اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه از آيتيونز با سرعت بيشتري دانلود كنيم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چگونه از آيتيونز با سرعت بيشتري دانلود كنيم؟

نوشته اصلی توسط ali4110m نمایش پست ها
    تمام لذت آيفون به اپ استوره.اميدوارم دوباره بسته نشه
    سرعت لودينگ آيتونز فوق العاده اومده پايين در صورتي كه من از اينترنت پرسرعت استفاده ميكنم.(باز هم بوي تحريمه حريمه يار به مشام ميرسه انگار)

نظر

نوشته اصلی توسط Baran90 نمایش پست ها
      سرعت لودينگ آيتونز فوق العاده اومده پايين در صورتي كه من از اينترنت پرسرعت استفاده ميكنم.(باز هم بوي تحريمه حريمه يار به مشام ميرسه انگار)
      آره سرعت لود (با گوشی) خیلی اومده پایین! بعضی وقت ها چند دقیقه طول می کشه! ولی سرعت دانلود با گوشی مشکلی ندارم!

نظر

دوستان من که مشکلی ندارم با دانلود منیجر و اینکه اتوریز میشه
        ولی اگر شماها مشکل دارین میتونین نرم افزار PP25را نصب کنید بعد از نصب برروی نرم افزارهای دانلود شده کلیک راست کرده و روی گزینه ی open with رفته و بعد گزینه ی choose...را زده و نرم افزار pp25را انتخاب کنید حالا دبل کلیک کنید و اگینه ی تکی که در وسط صفحه هستش رو انتخاب کنید تا نرم افزار نصب بشه قبلش محصول خودتونو از طریق کابل متصل کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdadtopme نمایش پست ها
          دوستان من که مشکلی ندارم با دانلود منیجر و اینکه اتوریز میشه
          ولی اگر شماها مشکل دارین میتونین نرم افزار PP25را نصب کنید بعد از نصب برروی نرم افزارهای دانلود شده کلیک راست کرده و روی گزینه ی open with رفته و بعد گزینه ی choose...را زده و نرم افزار pp25را انتخاب کنید حالا دبل کلیک کنید و اگینه ی تکی که در وسط صفحه هستش رو انتخاب کنید تا نرم افزار نصب بشه قبلش محصول خودتونو از طریق کابل متصل کنید
          نرم افزار رو بعد از دانلود و نصب اجرا کردی؟ (اونی که با دانلود منیجر از آیتونز دانلود کردی رو میگم)

نظر

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
            نرم افزار رو بعد از دانلود و نصب اجرا کردی؟ (اونی که با دانلود منیجر از آیتونز دانلود کردی رو میگم)
            ایشون که با آیتیونز نصب نکردن با ۲۵pp نصب کردن که مشکلات خاص خودشو داره و اساس کارشم دقیقا همینه

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
              ایشون که با آیتیونز نصب نکردن با ۲۵pp نصب کردن که مشکلات خاص خودشو داره و اساس کارشم دقیقا همینه
              منم مشکلم همینه. با این برنامه باز میکنم و با دانلود منیجر نصب میکنم باز موقع اجرا بازش نمیکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                منم مشکلم همینه. با این برنامه باز میکنم و با دانلود منیجر نصب میکنم باز موقع اجرا بازش نمیکنه.
                بعضی از این برنامه ها اره نصب نمیشه یا وقتی نصب شد میپرن بیرون(دانلود از25pp) بسته به ورژن شماداره

شما از ایتونز دانلود کنید و با25ppنصب کنید

نظر

صبر کنید ..
                X