اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کتاب ساز ( در ویندوز برای آیفون و آیپد کتاب خود را بسازید )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کتاب ساز ( در ویندوز برای آیفون و آیپد کتاب خود را بسازید )

کتاب ساز برنامه ای است که به شما این امکان را میدهد بدون دانش برنامه نویسی کتاب های خود را برای آیفون و آیپد طراحی کنید و در اختیار دیگران قرار دهید.

شما برای استفاده از این برنامه کافیست صفحات کتاب را به صورت HTML طراحی کرده و نام های آنها را به صورت page1.html برای آیفون و ipad-page1.html برای آیپد نام گذاری کنید که عدد 1 نشان دهنده شماره صفحه میباشد.

این برنامه برای شما به عنوان خروجی یک فایل ipa میدهد که میتوانید در دستگاه های Jailbreak شده نصب و از آن استفاده کنید

میشه بفرمایین چطوری میتونیم صفحات کتاب را با فرمت html درست کنیم .ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط asmani نمایش پست ها
      میشه بفرمایین چطوری میتونیم صفحات کتاب را با فرمت html درست کنیم .ممنونم
      بعد از نصب برنامه به
      Start -> All Programs -> BookMaker ->Sample Pages
      برید. بعد از باز شدن فولدر Sample Pages شما چند نمونه صفحه از قبل آماده شده ارو میبینید. که با هر برنامه ای که مخصوص طراحی صفحه های وب هست میتونید اونها رو تغییر بدید و با نام های جدید ذخیره کنید. مثلا برای صفحه دوم کتاب برای iPhone اسم فایل html اتون باید به شکل page2.html باشه و برای iPad به شکل ipad-page2.html
      بعد از آماده کردن صفحه هاتون و قرار دادن همه اونها در یک فولدر، در برنامه BookMaker فوادر مورد نظر انتخاب کنید.
      به همین سادگی

نظر

ممنون از راهنمایی تون

نظر

نسخه جدید برنامه کتابساز آماده استفاده شده.

تغییراتی که در این نسخه داده شد :

+ امکان فصلبندی کتاب و پرش به فصل انتخاب شده

+ امکان قرار دادن صدا برای هر صفحه

- رفع برخی مشکلات نسخه قبلی

برای استفاده از برنامه راهنمایی تهیه شده و در محل نصب برنامه قرار گرفته است. کار با برنامه بسیار ساده است و شما فقط با چند کلیک برنامه مخصوص خودتان را برای آیفون و آیپد طراحی میکنید.

به زودی نسخه های جدیدتری از برنامه با امکاناتی بسیار بیشتر آماده خواهند که کار ساخت کتاب رو برای شما از این هم راحتتر خواهد کرد

دانلود از سرور 1

دانلود از سرور 2 ( مستقیم )
          کد:
          pourhadi.freezoy.com/BookSetup.zip

نظر

نسخه جدید برنامه کتاب ساز آماده استفاده میباشد. در نسخه جدید شما امکان ایجاد برنامه با استفاده از عکس ها نیز میسر شده است. شما فقط کافیست هر صفحه را به صورت یک عکس با فرمت jpg آماده کنید و به برنامه معرفی کنید و برنامه ساخته شده برای آیفون و آیپد را تحویل بگیرید. نام فایل صفحات برای آیفون و آیپاد به شکل page1.jpg میباشد. یعنی صفحه 1. بنابراین نام فایل صفحه 6 کتاب به شکل : page6.jpg خواهد بود. نام فایل صفحات برای آیپد به شکل : ipad-page1.jpg خواهد بود. یعنی نام فایل صفحه 6 به شکل : ipad-page6.jpg خواهد بود.

لطفا قبل از استفاده از برنامه راهنمای برنامه را که همراه برنامه نصب میشود مطالعه کنید و سپس اقدام به ساخت برنامه نمائید.

نظر

دوست عزیز من دانلود کردم اما نصب نمیشه.ویندوز من ایکس پی هست
              ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط amir65 نمایش پست ها
                دوست عزیز من دانلود کردم اما نصب نمیشه.ویندوز من ایکس پی هست
                ممنون میشم راهنمایی کنید
                احتمالا دات نت فریم ورک ( .net framework ) رو نصب ندارین. اگر نصب کنین مشکل اتون حل میشه. البته شما نگفتین چه پیغامی میده و من دارم حدس میزنم

نظر

نوشته اصلی توسط Ali_P نمایش پست ها
                  احتمالا دات نت فریم ورک ( .net framework ) رو نصب ندارین. اگر نصب کنین مشکل اتون حل میشه. البته شما نگفتین چه پیغامی میده و من دارم حدس میزنم
                  ممنون برای پاسخ شما.
                  من دقت کردم به همون net framework گیر میده.میشه راهنمایی کنید بگید کدوم ورژن رو باید نصب کنم

ممنون

نظر

نسخه 4 رو باید نصب کنید. احتمالا برای برنامه های دیگه هم لازم اتون میشه.

نظر

سلام
                      من برنامه را دانلود کردم متاسفانه باز نشد
                      بعد برنامه net framework v:4.5 را نصب کردم
                      الان برنامه باز میشه ولی این خطا نمایش داده میشه
                      ممنون میشم راهنمایی کنید
                      مرسی

نظر

سلام.
                        من برنامه خوبتونو دانلود و نصب کردم و یک کتاب کوچیک هم باهاش ساختم و خواستم اونو با i-funbox نصب کنم که متاسفانه نصب نمیکنه.
                        راهنمایی بکنید ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط mtcivil نمایش پست ها
                          سلام.
                          من برنامه خوبتونو دانلود و نصب کردم و یک کتاب کوچیک هم باهاش ساختم و خواستم اونو با i-funbox نصب کنم که متاسفانه نصب نمیکنه.
                          راهنمایی بکنید ممنون میشم
                          با سلام . یک بار بدون بدون اینکه اطلاعاتی وارد برنامه کنید . برنامه ارو بسازید و ببینید نصب میشه یا نه.
                          نسخه iOS تون رو هم میفرمائید چی هست ؟

نظر

صبر کنید ..
                          X