممنوعیت فروش ایفون ۵ در مکزیک را رای بدهد.

هر چند که این رای به نظر نمی رسد به تصویب دادگاه مکزیکی برسد، اما این سهلنگاری بزرگ از شرکتی به بزرگی اپل بعید به نظر می رسید.

منبع iPhone, iFone, and Apple's Mexican trademark standoff: what's really going on | The Verge

چرا اين إمكان نداره

Sent from my iPhone|5|using Tapatalk📱

نظر

iPhone معني اينو ميده :
      I : من (متعلق به من)
      Phone : تلفن

ربطي به Fone نداره!!!

Sent from iPhone4 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iraniphone نمایش پست ها
        iPhone معني اينو ميده :
        I : من (متعلق به من)
        Phone : تلفن

ربطي به Fone نداره!!!

Sent from iPhone4 using Tapatalk
        طرز تلفظ هم بسته به نوع ثبت مهم هست.

البته iPhone این معنی که شما گفتید را نمیده!
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

اصلا ایفون معنی خاصی نداره ، i am phone بود میشد من تلفنم myphone میشه تلفن من ، اون i شاید حرف اول ios هست . البته خوده ios هم جای سواله چرا i OS هست و این i چی میتونه باشه .

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
            اصلا ایفون معنی خاصی نداره ، i am phone بود میشد من تلفنم myphone میشه تلفن من ، اون i شاید حرف اول ios هست . البته خوده ios هم جای سواله چرا i OS هست و این i چی میتونه باشه .

اون i که حدود ۲ سال پیش هم اینجا بحث شد در موردش ، اول کلمه intelligent به معنا هوشمند یا internet هست. در واقع intelligent Phone یا internet Phone .
            شاید هم هردوش باشه.
            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

خلاصه اسم هوشمندانه اي انتخاب كردن،اين شركتا هم فهميدن چه جوري اپل تيغ بزنن

نظر

بعد ۵ سال اومدن میگن آیفون کپیه!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟ عجب آدمایی

نظر

اگه اين قانون ها اينجا بود الان همه مردم به جون هم افتاده بودن! بس كه اينجا از اسم همديگه سواستفاده ميكنند !

نظر

همشون شکایت های الکی و بی اساسی هستند!(از نظر من)
                    پس چرا از همون اول،شکایت نکرد!؟(سال ۲۰۰۷)

نظر

صبر کنید ..
                    X