اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تحقیق و تاریخچه تبلت ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تحقیق و تاریخچه تبلت ها

سلام دوستان امروز من سر کلاس مبانی موضوعی که برای کنفرانس انتخاب کردم تبلت ها بود حالا موندم چیکار کنم ؟ از کدوم منبع استفاده کنم ؟ تاریخچه رو از کجا پیدا کنم ؟ ممنون می شم راهنمایی کنین
    راستی از شما دوستان نظر و مشورت می خواستم
    1- می خوام برای معرفی ipad وقت بزارم می خواستم ببینم فیلمی در مورد نحوه ساخت iPad هست یا نه ؟
    2- به نظرتون از ویدیو مقایسه بین سه غول تبلت ها استفاده کنم ؟(سامسونگ ، اپل ، ایسوس و سرفیس )؟
    منتظر ایده های شما هستم 5 نمره مستمر داره این کنفرانس

می تونی تاریخچه ورود آیپد که همون تولد تبلت ها بود و، بگی، اختراع استیو و اینکه کماکان دسته اپل هست همه چیز، با ایقدر قد ترافیک وب ..... ، و حالا تبلت های ۷ اینچی... . کلاً چیزهایی که خودت در مورد تبلت می دونی رو دست کم نگیر و تنها به منابع اکتفا نکن.

اینم تاریحچه: iPad - Wikipedia, the free encyclopedia

منبع انگلیسی کامل هست، یه نگاه بکنی حله ، خودت دستگیرت میشه، از گوگل ترنسلیت هم استفاده کن اگه خوب بلد نبودی.

و کمو بیش از منبع فارسی: http://fa.wikipedia.org/wiki/آیپد

-----

یه راهنمایی هم بکنم، زیاد بحث رو تخصصی نکنی بهتره، ( زیاد نه ) از تاثیراتش بگو، اینکه تو مراکز آموزشی هست، ibook, برنامه هاش... . اینکه بعد از اون شاید مسیر تکنولوژی عوض شده... شاید بعدها فقط تبلت ها تکنولوژی رو تسخیر کنند، بعد در مورد رقیب های اپل، اینکه اگه محصولی خوب باشه رقیب پیدا می کنه... .

موفق باشید.

نظر

تحقیق و تاریخچه تبلت ها

من یه جا خوندم تبلت از سال ۱۹۶۸ دقیق یادم نیست ساخته شده بوده اما به این شکل نبوده جالب بود که اپل هم دو تا تبلت درست کرده بود که از اونا رونمایی نکرده یا اصلا تولید نکرده بود از این مطالب استفاده کنم یا بیام از همین سال ۲۰۱۰ شروع کنم که ایتیو جابز ایپد یک رو معرفی کرد
      راستی یه سوال : تبلت ها به جز سایز ۹.۷ و ۱۰.۱ و ۷.۵ و ۸.۹ سایز دیگه ای هم داره ؟
      ارزون ترین تبلت چنده ؟
      بعد میخوام یه طرح درست کنم از سایز تبلت ها که اونا با هم از نظر اندازه مشخص می کنه برای اینکه متوجه بشین دیدید اپل اولین نسل ای مک رو تا به امروز رو در کنار هم گذاشته منم می خوام این کار رو بکنم به نظرتون جالب در میاد ؟
      فیلمی در مورد مراحل ساخت ایپد در کارخانه تو اینترنت هست ؟
      ممنون میشم

نظر

به نظرم از همین آيپد شروع کن، چون تا قبل از اون کسی معنی تبلت رو نمی دونسته ( عموم )

سایز زیاد مهم نیست، هر شرکتی می تونه هر چیزی بخواد بزنه، مهم استفاده از اونه.

ارزون ترین ها هم همین ۷ اینچی ها هستند.

آره، اگه کنار هم بذاری جالب میشه، اما اون ماله ۱۴ سال سابقه هست، نه ۳-۴ سال، می تونی محصولات دیگه رو در کنار هم بچینی، یعنی تبلت سامسونگ، اپل، کیندل فایر و .... .

این ویدئو بد نیست: Inside Foxconn: Exclusive look at how an iPad is made - YouTube

ویدئوهای بهتری هستن شاید، سرچ کن.

نظر

تحقیق و تاریخچه تبلت ها

در مورد اینکه ایا تبلت ها الان وارد نیاز روزانه شدن یا یک کالای لوکس هستن و ایا در اینده پتانسیل این که کامپیوتر هارو رو حذف کنن رو دارن یانه ، اینکه چه استفاده های مفیدی میشه کرد ، چه تبلت هایی واسه استفاده از محتوا مناسبن چه تبلت هایی واسه تولید محتوا ( یا اصلا همچین تبلتی موجود هست یا نه ) ، ... میتونی صحبت کنی .

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

تحقیق و تاریخچه تبلت ها

به نظرتون این طوری شروع کنم خوبه
            اول تاریخچه تبلت
            دوم انواع سایز های تبلتها
            سوم کارهای مفید تبلت ها در زمینه اموزش
            معرفی شرکت های معروف سازنده تبلت
            اخر این معرفی ایپد رو معرفی می کنم و کلا مبحث تبلت هارو روی ایپد نشون میدم
            بعد فیلمی در مورد مراحل ساخت نشون میدم
            بعد یه اسپید تست از تبلت های معروف میزارم
            این طوری خوبه ؟ مراحل بهش اضافه کنم یا همینا خوبه ؟
            جاشونو عوش کنم یا نه ؟
            هنوز هم منتظر ایده های یکر شما هستم
            با تشکر از redbull و parham عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
              به نظرتون این طوری شروع کنم خوبه
              اول تاریخچه تبلت
              دوم انواع سایز های تبلتها
              سوم کارهای مفید تبلت ها در زمینه اموزش
              معرفی شرکت های معروف سازنده تبلت
              اخر این معرفی ایپد رو معرفی می کنم و کلا مبحث تبلت هارو روی ایپد نشون میدم
              بعد فیلمی در مورد مراحل ساخت نشون میدم
              بعد یه اسپید تست از تبلت های معروف میزارم
              این طوری خوبه ؟ مراحل بهش اضافه کنم یا همینا خوبه ؟
              جاشونو عوش کنم یا نه ؟
              هنوز هم منتظر ایده های یکر شما هستم
              با تشکر از redbull و parham عزیز
              بله عالیه، موفق باشی. از مطالب انجمن هم کمک بگیر.

نظر

سلام دوست عزیز-منم برا کنفرانس موضوع تبلت رو انتخاب کردم - اگه میتونی واسم ایمیلش کن
                mohsenheidary69@yahoo.com
                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                X