اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iphone 5 or iphoe 4s??

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خوب مسلما 5 بهتره، صفحه اش بزرگتره طرح پشتش قشنگ تره،ضخامت كمتري داره،سخت افزارش ارتقا پيدا كرده
    ولي اگه 4اس دارين بهتره ارتقاش ندين چون چيز زيادي رو از دست نميدين صبر كنيد تا آيفون جديد بياد
    به نظر من بهترين آيفونهاي اپل،2جي هست و 4 كه واقعا انقلابي در عرصه گوشي ها بودند

نظر

من نمي دونم اين بحث هاي مدل گوشي كي تموم ميشه!
      خب اين مسلم هست كه آيفون 5 به لحاظ تكنولوژي برتر و جديد بودن حرفهاي زيادي براي گفتن داره كه تا باهاش كار نكني متوجه نميشوي؛ پس به نظر من بحث كردن در اين مورد بي معنيست!
      اين دوستمون هم كه سوال كردند كه آيفون 5 بخرم يا 4s هم بايد به حضورشون بگم كه اگر مشكل مالي نداريد بهتره كه جديدترين را انتخاب كنيد.
      هر چند كه فرموديد براي اولين بار هست كه مي خواهيد سراغ محصولات اپل بياييد كه احتمالا بحث جيلبريك نشدنش كمي آزارتون بده كه محدوديت هاي اپل زبانزد هستند...
      در كل به نظر من اگه مي خواهيد خيلي رسمي و قانوني جلو بريد و جيلبريك نكنيد، حتما آيفون 5 بخريد و گرنه يك 4s تر و تميز با ورژن 5.1.1 پيدا كنيد و ازش لذت ببريد!

نظر

iphone 5 or iphoe 4s??

دوست عزيز من خودم تازگيا يه ٤ اس ٦٤ گيگ گرفتم خيليم مردد بودم و همش فكر ميكردم كاش ٥ ميخريدم
        اما الان كاملا ازش راضيم
        چون حتي اگه ٥ اخرته گوشيم باشه ٤اس خيلي ازش كم نداره و اينكه ٥ خيلي خيلي ظريفه بدنش و اين خيلي ازار دهندس
        اگه يه ٤ اس كاركرده بخري و صبر كني تا ٥ اس بياد بنظرم عاقلانه تر باشه
        البته اين نظر شخصي بنده هستش
        موفق باشي

نظر

يه مطلبي براي من هنوز مبهمه ، معمولا اپل اعلام ميكنه سرعت مثلاً 4s دو برابر4 هست و يا ٥ دوبرابر 4s اين يعني ٥ بايد چهار برابر سرعت ٤ رو داشته باشه ، ولي در عمل تفاوت اينقدر نيست! البته من ٥ ندارم ولي چون يك يه سالي ٤ داشتم بعد ٤اس گرفتم واقعاً با جرئت ميگم هيچ تفاوتي رو احساس نميكنم !! فقط سرعت تعداد شات عكسبرداري در دقيقه ، ولي در مورد ٥ همون صفحه بلند تر وقتي شما كيبورد رو ميارين فضاي خيلي بيشتري بالاي اون دارين تا مدلهاي قبلي...

نظر

iphone 5 or iphoe 4s??

ايفون ٤ اس اونقدر سرعت بالايي داره كه بالاتر از اين فعلا براي استفاده ي معمولي يا حتي اجراي سنگين ترين برنامه هاي اپ استور نياز نيست(برخلاف٤) ، مثلا گفته شده ايفون ٥ دو برابر سرعت داره نسبت به ٤اس در باز كردن برنامه موزيك كه من چند بار تست كردم سرعت بيشترش اصلا به چشم نمياد ، مهمترين عامل براي انتخاب كردن ٥ به جاي ٤اس فقط و فقط ال سي دي هست چون هم بزرگتره هم رنگها زنده تره . البته تا اينجا كه به نظر مياد تو حالت كلي كيفيت توليد ٤اس بالاتر بوده تا ٥ . ولي الان اگر قصد خريد داريد ٥ خريدن عقلاني تره چون ٤اس هاي موجود رفرش هستن . اما تعويض ٤اس به ٥ فكر نميكنم نياز باشه به جز اون بحث ال سي دي چون دوربين و سرعت گوشي تفاوت محسوسي نداره .
            ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 29-12-2012, 09:42 PM

نظر

من میخواستم ایفون4 بخرم 32 گیگ
              پرسیدم گفتند 4 نخر و برو 4s بخر
              رفتیم 4s بخریم از این مغازه به اون مغازه
              بسته به تمیزی و خط خش 16 گیگ از 1600 شروع شده تا 1750
              32 از 1750 شروع شده تا 1950
              64 هم همینجور از 1950 بود تا 2200
              16 گیگ گفتند نخر که کمه
              32 گفتند بخر که تمیز تمیز گیرم نیومد یکی هم خریدم بعدا معلوم شد هندزفریش اصلی نبوده و کلا پس دادم
              64 تمیز تمیز سراغ دارم دم به دقیقه میبره بالا قیمت رو البته آشناست و بامرام اما اذیت میکنه سر این گوشی الان شده2200
              بعد یه ظریفی نشسته بود یه گوشی گفت پسر چرا ایفون5 نمیخری با این پول
              خلاصه من از ایفون4 الان رسیدم به ایفون5

تا حالا ایفون نداشتم گوشیم نکسوسه اما سایزش برام خوب نیست دنبال یه چیز متفاوتی بودم که هم خوب باشه هم خوش دست
              سقف بودجم و پولم هم 2200 هست حالا میتونم یه چیزی بزارم یه ایفون5 دست دوم بگیرم
              دوربینش خوب عکس بگیره صداش هم خوب باشه
              اهل ور رفتن زیاد با گوشی نیستم که هر روز بخوام باهاش کشتی بگیرم
              فیلم هم که اصلا با موبایل نمیبینم
              خلاصه عشق ایفون شدم میترسم با این همه عجله از هول حلیم بیفتیم تو دیگ
              حالا بنظرتون چه کنم که فردا روزی پشیمون نباشم

نظر

iphone 5 or iphoe 4s??

نوشته اصلی توسط gandolf05 نمایش پست ها
                من میخواستم ایفون4 بخرم 32 گیگ
                پرسیدم گفتند 4 نخر و برو 4s بخر
                رفتیم 4s بخریم از این مغازه به اون مغازه
                بسته به تمیزی و خط خش 16 گیگ از 1600 شروع شده تا 1750
                32 از 1750 شروع شده تا 1950
                64 هم همینجور از 1950 بود تا 2200
                16 گیگ گفتند نخر که کمه
                32 گفتند بخر که تمیز تمیز گیرم نیومد یکی هم خریدم بعدا معلوم شد هندزفریش اصلی نبوده و کلا پس دادم
                64 تمیز تمیز سراغ دارم دم به دقیقه میبره بالا قیمت رو البته آشناست و بامرام اما اذیت میکنه سر این گوشی الان شده2200
                بعد یه ظریفی نشسته بود یه گوشی گفت پسر چرا ایفون5 نمیخری با این پول
                خلاصه من از ایفون4 الان رسیدم به ایفون5

تا حالا ایفون نداشتم گوشیم نکسوسه اما سایزش برام خوب نیست دنبال یه چیز متفاوتی بودم که هم خوب باشه هم خوش دست
                سقف بودجم و پولم هم 2200 هست حالا میتونم یه چیزی بزارم یه ایفون5 دست دوم بگیرم
                دوربینش خوب عکس بگیره صداش هم خوب باشه
                اهل ور رفتن زیاد با گوشی نیستم که هر روز بخوام باهاش کشتی بگیرم
                فیلم هم که اصلا با موبایل نمیبینم
                خلاصه عشق ایفون شدم میترسم با این همه عجله از هول حلیم بیفتیم تو دیگ
                حالا بنظرتون چه کنم که فردا روزی پشیمون نباشم
                به بازارچه انجمن يك سري بزن ، شايد با بودجه شما چيز خوب گيرت بياد ، اگه بتوني ٥ گير بياري خوبه !! 4s تميز هم ميتوني بخري!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                  به بازارچه انجمن يك سري بزن ، شايد با بودجه شما چيز خوب گيرت بياد ، اگه بتوني ٥ گير بياري خوبه !! 4s تميز هم ميتوني بخري!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2
                  4sسفید 64 گیگ سراغ دارم در حد آک بدون یه خط و خش اصلا فرض کن آک
                  میگه 2200 پارت نامبر کانادا و نمیدونم رفرشی هم نیست بقولا یه 8ماهی خریده شده اما خوابیده بوده و بی استفاده مونده
                  اینو بخرم یا برم یه ایفون16 گیگ 5 بخرم بنظرتون؟

نظر

نوشته اصلی توسط gandolf05 نمایش پست ها
                    4sسفید 64 گیگ سراغ دارم در حد آک بدون یه خط و خش اصلا فرض کن آک
                    میگه 2200 پارت نامبر کانادا و نمیدونم رفرشی هم نیست بقولا یه 8ماهی خریده شده اما خوابیده بوده و بی استفاده مونده
                    اینو بخرم یا برم یه ایفون16 گیگ 5 بخرم بنظرتون؟
                    من کاملا پیشنهاد میکنم که ایفون16 گیگ 5 بگیرید!
                    خیلی بهتر شده!

نظر

iphone 5 or iphoe 4s??

به نظر من هم ۵ بهتره ولی ۱۶ گیگ اصلا به درد نمیخوره
                      اگه پولش مسئله نیست ۵ ۶۴ گیگ بخرین اگه نه 4s
                      64 GB
                      البته این نظر منه

نظر

iphone 5 or iphoe 4s??

فور اس ٦٤ خيلي بهتره
                        كارشو پس داده

نظر