اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک تترد iOS 6.0.1 , 6.1 برای پردازنده های A4 (آیفون و آیپاد)

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    بعد just boodt بالا نمیاد و ..missing keys.plist data for this build همننطور میمونه 4 بار ریستور وجیلبرک ...ایپاد

نظر

به نظر من که اصلا" جیلبریک به صورت تترد خوب نیست؛ خیلی دردسر داره که بعد از هربار خاموش روشن کردن توسط کامپیوتر Just Boot کنید...

نظر

نوشته اصلی توسط onlyapple نمایش پست ها
        سلام
        بعد just boodt بالا نمیاد و ..missing keys.plist data for this build همننطور میمونه 4 بار ریستور وجیلبرک ...ایپاد
        با کدوم ورژن جیل بریک کردید؟ این خطا از ورژن برنامه redsn0w سرچشمه می گیره که با جیلبریک گوشی سازگاری نداره

نظر

نوشته اصلی توسط Done نمایش پست ها
          با کدوم ورژن جیل بریک کردید؟ این خطا از ورژن برنامه redsn0w سرچشمه می گیره که با جیلبریک گوشی سازگاری نداره
          با آخرین ورژن هم beta 3 هم beta 2 .. خیلی دنبال دلیل این ارور گشتم که دقیقا همونطور که فرمودید برای سازگار نبودن ورژن رداسنو با ios هستش ... تو فروم های خارجی هم سری زدم خیلی ها دقیقا همین ارور رو تو شرایط مشابه داشتن .. پاسخ هایی که دریافت کرده بودن مشابه بود از آنتی ویروس رو ... تا کابل وپورت و shsh
          ...
          چیزی که به خودم فکرمکینم اینه که این دیوایس از ورژن 5.0.1 تا حالا shsh نداشته تو سایدیا شاید دلیلش این باشه ...
          حتی با ورژن 13dev4 هم زدم که اگه یادتون باشه سیدیا رو نصب نمی کرد وبا i-funbox یا terminalo اینا cydia نصب میکردیم .. اما وقتی انجام شد shsh terminal اصلا بازنشد که سیدیا رو با اون نصب کنم ..جیلبرک شده ..جون حتی فایل های cydia رو میتونیم ببینیم تو ifunbox فقط آیکون تو صفحه نیست .. یعنی بوت با موفقیعت انجام نشده ...
          ناچارم با اپ اورجینالام بسازم رو آیپاد تا ببینیم dev team عزیز کی آپدیت جدید میده

نظر

با سلام

من طبق این تاپیک عمل کردم . متاسفانه سیدیا نصب نمی شه . همه چیز درست انجام میشه ولی سیدیا نیست !

یه بار نصب شد اما وارد نمی شد دوباره رستور کردم اما سیدیا نصب نمی شه .

بیش از 10 15 بار انجام دادم !!

گوشی 3gs - ios 6.0.1 - redsn0w_win_0.9.15b3 - و البته موقع جیلبریک ios 6.0 رو اد می کنم
            ویرایش توسط pert : https://i-phone.ir/forums/member/43402-pert در ساعت 03-11-2012, 11:19 PM

نظر

مثل اینکه این روش فعلا جواب نمیده! باید صبر کنیم.

من که فعلا دانگرید میکنم به 5.1.1 تا زمانی که جیلبرک درست حسابی بیاد

نظر

آموزش جیلبریک تترد ios 6.0.1 برای پردازنده های A4 (آیفون و آیپاد)

دوستان تیک install cydia رو میزنید؟؟

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
                  دوستان تیک install cydia رو میزنید؟؟

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk
                  بله میزنم. یعنی خودش تیک خورده. ولی اون جوری که خوندم، مشکل از اینه که این جیلبرک در اصل مال ورژن 6 و باید صبر کنیم redsn0w آپدیت بشه

نظر

نوشته اصلی توسط onlyapple نمایش پست ها
                    با آخرین ورژن هم beta 3 هم beta 2 .. خیلی دنبال دلیل این ارور گشتم که دقیقا همونطور که فرمودید برای سازگار نبودن ورژن رداسنو با ios هستش ... تو فروم های خارجی هم سری زدم خیلی ها دقیقا همین ارور رو تو شرایط مشابه داشتن .. پاسخ هایی که دریافت کرده بودن مشابه بود از آنتی ویروس رو ... تا کابل وپورت و shsh
                    ...
                    چیزی که به خودم فکرمکینم اینه که این دیوایس از ورژن 5.0.1 تا حالا shsh نداشته تو سایدیا شاید دلیلش این باشه ...
                    حتی با ورژن 13dev4 هم زدم که اگه یادتون باشه سیدیا رو نصب نمی کرد وبا i-funbox یا terminalo اینا cydia نصب میکردیم .. اما وقتی انجام شد shsh terminal اصلا بازنشد که سیدیا رو با اون نصب کنم ..جیلبرک شده ..جون حتی فایل های cydia رو میتونیم ببینیم تو ifunbox فقط آیکون تو صفحه نیست .. یعنی بوت با موفقیعت انجام نشده ...
                    ناچارم با اپ اورجینالام بسازم رو آیپاد تا ببینیم dev team عزیز کی آپدیت جدید میده
                    شما با redsn0w_win_0.9.15b1 اینکار رو بکن البته من روی 6.0 تست کردم هنوز 6.0.1 رو تست نکردم چون ارزشی نداره بخوام برم روی این ورژن بیشتر این ورژن برای آیفون 5 تغییرات داره
                    ویرایش توسط Done : https://i-phone.ir/forums/member/70814-done در ساعت 04-11-2012, 12:29 AM

نظر

دوستان من بالاخره موفق شدم جیلبرک کنم!

طبق آموزش پست اول پیش برید تا بعد از جیلبرک آیپاد بالا بیاد. redsn0w رو ببندید. دستگاه رو دوباره به DFU ببرید و بعد redsn0w رو باز کنید و مرحله زیر رو انجام بدید:

بر روی گزینه extras کلیک کرده و select ipsw را انتخاب کنید و فریمور ios6 را انتخاب کنید دقت کنید که ios6 را باید انتخاب کنید نه ios 6.0.1.

بعد گزینه just boot رو بزنید. میبینید که به درستی مراحل انجام میشه و دستگاه بالا میاد. سیدیا هم نصب میشه.
                      ویرایش توسط i-Sam : https://i-phone.ir/forums/member/104826-i-sam در ساعت 04-11-2012, 02:42 AM

نظر

آموزش جیلبریک تترد ios 6.0.1 برای پردازنده های A4 (آیفون و آیپاد)

نوشته اصلی توسط i-Sam نمایش پست ها

طبق آموزش پست اول پیش برید تا بعد از جیلبرک آیپاد بالا بیاد. redsn0w رو ببندید. دستگاه رو دوباره به DFU ببرید و بعد redsn0w رو باز کنید و مرحله زیر رو انجام بدید:

بر روی گزینه extras کلیک کرده و select ipsw را انتخاب کنید و فریمور ios6 را انتخاب کنید دقت کنید که ios6 را باید انتخاب کنید نه ios 6.0.1.

بعد گزینه just boot رو بزنید. میبینید که به درستی مراحل انجام میشه و دستگاه بالا میاد. سیدیا هم نصب میشه.
                        تبریک میگم کار نشد نداره

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط i-Sam نمایش پست ها

دقیقا تنها کاری که انجام ندادم همینه ..بالا توضیح دادم چندین چند بار جیلبرک زدم ... پس تو بوت هم ios 6 رو بدیم ..منطقی هم هست چون دراصل این رداسنوبرای 6 بود ..می رم سروقتش خداکنه بزنه که دیگه مجبور نشم ریستور کنم چون بوت که نشه safari map من ازکارمیفته ... اگه ok بود که همین پست رو edit میکنم خبرمیدم .. مارفتیم ..

وای خدااایااا .. یعنی تمام روش هارو رفتم با هرچی رداسنو که داشتم ..یه بار گفتم واسه just boot بذار ipsw بدم باز ولی انجام ندادم.. i.sam عزیز دمت گرم 2 روز بود 24 بار ریستور کرده بودم ایپاد داشت ازبین می رفت ... دوستان پش برای اینکه موقع just boot رد اسنو .missing keys.plist data for this build نده باید برای بوت هم ipsw 6 رو بدیم ..استارترعزیز هم این رو اضافه کنن تو تاپیک که خیلی هادردسر داشتن ..
                          ویرایش توسط onlyapple : https://i-phone.ir/forums/member/103047-onlyapple در ساعت 04-11-2012, 07:52 AM

نظر

به نظر من ios 6.0.1 واقعا از 5.1.1 بهتره. خیلی روانتره. و مهمتر از همه اینکه دیگه وقتی قفل آیپاد رو باز میکنی لگ شدید نمیزنه. کلا 5.1.1 برای من خیلی لگ داشت، ولی 6.0.1 به هیچ عنوان اینطور نیست...

نظر

ایفونم 4 بردمش روی فرم ور 6.0.1 آنلاک فکتوری هم هست هرچی میرم برای جلبرک تو قسمت دادن فرم ور هر فرم وری 6 یا 6.0.1 و هر ورژنی از برنامه رو که دانلود میکنم همین ارور رو میده . کمک کنین
                              فایل های پیوست شده

نظر

سلام
                                من just boot کردم ولی ipod تو یه صفحه مشکی گیر کرده و reboot نمیشه!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X