اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جدایی Scott Forstall و John Browett از اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [ تبادل نظر ] جدایی Scott Forstall و John Browett از اپل

به دنیال اخبار ذیل، نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread76497.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread76496.html

خیلی خبر ناراحت کننده ای بود امیدوارم که خودشان از اپل کناره گیری کرده باشند نه این که کسی آن ها را اخراج کرده باشد
    چرا که میتوانند اطلاعات مفیدی از اپل به بقیه شرکت ها بدهند .
    به هر حال این خبر بدترین خبر بعد از درگذشت استیو جابز خواهد بود.

نظر

واقعا صبح اول صبی شوکه شدم ! خبری بدی بود و البته خبر خوشحال کننده برای طرفداران سیستم عامل دیگه شاید یکی از علت هاش ios 6 هست . چون همه ما می دونیم ورژن 6 از نظر من خیلی سریع تر و روون تر شده ولی تغییراتش مثل 5,2 بود تا 6 . طبق اصول برنامه ها ( که گوگل خرابش کرد ) .
      با این حال مطمئنا جای خالی همچین افرادی حس خواهد شد ( روز کنفرانس هم خیلی عجیب بود که حضور نداشت ) و اپل باید به دنبال افراد بهتری توی عامل فن آوری باشی که شاید از دید مثبت به قضیه نگاه کنیم روح تازه ای به ios و مکینتاش بدمه .

نظر

روح تازه ای به ios و مکینتاش بدمه .
        اسکات مدیر بخش ios هست فقط
        بخش مک مدیر دیگری دارد
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

وال استریت ژورنال گزارش می دهد که دلیل اصلی جدایی اسکات ٬ نقشه های اپل است.
          به نظر بعد از انتشار نقشه ها اسکات مشکلات زیادی با دیگر مدیران اپل پیدا می کند و این مشکلات تا جایی ادامه می یابد که او به عنوان مدیر بخش ios ٬ که نظارت اصلی روی نقشه ها داشته است حاضر نشده که نامه عذر خواهی تیم کوک برای نقشه ها که به صورت سرگشاده خطاب به کاربران اپل نوشته شده بود را امضا کند .
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

نظر

اینکه اسکات از اپل جدا شده شاید مهم باشه! اما مهم تر اینه که جایگزینش چه کسی باشه!
            جایگزین اسکات کسی خواهد بود که در آینده iOS تأثیر گذاره و باید دید مدیریت اون چه تأثیری بر روند رو به رشد iOS خواهد داشت.
            در کل خبر عجیبی بود اما امیدوارم یه شک مثبت تو بخش iOS باشه و به نفع ما کاربران

نظر

بدترین قسمتش الان اینه که ممکنه سهام اپل سقوط کنه و دقیقا بدترین موقع هست که این همه محصول اپدیت شده برای فروش هست..
              قطعا تبلیغات منفی از طرف بقیه شرکت ها بر علیه اپل جون تازه ی میگیره.

نظر

من تو سایت دیدم که از دلایل رفتنش نقشه map یا سیری هست ولی فکر نکنم اینا باشه
                اخه یادمه چند ماه پیش ۹۵ درصد سهامش رو فروخت چرا؟
                اونم کسی که گفته می شد استیو جابز دومه
                امیدوارم این یک تغییر خوب باشه و به رشد اپل کمک کنه

نظر

جدایی Scott Forstall و John Browett از اپل

خدايي زمان استيو جابز از اين بند و بساطا بود؟؟؟

نظر

در کل به نظر من هرچیز که تغیییر کرده فقط بدتر شده !
                    امیدوارم از اشخاصی که در هم اکنون در اپل هستند مسئولیت کامل این بخش رو به عهده بگیرند
                    تا اونجایی که معموله رابطه اسکات با جاناتان ایو مدیر بخش طراحی اپل بسیار بد بود. احتمالا در آینده ios ٬ طرح های جاناتان ایو بیشتر از قبل نقش مهمی رو بازی می کنند.
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

نظر

برای من هم خیلی ناراحت کننده بود ولی دیگه داره میره امیدوارم اپل این کمبود رو احساس نکنه و حتی قویتر هم بشه و رقیبان از این فرصت سو استفاده نکنند ولی احتمالا تغییرات زیادی رو در بخش ios خواهیم دید باید تا تابستان 2013 صبر کنیم و ببنیم ولی احتمالا مقامش رو به کسی میدن که اونم کار بلده و همینجوری بخش بزرگ این شرکت به مشکل نمیخوره فقط خدا کنه ios پیشرفت کنه نه پسرفت

نظر

یه جیزی که من تو ios خیلی دوست داشتم طراحی ساده و در نهایت تجملیش بود که یه جورایی چیزای شیک بیرون رو تو نرم افزارت میاوردن و این یه حس خیلی باحالی میداد! امیدوارم این اصل همچنان رعایت بشه چون خیلی عامه پسنده و جذابه!
                        انشاالله!

نظر

اگر جانی ایو باهاش خوب نبوده پس دلیل خوبی هست که جدا شده و شاید اونقدر ها هم بد نباشه. ولی به هر حال من که شوکه شدم.
                          البته اگر یه دید کلی mountain lion با خیلی از ox lion بهتر بود. همچنین ox lion از snow leopard. اما ios 6 اونقدر ها پیشرفت نکرد.
                          یعنی کار کریگ فدریگی از اسکات فوستال بهتر بوده. ( شاید!)
                          ویرایش توسط Am.M : https://i-phone.ir/forums/member/68562-am-m در ساعت 30-10-2012, 02:23 PM

نظر

واییی! Apple فقط همین iOS خوب مونده بود که دیگه ظاهرا دیگه اونم قرار خراب بشه! تازه از خواب پاشده بودم! این خبرو خوندم خورد تو حالم!. خوب کم کم دنیا داره تعادلشو درست میکنه.

امیدوارم یکی از شرکتهای رقیب Apple مثل Microsoft استخدامش کنه تا Apple بفهمه هول هول همه کارارو نکنه. اون از Map و اونم از حذف درایو نوری و ...
                            بعد از Steve من ۲ نفرو تو Apple دوستشون داشتم.Jonathan و Scott . حالا Jonathan هم که بره دیگه Apple خیلی افت میکنه.
                            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

البته شاید یه تغییر و تحول زیادی پیدا کنه، شاید محدودیت هایی برداشته بشه، چون هر کس این پروژه رو به عهده میگیره، یه چیز آماده و خوب رو در اختیار گرفته.

نظر

صبر کنید ..
                              X