اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک با blackra1n RC2 مخصوص ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

2تا سوال داشتم :
    1- فرق rc2 با rc3 در چیه؟
    2- با این روش گوشی بدون وصل شدن به کامپیوتر روشن میشه؟ اگه نمیشه باید از چه روشی استفاده کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
      1- rc2 جیلبریک میکرد ولی rc3 هم جیلبریک میکنه و هم آنلاک

2- اگه 3gs باشه گوشی شما فعلا باید بعد از هربار خاموش شدن به کامپیوتر وصلش کنید
      2تاسوال دیگه
      1- اگه گوشی انلاک فکتوری باشه یعنی دیگه نیازی به آنلاک نداره و rc2 برای جیلبرک کافیه و اگه از rc3 استفاده بشه (واسه 3g مشکلی پیش نمیاد؟)

2- یعنی این روش برای 3g بدون مشکل هست و بدون نیاز به وصل به کامپیوتر کار میکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط sesoko نمایش پست ها
        بچها آيفون من ورزن 3.0 نياز نيست pwnage رو بريزم (واسه بيس باند ميگم)بعد جيلبرينگ كنم؟
        اگه ميخواد يه توضيحي در رابطش بگين ممنون.
        همه جوابشونو گرفتن به جز من واسه من هم جواب بدين!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط SESOKO نمایش پست ها
          همه جوابشونو گرفتن به جز من واسه من هم جواب بدين!!!!!!
          بچها لطفا جواب بدين مي خوام ورژن گوشيمو عوض كنم

نظر

بچه ها من 3gs انلاک فکتوری دارم و بلک رین جیل شده اما وقتی که به pc suite وصل میکنم میگه جیل نشده -من باید چه کار کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
              بچه ها من 3gs انلاک فکتوری دارم و بلک رین جیل شده اما وقتی که به pc suite وصل میکنم میگه جیل نشده -من باید چه کار کنم ؟
              http://www.i-phone.ir/forums/thread7969.html

نظر

در شرایط حاضر که گوشیم بالا نمیاد از کجا بفهمم گوشیم آنلاک فکتوریه یا لاک؟

در ضمن کارتن گوشی همرام نیست.

با برنامه blackra1n هم وقتی دکمه make it رو میزنم کلمه running ظاهر میشه و همون جوری میمونه و کاری روی گوشی انجام نمیده.

اگر بخوام گوشی رو هم جیلبرک بشه و هم آنلاک چیکار باید بکنم؟

اگر قراره از کاستوم 3 شروع کنم لطفا لینک دانلود فایلهاشو برام بزارید ، همینطور نحوه انجام کار.

با تشکر.

نظر

نوشته اصلی توسط tnt5124 نمایش پست ها
                  در شرایط حاضر که گوشیم بالا نمیاد از کجا بفهمم گوشیم آنلاک فکتوریه یا لاک؟

در ضمن کارتن گوشی همرام نیست.

با برنامه blackra1n هم وقتی دکمه make it رو میزنم کلمه running ظاهر میشه و همون جوری میمونه و کاری روی گوشی انجام نمیده.

اگر بخوام گوشی رو هم جیلبرک بشه و هم آنلاک چیکار باید بکنم؟

اگر قراره از کاستوم 3 شروع کنم لطفا لینک دانلود فایلهاشو برام بزارید ، همینطور نحوه انجام کار.

با تشکر.
                  شما گوشیتو با 3.1.2 ریستور کن اگر آنلاک باشه که به راحتی مشکل حله اگرم آنلاک نباشه بازم میتونی با blackra3n آنلاک کنی

نظر

تمام گوشیهارو انلاک میکنه حتی at&t

نظر

• 3.1.3 2g می شه. می شه بگی کی باید اجراش کنم بعد از اینکه ورم رو نصب کردم یا اگه با redsn0w-win_0.9.2 آنلوک کردم باید اینو اجرا کنم یا اشتباست کاره من؟

نظر

• نوشته اصلی توسط erro0o0or نمایش پست ها
                        3.1.3 2g می شه. می شه بگی کی باید اجراش کنم بعد از اینکه ورم رو نصب کردم یا اگه با redsn0w-win_0.9.2 آنلوک کردم باید اینو اجرا کنم یا اشتباست کاره من؟
                        والا منظور شما رو نفهمیدم ولی برای فرم ور ۳.۱.۳ آیفون 2g باید از redsnow 0.9.4 استفاده کنید
                        فقط اول کار redsnow از شما فرم ور رو می خواد که باید 3.1.2 رو اونجا بدید
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• سلام
                          آیپاد تاچ 3 جی دارم و تا الآن هر موقع خاموش میشد با برنامه blackra1n روشن میکردم ، ولی از دیشب هرچی انجام میدهم نمیشه و ارور پیوست را میده ممکن راهنمائی کنید که چکار بایستی انجام بدهم ؟ باسپاس

نظر

• سلام
                            من الان به 3.1.2 رفتم و میخوام جیلبریک کنم که وقتی blackrain رو باز میکنم ارور میده که فایل asl.dll رو پیدا نمیکنه قسمتی که باید برای ویندوز 98 رو هم انتخاب کردم ولی دیگه ارور نداد موقع بالا اومدن ولی وقتی دکمه رو میزنم که برنامه کار کنه پیغام dont send میاد
                            کسی میتونه منو کمک کنه . ممنون میشم. گیر کردم بچه ها .

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi keshvari نمایش پست ها
                              سلام
                              من الان به 3.1.2 رفتم و میخوام جیلبریک کنم که وقتی blackrain رو باز میکنم ارور میده که فایل asl.dll رو پیدا نمیکنه قسمتی که باید برای ویندوز 98 رو هم انتخاب کردم ولی دیگه ارور نداد موقع بالا اومدن ولی وقتی دکمه رو میزنم که برنامه کار کنه پیغام dont send میاد
                              کسی میتونه منو کمک کنه . ممنون میشم. گیر کردم بچه ها .
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread21595.html

نظر

صبر کنید ..
                              X