اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه جدید و فوق العاده هیجان انگیز کوسه گرسنه ریلیز شد!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه جدید و فوق العاده هیجان انگیز کوسه گرسنه ریلیز شد!!!

با سلام.خوشحالیم که مثل همیشه،در زمینه ی معرفی و آموزش تمامی مسائل،پیشرو بودیم

همان طور که اکثر دوستان با بازی پر طرفدار و بسیار معتاد کننده کوسه گرسنه که با سه قسمت
    Hungry Shark1
    Hungry Shark2
    Hungry Shark3
    ماه ها پیش منتشر شده بود ، در دستگاه های اپل و اندروید با آن خاطراتی دارید.

مراقب باشید !!! کوسه از همیشه گرسنه تر است

این مژده رو بهتون میدم که نسخه جدید این سبک بازی با نام Hungry Shark Evolution که از گرافیک فوق العاده بالاتر برخوردار میباشد، در اپ استور با قیمت 0.99 دلار منتشر شده است

تصاویری از بازی را مشاهده میکنیم و سپس به برسی آن میپردازیم:

در این بازی شما نقش یک کوسه را در اختیار دارید که تحمل این کوسه برای گرسنه نگه داشتن خود محدود است
    پس باید هر چه میتوانید از انواع جانوران دریایی و همچنین انسان های بی احتیاطی که کنار ساحل ، در حال شنا کردن ، در حال ماهیگیری و ... هستند برای خوراک کوسه استفاده کنید
    پس از هر مقدار معین غذا که توسط کوسه شما خورده شود،یک مرحله یا level به آن مرحله اضافه میشود که باعث بزرگتر شدن کوسه و نیاز داشتن به غذای بیشتر دارد

خوشبختانه این بازی دارای داستان است.مثلا در ورژن سه این بازی،شما باید راه مخفی از زیر جزینه که به مرکز زمین نزدیک بود را پیدا،و به یک مکان ناشناخته و حفاظت شده میرفتید و یک انسان که در حال استراحت بود را میخوردید که برای رسیدن به این کار،باید از یک خرچنگ غول آسا عبور میکردید.

از قابلیت های بازی میتوان به:
    بهینه سازی شده برای ایفون 5
    گرافیک فوق العاده و به صورت سه بعدی
    5 مرحله برای زرگتر شدن کوسه و آپدیت آن
    قالیت معتاد کننده بازی آزاد که برای رکورد در گیم سنتر به کار میرود
    کشف گنج در مکان نامعلوم(جزو داستان بازی)
    وجود بسیاری از موجودات شگفت انگیز و عجیب و غریب برای خورده شدن توسط کوسه
    دارای 45 مرحله کامل
    و بلاخره پشتیبانی از فیس کتاب و گیم سنتر برادی ثبت رکورد

شاد باشید
    ویرایش توسط iMohamad : https://i-phone.ir/forums/member/37188-imohamad در ساعت 28-10-2012, 09:02 PM

نسخه کرک شده

ویرایش توسط iMohamad : https://i-phone.ir/forums/member/37188-imohamad در ساعت 31-10-2012, 08:13 PM

نظر

مجانی شد

دوستان من این بازی زیبا و هیجان انگیز هم اکنون در اپ استور به صورت مجانی قرار گرفت.برید حالشو ببرید.

نظر

نوشته اصلی توسط tttto نمایش پست ها
        دوستان من این بازی زیبا و هیجان انگیز هم اکنون در اپ استور به صورت مجانی قرار گرفت.برید حالشو ببرید.
        اپ ستور *****ه که!!! الان زدم نشد !!

نظر

بسیار بازی قشنگیه من که خیلی از این بازی لذت میبرم پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید

نظر

دوست عزيز لينك دانلود كرك خرابه لطفاً پيگيري كنيد!

نظر

صبر کنید ..
            X