اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک تترد iOS 6.0.1 , 6.1 برای پردازنده های A4 (آیفون و آیپاد)

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش جیلبریک تترد iOS 6.0.1 , 6.1 برای پردازنده های A4 (آیفون و آیپاد)

به دلیل عرضه جیلبریک پایدار برای تمامی پردازنده ها بر روی فرمور های 6X ٬ استفاده از آموزش زیر توصیه نمیشود. لطفا به این صفحه مراجعه فرمایید :
    http://www.i-phone.ir/forums/thread80529.html

این آموزش برای پردازنده های قبل از A5 که شامل دیوایس های زیر است جوابگو می باشد:
    آیفون 3gs
    آیفون 4
    آیپاد تاچ 4

مرحله اول:

رد اسنو نسخه (0.9.15b1(or b2/b3 را از لینک های زیر دانلود کنید.

مک:

ویندوز:

مرحله دوم:

رد اسنو را اجرا کنید.

مرحله سوم:

بر روی گزینه extras کلیک کرده و select ipsw را انتخاب کنید و فریمور ios6 را انتخاب کنید دقت کنید که ios6 را باید انتخاب کنید نه ios 6.0.1.

مرحله چهارم:

به صفحه قبلی رد اسنو برگشته و بر روی گزینه jailbrek کلیک کنید.

مرحله پنجم:

دستگاه را به حالت dfu برده و منتظر کامل شدن پروسه بمانید.

مرحله ششم:

اگر بعد از اتمام کار سیدیا را مشاهده نکردید و دستگاه بالا نیامد رد اسنو را باز کرده و بر روی گزینه just boot کلیک کنید.

مرحله هفتم:

دستگاه شما بصورت تترد جیلبریک شده است و در هر بار روشن خاوش کردن آن مجبور به just boot کردن توسط رد اسنو برای بالا آمدن مجدد هستید.

ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 07-04-2013, 02:38 PM

آموزش جیلبریک تترد ios 6.0.1 برای پردازنده های A4 (آیفون و آیپاد)

مني كه الان ٦ رو دارم و تو كامپيوتر هم ٦ رو دارم يعني باز بايد ٨٠٠ مگ ٦.٠.١ رو باز دانلود كم؟؟؟

نظر

شما مبتونيد به ٦ آپديت كنيد بعد از خود دستگاه آپديت كنيد البته اگر راه ريستور به ٦ رو نبسته باشه

نظر

چه كاريه چند روز ديگه ٦.١ مياد

اميدوارم كندى سرعت درست بشه ! حتى پلير هم كندى سرعت داره وقتى باز ميشه چند ثانيه لود مي كنه !

Tapatalk  !Pod

نظر

حالبه مگه نباید توی جیلبرک تتر بعد از روشن شدن روی آرم اپل گیر کنه من توی روژن ۶ با ایقون ۴ آتلاک وقتی روشن میکنم گوشی بالا میاد ولی فقط برنامه تماس و اس ام اس کار میکنه!
          با بتا ۱ جیلبرک کردم
          ویرایش توسط cacodemon : https://i-phone.ir/forums/member/801-cacodemon در ساعت 02-11-2012, 09:28 AM

نظر

نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
            حالبه مگه نباید توی جیلبرک تتر بعد از روشن شدن روی آرم اپل گیر کنه من توی روژن ۶ با ایقون ۴ آتلاک وقتی روشن میکنم گوشی بالا میاد ولی فقط برنامه تماس و اس ام اس کار میکنه!
            با بتا ۱ جیلبرک کردم
            خسته نباشي
            بااين تفاصير مشكل ازجيلبريك هست شما بالين ورژن باز جيلبريك كنيد

———————————————
            تنها دفاعيه ام توروز قيامت...
            تاريخ و محل تولدمه...

نظر

نه مشکلی نیست !
              این جیلبریک semi tether هست یعنی گوشی بالا میاد اما برنامه های دب اجرا نمیشه مثله cydia - appsync - mobile subsrate ولی گوشی بالا میاد همه کار میکنه جز کار با خوده سایدیا تا وقتی just boot کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
                خسته نباشي
                بااين تفاصير مشكل ازجيلبريك هست شما بالين ورژن باز جيلبريك كنيد

———————————————
                تاريخ و محل تولدمه...
                منظورمو متوجه شدی شما
                گفتم اوکیه اگر جاست بوت کنم که همه چی اوکیه
                ولی اگر همینطوری معمولی روشن هم کنم روی ارم اپل گیر نمیکنه و گوشی بالا میاد ولی فقط تماس و اس ام اس و خریداری شده کارمیکنه
                و برنامه های کرک میپره بیرون!
                ویرایش توسط cacodemon : https://i-phone.ir/forums/member/801-cacodemon در ساعت 02-11-2012, 09:46 AM

نظر

نوشته اصلی توسط A-King نمایش پست ها
                  نه مشکلی نیست !
                  این جیلبریک semi tether هست یعنی گوشی بالا میاد اما برنامه های دب اجرا نمیشه مثله cydia - appsync - mobile subsrate ولی گوشی بالا میاد همه کار میکنه جز کار با خوده سایدیا تا وقتی just boot کنید .
                  مرسی از راهنماییتون
                  کسی تا حالا حرفی از سمی تتر نزده بود؟!

نظر

نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
                    منظورمو متوجه نشدی شما
                    گفتم اوکیه اگر جایت بوت کنم که همه چی اوکیه
                    ولی اگر همینطوری معمولی روشن هم کنم روی ارم اپل گیر نمیکنه و گوشی بالا میاد ولی فقط تماس و اس ام اس و خریداری شده کارمیکنه
                    و برنامه های کرک میپره بیرون!
                    اهان ببخشيد من بدمتوجه شدم

———————————————
                    تاريخ و محل تولدمه...

نظر

من اپديت كردم به ٦.٠.١ بعد از اپديت از طريق گوشي رو ارم اپل گير كرده

نظر

نوشته اصلی توسط arshi2 نمایش پست ها
                        من اپديت كردم به ٦.٠.١ بعد از اپديت از طريق گوشي رو ارم اپل گير كرده
                        دوست عزیز اول بگم اگه خواهان جیلبریک هستید هیچوقت با خود گوشی آپدیت نکنید ota
                        الان با ردسنو دوباره جیلبریک کن چون جیلبریک بعد آپدیت از بین میره

نظر

دوستان کسی واسش shsh 6.0 توی Cydia واسش اومده؟

نظر

نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
                            دوست عزیز اول بگم اگه خواهان جیلبریک هستید هیچوقت با خود گوشی آپدیت نکنید ota
                            الان با ردسنو دوباره جیلبریک کن چون جیلبریک بعد آپدیت از بین میره
                            ممنون

نظر

من گوشیم 3gs رو 5.0.1 بود. کرش کرد و رقت تو ریکاوری. تمام روشهای موجود رو امتحان کردم ارور 1600 میداد. تصمیم گرفتم برم رو 6.0.1. فیرمور اصلی رو از همین فروم گرفتم. باز هم 1600 میداد. حتی با استفاده از تینی و ایرب و کاستوم و ...
                              با ایتونز ریستور عادی مردم (بدون shift) اومد بالا بالاخره. هرچند که نتونستم از اطلاعاتم بکآپ بگیرم و آخرین بکاپم واسه 3 ماه پیش بود!

با روشی که تو این تاپیک گفته شده جیلکردم و بدون دردسر جیل شد. الان تو سیدیا ش ش 6.0.1 هم دارم.

به نظر شما دانگرید کنم رو 5.0.1 یا 5.1.1، یا همینجا بمونم؟

چکارایی رو الان نمی تونم کنم با 6.0.1؟

نظر

صبر کنید ..
                              X