اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل تاچ هنگام شارژ با شارژر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مشکل از فرکانس خروجی شارژره که باعث تداخل تو کار صفحات الکتریکی میشه و بسیار آسیب زنندست . شارژر شما غیر اصل یا تعمیریه

نظر

شارژر اصل اپل پيدا كردن در اشفته بازار پايتخت كار حضرت فيله !!! همون بايد يك شارژر گريفين يا بلكين خريد

نظر

نوشته اصلی توسط sinarr نمایش پست ها
        منم این مشکلو دارم علتم خیلی پیگیر شدم برای خودم فکر میکنم از تبدیل شارژرم باشه چون با تبدیلم وقتی گوشی htc دوستمم شارژ کردم همین مشکل برای تاچ گوشیش اتفاق افتاد دوست عزیز مطمن باش که مشکل از دیوایس شما نیست
        دوست عزيز شارژر رو جدا از بيرون خريديد يا از شارژر ديوايس هاي ديگه كه داريد استفاده ميكنيد ؟

نظر

نه شارژرو از بیرون خریدم مخصوص ایپاد ولی تبدیل شارژرم نمیدونم اصل هست یا نه

نظر

شارژر مهمه ! تبديل اصلا مهم نيستش چون فقط نقشش رسوندن برق به خود شارژر هست

نظر

نوشته اصلی توسط pooriya72 نمایش پست ها
              با سلام من يك ايپاد تاچ ٤ دارم وقتي كه با شارژر اپل ( مدلي كه دوشاخ داره ) تاچش درست كار نميكنه ! كسي مشكل مشابه داره ؟ ايا اين مشكل با شارژر هاي سه شاخ هم وجود داره ؟
              ممنون
              شارژرت اصلي نيست
              منم براي ايفونم يكي از همن ها خريدم كه براي محلكا استفاده كنم
              وقتي زدم به شارژ همين مشكل رو داشتم
              دفعه اولي هم كه زدم يه پيام اومد رو صفحه كه اين دستگاه جانبي با دستگاه شما سازگار نيست
              ديكه هم ازش استفاده نكردم

نظر

دوستان من یه سوالی داشتم
                اینکه یه ایپاد 4 حدودا چقدر باطری نگه میداره
                یعنی مثل ایفون هست یا کمتره

مثلا من 3 ساعت مدام کار میکنم سریع میاد روی 25 %
                بعد از چند ثانیه میشه 30 % یا 35 %

نظر

مشکل شارژت هست و سعی کن دیگه ازش استفاده نکنی.
                  من بهت شارژ griffin رو پیشنهاد میکنم . من 2 یا 3 سال هست که دارم ازش استفاده میکنم و مورد تایید اپل هم هست

نظر

سلام دوستان من هم این مشکل رو با آیپادم دارم ولی وقتی با یه شارژر دیگه(شارژر کتابخوان نوک nook) شارژ میکنم دیگه این مشکل نداره می خواستم بدونم اشکال نداره من از این پس از این شارژر نوک که خروجی 5v , 0.85A داره استفاده کنم. لطفا منو راهنمایی کنید.

نظر

کلا شارژر هایی که دیگه خیلی fake هستن این مشکل رو دارن
                      ولی high copy ها این مشکل رو ندارن

نظر

ممنون از پاسختون ولی این شارژر با اصلی مو نمیزنه ممکنه فیک باشه!؟ مدلش a1265 هست. آخه من پول اصل دادم، میگید سرم کلاه رفته؟؟؟

در ضمن اگر من هنگام شارژ با شارژر اپل که تاچ رو به هم میریزه به تاچ دست نزنم باز ممکنه باعث خرابی آیپاد بشه؟

تو فروم های خارجی یه سرچی کردم و دیدم میشه با شارژر کتابخوان نوک هم میشه آیپاد رو شارژ کرد ولی متاسفانه شارژر داغ میکنه و میترسم مشکلی پیش بیاد.

نظر

نوشته اصلی توسط metti70 نمایش پست ها
                          ممنون از پاسختون ولی این شارژر با اصلی مو نمیزنه ممکنه فیک باشه!؟ مدلش a1265 هست. آخه من پول اصل دادم، میگید سرم کلاه رفته؟؟؟

در ضمن اگر من هنگام شارژ با شارژر اپل که تاچ رو به هم میریزه به تاچ دست نزنم باز ممکنه باعث خرابی آیپاد بشه؟

تو فروم های خارجی یه سرچی کردم و دیدم میشه با شارژر کتابخوان نوک هم میشه آیپاد رو شارژ کرد ولی متاسفانه شارژر داغ میکنه و میترسم مشکلی پیش بیاد.
                          دوست عزیز بله ممکنه فیک باشه...
                          شما دیگه به هیچ عنوان با اون شارژر فیک ایپاد رو شارژ نکن که باعث خرابیش میشه...
                          شما با یه شارژر اپل اصل تست کن و اگه جواب گرفتی از یه جای مطمئن یه شارژر اصل بگیر.یه جایی مثل همین دفتر انجمن.
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

شارژر فيك اين مشكل رو مياره. من خودمم اين مشكلو داشتم

نظر

یزهای توکار موجود در بازار پورت usb تعبیه شده که به ما امکان شارژ انواع لوازم برقی مانند گوشی موبایل را بدون نیاز به آداپتور می‌دهد. از آنجا که اکثر لوازم برقی با استفاده از پورت یو اس بی شارژ می‌شوند این ویژگی مزیت قابل توجهی به شمار می‌رود.

همان‌طور که در طول مقاله مطالعه کردید، جنس پریز مخفی یا توکار به‌طور معمول از فلز آلومینیوم می‌باشد. از طرفی آلومینیوم در برابر آب مقاوم بوده و زنگ نمی‌زند. همچنین پلاستیک به کار رفته در جعبه پریز نیز از بروز حادثه و خطر ناشی از جرقه زدن و برق‌گرفتگی جلوگیری می‌کند. درواقع پوشش پلاستیکی مانند عایق عمل می‌کند.

در کنار موارد نام برده انواع مدل‌های پریز توکار در رنگ‌های مختلفی از جمله مشکی و سیلور به بازار عرضه شده‌اند و بدون شک هماهنگی آن‌ها با رنگ کابینت می‌تواند در زیبا و مدرن جلوه دادن محیط بسیار تأثیرگذار باشد. پس پیشنهاد می‌کنیم که با توجه به رنگ‌بندی فضای موردنظر طرح و رنگ مناسبی را از فروشگاه کابین نت شاپ خریداری کنید تا با جلوه‌ی جدید در خانه خود مواجه شوید.

نظر

صبر کنید ..
                              X