اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک تترد iOS 6.0.1 , 6.1 برای پردازنده های A4 (آیفون و آیپاد)

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
    به نظر بنده این روش دردسرش زیاد شما یه بک اپ از دیوایس گرفته فایل کاستوم جیلبریک شده با برنامه sn0wbrezze ساخته و ریستور کنید دردسرش هم خیلی کمتره

Sent from my iPod touch 4 using Tapatalk
    این روش که شما میگی اعصاب نزاشت برام فقط اررور فک کنم 6002 بود میداد یجا گفته بودن با ireb6 درست میشه ولی نشد

نظر

• سلام. دوستان من یه ایفون4 دسته2 خریدم. ورژنش 6.0.1 بود که با این روش جیل بریک کردم و سیدیا بالا اومد. اما بعد اون ایکون های ماشین حساب دوربین و چند تا دیگه از برنامه ها دیگه نیست. حالا امروز شارژش تموم شد خاموش شد.وقتی روشنش کردم سیدیا کرش میکرد.بردمش به حالت dfu mode و جاست بوت کردم.اولش ارور shsh داد. ولی بعد که خاموش روشنش کردم و دوباره این کارو کردم بدون این که چیزی پر بشه همون طوری گیر کرد. الان مشکل از چیه؟ یه چیز دیگه من الان از کجا بفهمم که shsh دارم یا نه؟ اگه نداشته باشم به هیچ عنوان نمیشه به 5.1.1 دانگرید کرد؟ ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط imanaab نمایش پست ها
        سلام. دوستان من یه ایفون4 دسته2 خریدم. ورژنش 6.0.1 بود که با این روش جیل بریک کردم و سیدیا بالا اومد. اما بعد اون ایکون های ماشین حساب دوربین و چند تا دیگه از برنامه ها دیگه نیست. حالا امروز شارژش تموم شد خاموش شد.وقتی روشنش کردم سیدیا کرش میکرد.بردمش به حالت dfu mode و جاست بوت کردم.اولش ارور shsh داد. ولی بعد که خاموش روشنش کردم و دوباره این کارو کردم بدون این که چیزی پر بشه همون طوری گیر کرد. الان مشکل از چیه؟ یه چیز دیگه من الان از کجا بفهمم که shsh دارم یا نه؟ اگه نداشته باشم به هیچ عنوان نمیشه به 5.1.1 دانگرید کرد؟ ممنون.
        سیستمتوم رو یه دور ریبوت کنید و رد اسنو رو با run as admin باز کنید و جاست بوت کنید .

shsh اگه توو صفحه اول سیدیا باشه کفایت میکنه و میتونید دانگرید کنید .

نظر

• من قبل جیل ipsw ورژن 6.0.0. رو میدم، جیل می کنه done هم میشه .
          ولی ایکون سیدیا نمیاد

وقتی جاست بوت می کنم، باز هم همون ارور missin plist رو میگیرم که دوستان تو پستای قبلی عکسشو گزاشته بودن.

----------------

پ.ن : مشکلم حل شد.

کسایی که مشکل مشابه دارن کافیه قبل از just boot هم یکبار ipsw ورژن ۶.۰.۰ رو وارد کنن

الان ایکون سیدیا رو هم دارم
          ویرایش توسط sepehrcuber : https://i-phone.ir/forums/member/62709-sepehrcuber در ساعت 08-01-2013, 05:42 PM

نظر

• جیلبریک آنتترد تمام دیوایس ها
            تست نکردم لطفا دوستان تست کنن
            redpois0n.net

نظر

• نوشته اصلی توسط sasan851 نمایش پست ها
              جیلبریک آنتترد تمام دیوایس ها
              تست نکردم لطفا دوستان تست کنن
              redpois0n.net
              داداش فیکه اگه اومده بود مثل توپ میترکید تو نت!
              تو صفحه اصلی سایتم میذاشتن

نظر

• سلام برای آیفون 4s باید چیکار کنیم

نظر

• آموزش جیلبریک تترد iOS 6.0.1 , 6.1 Beta برای پردازنده های A4 (آیفون و آیپاد)

نوشته اصلی توسط milad_95158 نمایش پست ها
                  سلام برای آیفون 4s باید چیکار کنیم
                  براي ٤ اس فعلا هيچ راهي نيست!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام یعنی هیچ راهی برای آنلاک فکتوری و جیلبریک 4s نیست
                    ios 6.0.1

نظر

• نوشته اصلی توسط power of one نمایش پست ها
                      سلام یعنی هیچ راهی برای آنلاک فکتوری و جیلبریک 4s نیست
                      ios 6.0.1
                      آنلاک فکتوری اصلا به جیلبریک مربوط نمیشه!
                      شما یه هزینه میدید بنابه اپراتورتون براتون آنلاک میکنن کاملا قانونی!

برای جیلبریک ios 6.0.1 هیچ راهی برای 4s نیست!فعلا

نظر

• جلبریک دائم 6.0.1 کی می اد؟؟

نظر

• آموزش جیلبریک تترد iOS 6.0.1 , 6.1 Beta برای پردازنده های A4 (آیفون و آیپاد)

نوشته اصلی توسط asir38 نمایش پست ها
                          جلبریک دائم 6.0.1 کی می اد؟؟
                          مشخص نیست. بیاد در همین انجمن اعلام میکنن
                          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام ، من خیلی وقته هرکاری میخوام انجام بدم با رد اسنو مِن جمله جلبریک پیغام زیرو دریافت میکنم ، با لپ تاپ دوستم یه مدتی کار کردم مشکل نداشت که اونم امروز همین پیغام رو میده . واقعا کلافه شدم .

ویرایش توسط iPhone-4 : https://i-phone.ir/forums/member/29918-iphone-4 در ساعت 22-01-2013, 09:06 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
                              سلام ، من خیلی وقته هرکاری میخوام انجام بدم با رد اسنو مِن جمله جلبریک پیغام زیرو دریافت میکنم ، با لپ تاپ دوستم یه مدتی کار کردم مشکل نداشت که اونم امروز همین پیغام رو میده . واقعا کلافه شدم .

با run as administrator اجراش کنید

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
                              سلام ، من خیلی وقته هرکاری میخوام انجام بدم با رد اسنو مِن جمله جلبریک پیغام زیرو دریافت میکنم ، با لپ تاپ دوستم یه مدتی کار کردم مشکل نداشت که اونم امروز همین پیغام رو میده . واقعا کلافه شدم .

با run as administrator اجراش کنید

نظر

• [QUOTE=sanboy;805057]با run as administrator اجراش کنید

- - - - - - - - - -

ممنون ، فکر نمیکنم ویروس داشته باشم از آنتی ویروس اصلی خریداری شده نود استفاده میکنم

نظر

صبر کنید ..
                                X