اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در مورد رایتل در ایپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در مورد رایتل در ایپد

سلام ممنون از سایت خوبتون
    من تازگی سیم رایتل خریدم و میخوام توی ایپد م وایبر رو فعال کنم ولی وقتی میخواد فعال شه میگه یک اس ام اس براتون میاد ولی توی ایپد که اس ام اس نمیتونه بیاد پس من چجوری فعالش کنم
    سوال دومم ابنه که چجوری بفهمم چقدر شارژ دازم
    ویرایش توسط zamiar : https://i-phone.ir/forums/member/106497-zamiar در ساعت 29-10-2012, 10:58 AM

اصلا وایبر با ایپد سازگار هست؟

نظر

سلام خوش اومدید.

باید برای دریافت کد (حالا چه زنگ بزنن چه اس ام اس) ، سیم کارت رو بذارید روی یک گوشی که بتونید دریافت کنید. چون آ یپد فقط توانایی استفاده از اینترنت سیم کارت رو داره
      بعد که گرفتید ، روی ایپد ادامه بدید و ....

برای فرامین اوپراتور مثل شارژ کردن و غیره ، باید آیپد جیلبرک باشه که بتونید روش انجام بدید و از آموزش زیر قابل حله
      http://www.i-phone.ir/forums/thread70061.html
      و الا باید دوباره بذارید روی یک گوشی و انجام بدید

نظر

نوشته اصلی توسط |RezaShah| نمایش پست ها
        سلام خوش اومدید.

باید برای دریافت کد (حالا چه زنگ بزنن چه اس ام اس) ، سیم کارت رو بذارید روی یک گوشی که بتونید دریافت کنید. چون آ یپد فقط توانایی استفاده از اینترنت سیم کارت رو داره
        بعد که گرفتید ، روی ایپد ادامه بدید و ....

برای فرامین اوپراتور مثل شارژ کردن و غیره ، باید آیپد جیلبرک باشه که بتونید روش انجام بدید و از آموزش زیر قابل حله
        http://www.i-phone.ir/forums/thread70061.html
        و الا باید دوباره بذارید روی یک گوشی و انجام بدید
        ممنونم من یه سوالی دارم فرمانده اپراتور برای ایپد نیو کار نمیکنه؟ اگه کار کنه برای فهمیدن شارژ رایتل که دبگه احتیاجی نیست بندازیم توی گوشی/؟

نظر

نوشته اصلی توسط zamiar نمایش پست ها
          ممنونم من یه سوالی دارم فرمانده اپراتور برای ایپد نیو کار نمیکنه؟ اگه کار کنه برای فهمیدن شارژ رایتل که دبگه احتیاجی نیست بندازیم توی گوشی/؟
          با همه مدل آیپد gsm سازگاری داره
          آره دیگه احتیاجی به گوشی نیست واسه هر فرمانی

نظر

نوشته اصلی توسط |RezaShah| نمایش پست ها
            با همه مدل آیپد gsm سازگاری داره
            آره دیگه احتیاجی به گوشی نیست واسه هر فرمانی
            الان داشتم میخوندم میگن تاپیک رو یکی گفته بود که این برنامه با ایپد نیو سازگاری نداره !! ایا درسته؟

در ضمن سواله دیگه با سیم دیتا میشه اصلا با وایبر ارتباط برقرار کرد؟

نظر

در مورد رایتل در ایپد

درمورد سوال اولتون من اطلاعاتم کامل نیست ولی درمورد بخش دوم سوالتون درمورد وایبر،اگر منظورتون ازطریق شماره ی سیمکارت دیتا هستش که نه نمیشه ولی اگر از جهت استفاده از اینترنت اون هستش بله میشه.
              کار وایبر برقراریه ارتباط ازطریق دیتا هستش. حالا چه سیمکارت دیتا باشه و چه وای فای.
              ویرایش توسط nima250n : https://i-phone.ir/forums/member/66175-nima250n در ساعت 14-06-2013, 10:10 PM

نظر

خیلی ممنون از سایت خوبتون خیلی عالی بود جوابتون

- - - - - - - - - -

من الان توی ایفون انداختم ولی وایبر اس ام اس نمیده چیکار کنم ؟ چجوری فعالش کنم که بتونم بندازم توی ایپدم؟

نظر

در مورد رایتل در ایپد

معمولا اس ام اس نمیزنه تو همون صفحه صفحه ای که باید کد رو وارد کنید یه گزینه دیگه هست که عنوانی شبیه به اینکه اس ام اس نرسید و اینا هست حالا متن دقیقش یادم نمیاد اونو بزنید یه صفحه اینترنتی باز میشه و وقتی مراحل و طی کنید زنگ میزنه(واسه منم هیچوقت اس ام اس نمیاد همیشه زنگ زده) وقتی زنگ زد کد و میگه

نظر

الان دوباره امتحان کردم no code رو شما میگید زدم ولی اصلا میگه شماره اشتباهه؟؟
                    الان دوباره با همراه اول تست کردم اس ام اس اومد ولی رایتل دیتا نه
                    کسی رایتل دیتا داره اینجا ؟

نظر

نوشته اصلی توسط zamiar نمایش پست ها
                      الان دوباره امتحان کردم no code رو شما میگید زدم ولی اصلا میگه شماره اشتباهه؟؟
                      الان دوباره با همراه اول تست کردم اس ام اس اومد ولی رایتل دیتا نه
                      کسی رایتل دیتا داره اینجا ؟
                      عزیزم شما باید شماره ی موبایلی رو توی وایبر بزنی که دوستان و اطرافیانتون اون رو دارن تا وقتی جزو کاربران وایبر شدی برای دوستانی که عضو وایبر هستن پیغام عضویت شما بره و همینطور بعدا برای شما هم پیغام بیاد.
                      پس باید شماره موبایلتو داخل وایبر فعال کنی.این یک مورد.
                      پس یعنی شماره ی سیمکارت دیتا رو نباید استفاده کنی
                      دوم اینکه اگر سیمکارتت دیتا نیست اونرو توی یک گوشی بنداز و با ایپد از طریق اینترنت وای فای مراحل اکتیویشن رو انجام بده
                      اگر اس اومد که خدا خیرشون بده
                      اگر نیومد توی وایبر مراحل رو پیش برو تا اونجا که همونطور که دوستمون گفت میگه اس نیومده و باهاتون تماس بگیریم و این حرفا.منم متنش یادم نیست

ضمنا حواست باشه شماره رو کامل و درست بزنی.
                      مثلا:
                      98910xxxxxxx+
                      98912xxxxxxx+
                      98920xxxxxxx+
                      ویرایش توسط nima250n : https://i-phone.ir/forums/member/66175-nima250n در ساعت 29-10-2012, 03:32 PM

نظر

در مورد رایتل در ایپد

نوشته اصلی توسط nima250n نمایش پست ها
                        عزیزم شما باید شماره ی موبایلی رو توی وایبر بزنی که دوستان و اطرافیانتون اون رو دارن تا وقتی جزو کاربران وایبر شدی برای دوستانی که عضو وایبر هستن پیغام عضویت شما بره و همینطور بعدا برای شما هم پیغام بیاد.
                        پس باید شماره موبایلتو داخل وایبر فعال کنی.این یک مورد.
                        پس یعنی شماره ی سیمکارت دیتا رو نباید استفاده کنی
                        دوم اینکه اگر سیمکارتت دیتا نیست اونرو توی یک گوشی بنداز و با ایپد از طریق اینترنت وای فای مراحل اکتیویشن رو انجام بده
                        اگر اس اومد که خدا خیرشون بده
                        اگر نیومد توی وایبر مراحل رو پیش برو تا اونجا که همونطور که دوستمون گفت میگه اس نیومده و باهاتون تماس بگیریم و این حرفا.منم متنش یادم نیست

ضمنا حواست باشه شماره رو کامل و درست بزنی.
                        مثلا:
                        98910xxxxxxx+
                        98912xxxxxxx+
                        98920xxxxxxx+
                        عالی بود واقعا عالی گفتی
                        دمت گرم
                        یعنی اگه اون تلفن رو کسی نداشته باشه فعال نمیشه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

در مورد رایتل در ایپد

نشد!!!
                          میدونی داستان چیه
                          من با ایپد کلا مشکل پیدا کردم اصلا همراه اولم رو هر بار دی اکتیو میکنم و توی ایفون میذارم و میرم وایبر سریع اس ام اس میاد
                          اما توی ایپد نیو نمیشه و هیچ کدی نمیده
                          من الان مکلم با ایپده که میخوام وایبر داشته باشم ولی نمیشه
                          نکنه اصلا ساپورت نمیکنه ایپد ، وابر رو!!؟؟!؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

در مورد رایتل در ایپد

همون کدی رو که دی اکتیو میکنی توی ایپد بزن ببین چی میشه
                            حواست باشه اون کد توی هیچ وایبر دیگه ای اکتیو نباشه

نظر

در مورد رایتل در ایپد

نوشته اصلی توسط nima250n نمایش پست ها
                              همون کدی رو که دی اکتیو میکنی توی ایپد بزن ببین چی میشه
                              حواست باشه اون کد توی هیچ وایبر دیگه ای اکتیو نباشه
                              دی اکتیو کد نمیخواد
                              ولی این کار رو کردم اصلا توی ایپد کار نمیکنه وایبر میاد ولی کد رو نمیفرسته فقط در ایپد اینطوریه
                              من کلا ۷۰٪ به خاطر همین رفتم سیم دیتا رایتل خریدم که با ایپد کار کنم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X