اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک با blackra1n RC2 مخصوص ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جیلبریک با blackra1n RC2 مخصوص ویندوز

Blackra1n مخصوص ویندوز
    Blackra1n مخصوص Mac

لینک کمکی در این لینک هم نسخه تحت مک هست هم تحت ویندوز فایل exe مربوط به کاربران ویندوز میباشد

در این آموزش به چگونگی jailbreak برای iphone و ipod touch بوسیله Blackra1n در ویندوز میپردازیم.
    جیلبریک توسطBlackRa1n بر روی آخرین ورژن فرمور یعنی 3.1.2 کار میکند و همچنین لازم بذکر است که این برنامه برای unlock کردن گوشی شما استفاده نمیشود و تنها عملیات jailbreak کردن را انجام میدهد.

برای ipod touch های جدید( 3G ها) BlackRa1n تنها به صورت tethered آنها را jailbreak میکند و این به این معنی است که شما نباید اجازه دهید تا باطری شما کاملا خالی شده و ipod تان خاموش شود در این صورت باید دوباره با BlackRa1n آن را Boot کنید.

توجه: با وجود اینکه BlackRa1n گوشی شما را جیلبریک میکند در صورتی که 3.0.1 یا 3.1 دارید هرگز به 3.1.2 update نکنید که در اینصورت unlock تان را از دست میدهید. بهتر است از pwnage tools برای اینکار استفاده کنید تا base band شما آپدیت نشود. و در صورتی که آپدیت کرده اید فعلا توانایی unlock کردن نخواهید داشت.

از لینک های بالا BlackRa1n را بسته به سیستم عاملی که استفاده میکنید دانلود کنید. (این آموزش مخصوص کاربران ویندوز است)

برنامه را اجرا کنید.

مطمئن شوید که iphone یا ipod شما یه کامپیوتر متصل است.سپس بر روی دکمه Make it ra1n کلیک کنید.

حال iphone شما در Recover mode قرار میگیرد.

شما تصویری از GeoHot را روی صفحه iphone تان خواهید دید.

Blackra1 شروع به کار میکند و پس از آن گوشی شما reboot خواهد شد.

سپس پیغامی نمایش داده میشود که مضمون آن این است که Blackra1n یک برنامه رایگان است و در صورتی که شما از این برنامه خوشتان آمده و برای شما مفید بوده به geohot@gmail.com ی Donate کنید.

بعد از بوت شدن گوشی شما جیلبریک شده و شما بر روی منوی آن icone مربوط به Blackra1n را خواهید دید. پس از فعال کردن Wifi بر روی آن تپ کنید.

بر روی هر یک از گزینه هایی که میخواهید تپ کنید و دکمه install را بزنید.

Blackra1n پکیج انتخابی شما را دانلود و نصب میکند.

زمانی که کار این برنامه تمام شد خوش یک بار respring میکند و شما پکیج نصب شده را بر روی منویتان خواهید داد.

زمانی که کار شما با blackra1n تمام شد به راحتی میتوانید آن را uninstall کنید.

در انتها برای اینکه بتوانید با برنامه هایی مانند ifunBox -DiskAid یا برنامه های مشابه به فایل های داخل گوشی دسترسی داشته باشید از سایدیا برنامه afc2addرا نصب کنید

-
    ویرایش توسط Rouzbeh : https://i-phone.ir/forums/member/211-rouzbeh در ساعت 30-10-2009, 09:00 PM دلیل: اضافه شدن آیتم afc2add
    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
    (كوروش كبیر)

Life is Random.!

آیفون 3gs آنلاک فکتوری رو میشه اول با آیتونز به 3.1.2 آپدیت کرد و بعدش با این برنامه جیلبرک کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط mkviva نمایش پست ها
      آیفون 3gs آنلاک فکتوری رو میشه اول با آیتونز به 3.1.2 آپدیت کرد و بعدش با این برنامه جیلبرک کرد؟
      بله میشه
      من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
      (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

لینک کار نمیکنه :-(

نظر

نوشته اصلی توسط Derick نمایش پست ها
          لینک کمکی در این لینک هم نسخه تحت مک هست هم تحت ویندوز فایل exe مربوط به کاربران ویندوز میباشد
          ویرایش توسط enzevaee : https://i-phone.ir/forums/member/1265-enzevaee در ساعت 26-10-2009, 12:43 PM

(كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

لینک خرابه!

نظر

نوشته اصلی توسط mkviva نمایش پست ها
              لینک خرابه!
              لینک مشکلی نداره شما از لینک کمکی استفاده کن همین الان هم دوباره چک کردم مشکل نداره

(كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

2 عدد سوال
                1-ipod touch mc بعد از هر بار ریبوت دوباره باید با بلک رین بوت شود
                2-اگر کسی وای فای نداشته باشد می شود بعد از جیل بریک توسط بلک رین سیدیا رو بریزد؟

نظر

اصلا این ورژن یک باگی داره از وقتی این رو استفاده کردیم نه میشه ۳.۱ رو مثل قدیم جلبرک کرد نه ۳.۱۲ رو بعد از عکسی که میاد کاراش رو میکنه گوشی حاموش میشه و باید ریستور کرد و جالبه بدونید با همون ورژن قبلی هم میزنیم همون ۳.۱ که تا دیروز جیلبرک میکرد نمیکنه و باز خاموش میشه.نمیدونم این ورژن چیکارش کرد.هم تو مک هم تو ویندوز اینطوری شد.گوشی هایی که تست کردیم 3gs بودند و ipod 2g

نظر

آقا این لینک کمکی هم خرایه اگه ممکنه یه لینک دیگه بدین

نظر

نوشته اصلی توسط Derick نمایش پست ها
                      نوشته اصلی توسط hrom24 نمایش پست ها
                      آقا این لینک کمکی هم خرایه اگه ممکنه یه لینک دیگه بدین

نظر

1. Make sure you iPhone is patched to 3.1.2 and you have a full backup done before you do this.
                        2. Exit iTunes
                        3. Connect your iPhone via USB, make sure iTunes does not start!
                        4. Move blackra1n.exe to your C:\ drive's root i.e. C:\
                        5. Check Task Manager for any iTunes processes running and kill them. For me these included iTunesHelper.exe, AppleMobileDeviceService.exe and iPodService.exe
                        6. Run BlackRa1n.exe as Administrator (right click, "Run as Administrator")
                        7. Click "make it ra1n"
                        8. Hold down home and power button, as soon as you see the apple logo release the power button, continue to hold the home button.
                        9. Release home button when you see the blackra1n/geohot's picture.
                        10. Wait for it to complete. Your iPhone will need to be restarted one last time.

نظر

روی 3g من کار کرد و همه چیز عالیه

نظر

برید تو خود سایت blackra1n و روی سیستم عامل خودتون کلیک کنید.هیچ لینک خاصی لازم نیست
                            خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. دکتر علی شریعتی

نظر

من آیفون 3gs 3.1 لاک دارم. با برنامه blackra1n جیلبریک نشد. صفحه منو ها بالا نمیاد. چه کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                              X