اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iphone 5 or iphoe 4s??

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iphone 5 or iphoe 4s??

سلام دوستان من میخوام برای اولین بار اپل بخرم..

با این که تا حالا باهاش کار نکردما ولی همش میگم خدای گوشیه..من خودم استاد گوشی های اندرویدیم.ولی از اپل خوشم میاد.

حالا میخوام بدونم به نظره شما با وجود ایفون5..با این قیمت و امکانات نه چندان اضافه شده.

ایفون 5 بخرم یا 4s????

تاپیکتون به بخش سوالات قبل از خرید منتقل شد تو همین تاپیک سوالاتون رو هم بپرسید چون قبلی بسته شد.

ایفون 5 با 4اس زمین تا اسمون فرق داره دوست عزیز اگه مشکل مالی ندارید 5 بگیرید چون خیلی پیشرفت داشته تا 4s
    ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 02-11-2012, 02:15 AM

نظر

iphone 5 or iphoe 4s??

نوشته اصلی توسط mehrabun نمایش پست ها
      سلام دوستان من میخوام برای اولین بار اپل بخرم..

با این که تا حالا باهاش کار نکردما ولی همش میگم خدای گوشیه..من خودم استاد گوشی های اندرویدیم.ولی از اپل خوشم میاد.

حالا میخوام بدونم به نظره شما با وجود ایفون5..با این قیمت و امکانات نه چندان اضافه شده.

ایفون 5 بخرم یا 4s????
      اگر تفاوت قيمتش خيلي برات مهم نيست ٥ بگير
      به نظر مياد كه تغييري صورت نگرفته ولي اينطور نيست اصلا و 5 خيلي بهتر از 4s هست

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

iphone 5 or iphoe 4s??

آیفون 5 عالی است ولی اگه می خواهید بگیرید از ایران نگیرید بهتر است چون قیمتهاشون نجومی است.

----------------------------------------------
        برآنچه گذشت وآنچه شکست حسرت نخور **** زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمی شد

نظر

به نظرم اگر قیمت مناسب گیرتون اومد 5 بخرید . اما با این وضعیت و امکانات تقریبا برابر 4 اس براتون بهتره ضمن اینکه من 4 اس رو بیشتر قبول دارم

نظر

یه اشنا پیدا کردم امریکا میگه اینجا گوشیو با قرارداد دو ساله استفاده از اوپراتور خاص میفروشن..نمیشه ایران استفاده کرد ازش؟؟

میگه از امریکا ایران نمیفرستن...جاهی دیگه هم که قیمت دلاراشون بالاست

نظر

iphone 5 or iphoe 4s??

یه اشنا پیدا کردم امریکا میگه اینجا گوشیو با قرارداد دو ساله استفاده از اوپراتور خاص میفروشن..نمیشه ایران استفاده کرد ازش؟؟

توی امریکا انلاک نیومده هنوز چون اگه بیاد من گرفتم بواسطه فامیلم

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

iphone 5 or iphoe 4s??

بستگی به اپراتورش هم دارد.
                بله ، به ایران نمی فرستند و هنگ کنگ قیمتش کمی پایین تر می باشد.

----------------------------------------------
                برآنچه گذشت وآنچه شکست حسرت نخور **** زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمی شد

نظر

به سوال دوستمون ربطی نداره ولی چون بحث لاک و انلاک پیش اومد خواستم بگم که تو سوئد ۱۶گیگ انلاک رو ۵۹۹۵ کورون می فروشند که با کورون ۴۵۰ حساب کنید چند در میاد.

نظر

ببين،اگه پولش مشكلي نيست،٥ از هر نظر عاليه!(با ٤س هم خيلي فرق داره!)

نظر

2500000بیشتر ندارم...واسه همین میخوام از اون طرف بیارم..ولی ..شانس که نداریم.میگیریم انلاک نمیشه..

نظر

میشه از اون دوسته عزیز بپرسم فرقه زمین تا آسمونشون چی؟ درضمن من خودم ۵ دارم

نظر

نوشته اصلی توسط alisina4 نمایش پست ها
                          خوب حالا شما بگو فرقی نداره یعنی؟

نظر

نوشته اصلی توسط alisina4 نمایش پست ها
                            اگه منظورتون ios هستش خوب با این حساب 3Gs با 5 فرقی نداره..

نظر

فرق به این میگن که اون یکی نداشته باشه چی یفونه ۵ داره که ۴س نداره؟ یا حتا ۴؟

- - - - - - - - - -

بابا سعی کنید چیزی بگید که واقعی باشه نه احساسی. iphone ۵ خیلی خوبه یعنی حرف نداره والی چیزه خیلی جدیدو خفنی نیست.فقط سبک تره و lcd بزرگ تر .سرعتم که من کمبودی تو ۴س نمیدیدم.

نظر

صبر کنید ..
                              X