اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در مورد رایتل در ایپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط zamiar نمایش پست ها
    عزیز پس شما رایتل ندارید فک میکنید دارید
    همین الان بگید کد رایتل چنده ؟
    شما یه زنگ بزنید ببینید باقی مونده شارژ رو با چه کدی نشون میده؟
    من دیروز باهاشون صحبت کردم برادر
    شاید شما اشتباه انجام میدی!
    برای منم نمایش میده.شما کد *140# رو دستی وارد کن با فرماندار نشون میده!
    کد بالا هم با * شروع میشه با # تموم
    همین

نظر

با سلام خدمت دوستان
      من چند وقتی سیمکارت رایتل داشتم که تو ایپد نمیتونستم استفاده کنم و همش no service میداد
      و این به این دلیل بود که گزینه enable 3g در ایپد وجود نداره(ایپد۲ مد نظر من هست) ولی امروز دیدم در برنامه sbsetting یک گزینه برای فعال کردن 3g ایپد وجود داره که اون منو هم بالا سمت چپ است و با کشیدن انگشت از راست به چپ در ناحیه گوشه سمت چپ باز میگردد... روی 3g که قرمز هست کلیک کنید تا سبز بشه و برای شناسایی سیمکارت رایتل بهتر است یکبار ایپد را ری استارت کنید. ضمنا تنظیمات apn رو فراموش نکنید
      فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط hamiblack نمایش پست ها
        با سلام خدمت دوستان
        من چند وقتی سیمکارت رایتل داشتم که تو ایپد نمیتونستم استفاده کنم و همش no service میداد
        و این به این دلیل بود که گزینه enable 3g در ایپد وجود نداره(ایپد۲ مد نظر من هست) ولی امروز دیدم در برنامه sbsetting یک گزینه برای فعال کردن 3g ایپد وجود داره که اون منو هم بالا سمت چپ است و با کشیدن انگشت از راست به چپ در ناحیه گوشه سمت چپ باز میگردد... روی 3g که قرمز هست کلیک کنید تا سبز بشه و برای شناسایی سیمکارت رایتل بهتر است یکبار ایپد را ری استارت کنید. ضمنا تنظیمات apn رو فراموش نکنید
        ممنون از اطلاع رسانیتون
        این موضوع درشرایط جیلبریک است...
        لطفاً اگر درمورد جیلبریک نشده ها هم اطلاعاتی دارید بفرمائید.

نظر

رایتل‏ ‏روی‏ ‏آی‏ ‏پد‏ ‏دیس‏ ‏پلی‏ ‏وای‏ ‏فای‏ ‏جواب‏ ‏میده؟

سلام‏ ‏من ‏می‏ ‏خوام‏ ‏یه‏ ‏آپد‏ ‏۴بگیرم‏ ‏می‏ ‏خوام‏ ‏ببینم‏ ‏اگه‏ ‏نخوام‏ ‏پول‏ ‏اضافی‏ ‏به‏ ‏4g‏ ‏بدم‏ ‏می‏ ‏تونم‏ ‏با‏ ‏خرید‏ ‏وای‏ ‏فایش‏ ‏از‏ ‏سیم‏ ‏رایتل‏ ‏استفاده‏ ‏کنم‏ ‏اگه‏ ‏میشه‏ ‏بگید‏ ‏چه‏ ‏نوع‏ ‏سیمی‏ ‏می‏ ‏خواد‏ ‏دیتا‏ ‏یا‏ ‏معمولی؟

نظر

شما وقتی وای فای بخری که دیگه سیم کارت نمیخوره.

نظر

یعنی کسی راهی برای فعال کردن 3g آیپد ۲ و استفاده از سیم رایتل در اون بدون جیلبرک نمیشناسه...؟!!!

نظر

وایبر عملاً تو ایران مسدود هستش! و نمیشه بدون --- ازش استفاده کنید.
                من WhatsAPP رو پیشنهاد میکنم که البته قابلیت مکالمه نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط iSoheil نمایش پست ها
                  وایبر عملاً تو ایران مسدود هستش! و نمیشه بدون --- ازش استفاده کنید.
                  من WhatsAPP رو پیشنهاد میکنم که البته قابلیت مکالمه نداره.
                  یعنی الان بنظرتون سوال این تاپیک درمورد وایبر و فعال بودن یا نبودنشه...؟!
                  تورو خدا درمورد موضوع مطرح شده صحبت کنید!

نظر

صبر کنید ..
                  X