اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مهاجرت از اپل(بررسی نقاط ضعف و قوت ios و آندرویید)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مهاجرت از اپل

من خودم قبلا يه گالكسي اس داشتم.شديدا طرفدار اندروييد بودم ولي بعدا خيلي ازش زده شدم و مهم ترين دليل اون ابن بود كه اپديت نميشد به راحتي يا به اصلا اپديت نميشد.
    گوشي مامانم بلكبري هست.يه مدت ازش استفاده كردم كلا بلك بري هيچ نداش جز پز و...
    دركل ايفون خيلي خوبه
    من ايفون ٤ رو به همه اونا ترجيح ميدم الانم كه ٥ دارم ٥ رو به همه محصولات الكترونيكي جز اكس باكس ترجيح ميدم!

sent from my iphone 5

نظر

مهاجرت از اپل

كلا بنظر من كارتون اشتباهه كه ميايد تو فوروم اپل همچين پرسشي ميكنيد
      چرا؟چون اينجا ٩٠ درصد كاربرها روي اين برند تعصب دارن و تعصب منطق انسانو كور مي كنه
      نظر منم اينه شما با ديوايست حال كن و ازش لذت ببر ديگه چيكار داري يكي بالاتر اومد و .....
      كلا مساله انتخاب بين ايفون و اندرويد يه چيز كاملا سليقه ابه هيچكدوم از اونيكي ١٠٠درصد بهتر نيس

Sent from my  iPhone

نظر

نمی دونم چهار صفحه بحث برای چیه
        این دوستمون گفتن که میخوان از دیوایس های اپل مهاجرت کنند ( در این مورد خاص اشاره نکردند که سعی کنید نظر من رو عوض کنید )
        تنها سوال ایشون این بود که چه دیوایسی رو جایگزین کنم

نظر دوستان چیه؟!
        مثلا به جای ایپد از گلکسی نوت ۱۰.۱ و به جای ایفون از گلکسی اس۳
        بهتره به جای طرفداری بی مورد از اپل٬ در انتخاب ها به این دوسمتون کمک کنید
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

با توجه به قیمت پایین تبلت های اندرویدی، اگر زمانی همچین خیالی به سرت زد که اندروید رو جایگزین ای او اس کنی،
          پیشنهاد میکنم که با یک تبلت اندرویدی شروع کنی و نهایتا" اگر پشیمون شدی با درصد کمی ضرر بفروشی و برگردی به ایپد.

از من میشنوی فعلا" طرف گوشی های اندرویدی نرو (با یک تبلت اندرویدی شروع کن) و نیمچه نگاهی هم به ویندوز فون/تبلت ها داشته باش
          اندروید حتما" در آینده نزدیک خیلی بهتر از اینی که هست میشه، ولی در حال حاظر سوئیچ کردن به آندروید کار عاقلانه ای به نظر نمی رسه، مخصوصا" واسه کسی که با ای او اس خو گرفته..

نظر

من خودم اپل و سیستم عاملش رو با هیچ چیزی عوض نمیکنم اما دوس دارم سیستم عامل های دیگه رو هم تست کنم البته بحثم رو تبلت هستش..
            حالا منم که میپرسم از دوستانی که تجربه ای بدون تعصب از اندرویید دارن که نکسوس 7 رو چطور میبینن؟؟؟
            کسی که هدفش تجربه هست باید بهاش رو بپردازه من میدونم نمیشه با اندرویید سر کرد چون تجربه سیستم عامل روانی مثله ios رو دارم ولی چه اشکال داره تجربه کنیم شاید این هم به نوعی خوب بود اگرم نه که ضررش رو میدیم دیگه جنجال نداره که..

نظر

بله من باید این رو بگم تا به حال با تبلت اندریدی زیاد کار نکردم مخصوصا چون اندرید 3 چیز جالبی نبود ....
              اما خب بله ... نکسوس هم که گل سرسبد هست و به قولی میگن سری نکسوس = آیفون گوگل

در مورد نکسوس 7 باید عرض کنم که من تست تحملش رو در Always On دیدم چیز جابی از لحاظ بدنه نبود متاسفانه ...... کلا Fail شد .....در همین برنامه تست آیپد 3 بسیار رضایت بخش بود البته
              به هرحال بدون هیچگونه تعصبی باید عرض کنم آیپد ها از سری اول بدنه خوبی داشتن و کسی زیاد نقدی نتونست برای تست بدنه آیپ بنویسه خوشبختانه...

دوستان دقت کنند من با اندروید از ورژن بتا کار کردم و اینطوری نیست که ندونم چیه و کلا قضیه مهاجرت ( که به خاطر مسائل احساسی بود) کنسل شد و ایشالله ما هم سعی می کنیم با همین آیپد های سری A5X کارمون رو انجام بدیم و اپل هم فعلا ساپورت ماژولی بکنه براش انشالله

اما یک نکته در مورد سیستم عامل آی او اس در حال حاظر بسیار استیبل هست چرا که کلا سیستم عامل های اپل نسخه ای از UNIX هستند و سیستم عامل UNIX بسیار بسیار بسیار پایدار است!و بدوا سیستم عامل Enterprise ای هست!
              شما اگر در سرور های اینترنتی هم دقت کنید همیشه UNIX بسیار پایدارتر از لینوکس هست (به غیر از RED HAT) اما محدودیت هایی ه برای شما میذاره و سرعت کمتری هم داره (این موضوع فعلا در آی او اِس مصداق نداره چون اندروید مشکل مدیریت منابع داره و گرنه باید بسیار سریعتر میبود)
              اندروید اما بر پایه لینوکس است و در کل نظر شخصیه من اینه که با پیشرفت اندروید و ساپورت غولی مثل گوگل اندروید یکی 2 سال دیگه به یک سیستم عامل کاملا Enterprise تبدیل میشه و من پیشبینی میکنم حت شاید نسخه Enterprise ای را در آینده ارایه بده که شاید پولی باشه و روی اسمارت فون های flagship نصب بشه
              این موضوع و باز بحث دارا بودن جامعه قوی Open Source آینده خوبی رو برای اندروید نوید میده اما آی او اس مخصوصا با اینکه سعی در محدود کردن هرچه بیشتر Exploit ها و جیلبریک داره من به شخصه میترسم به عاقبت بلک بری دچار بشه!

نظر

بهترین اندرویدی بازم عرض میکنم نوت2 سامسونگ هست بدون تعصب عرض میکنم اگر اولین استفاده از اندروید در نظر بگیریم به نظرم بهترین خوش آمد گویی همین نوت 2 هستش!
                ویرایش توسط mysqld : https://i-phone.ir/forums/member/106287-mysqld در ساعت 29-10-2012, 02:42 AM

نظر

قطعا همینطور خواهد بود وگرنه رقابتی بوجود نمیاد..
                  اما مخالف قضیه بلک بری هستم اپل هیچوقت به این روز نمیرسه..
                  در کل من یکی از مشکلات اساسی اندرویید رو اپدیت هاش میدونم من از تبلت 7.7 اینچی p6800 سامسونگ خیلی خوشم میاد اما متاسفانه اپدیت 4 براش نیست.
                  اما اپل هنوزم داره نسل های قبلش رو به خوبی پشتیبانی میکنه سیستم عامل پایداری داره و فوق العاده روون و لذت بخشه رسیدن اندرویید به این مرحله کمی بعید به نظر میرسه اما تا اندرویید و نکسوس 10 و سرفیس و ویندوز فونی نباشه قطعا ایپد 4 هم با A6X نخواهد بود.
                  ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 29-10-2012, 02:46 AM

نظر

re: مهاجرت از اپل(بررسی نقاط ضعف و قوت ios و آندرویید)

کایتوم رامش هست پویا جان تو سایت xda هست حتی 4.1.2 برای این تبلت موجوده
                    یه مسیله ای در اندروید هست ...
                    اگر نکسوس نمیخری منتظر رام رسمی نباش
                    این یعنی اندروید و نکته بعدی اینه که محصولات سامسونگ و اچ تی سی بهترین ها هستند چون هم راحت تر روت میشن هم ساپرت نرم افزاری بهتری هم به صورا رسمی و هم سمت کوکر ها برخوردارن
                    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

نظر

نکسوس پشتیبانی گوگل رو داره سخت افزار نسبتا خوب کیفیت نمایشگر عالی و سایز همچنین قیمت مناسبی داره واسه این اگه ضرر کنم دلم نمیسوزه چون تجربه جندانی از اندرویید ندارم و صرفا جهت تجربه هستش..

نظر

مهاجرت از اپل

طرح دعاوی متعدد دو شرکت اپل و سامسونگ نشون میده این دو رقیب یکدیگر هستند به عبارتی اپل سامسونگ رو رقیبی برای خودش میبینه لذا انقدر بی منطق و متعصب بحث نکنیم برخی دوستان چنان در مورد تفاوت ios و android سخن می گن که گویی windows 8 رو با dos مقایسه می کنن هر کدوم از این دو چه در زمینه سخت افزاری و نرم افزای محاسن و معایبی نسبت به یکدیگر دارند من 3GS 4 4S داشتم و در زمینه تبلت ipad2 و newipad هرچند که در گروه گوشیها همچنان آیفون رو ترجیح میدم اما از تبلتهای آندرویدی به خاطر تنوع اپهای ایرانی(فراوانی اپهای آندروید بسیار بیشتر از ios است) بیشتر لذت میبرم.

Boycott Google

نظر

یک نکته ای که در اندروید هست و من خیلی خوشم
                          میاد اینه که گوگل هیچ مشکلی با روت شدن نداره و جزو الزامات برای کاربران حرفه ای میدونه در صورتی که اپل سعی در محدود کردن داره
                          یه جا یه نقل قولی ار استیو جابز خوندم که گفته بود ما از کاربرا لهتر تشخیص میدیم چی براشون بهتره
                          Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

نظر

میشه راجب رام ها در اندرویید بیشتر توضیح بدین..؟؟
                            و همچنین روت کردن و فوایدش؟؟
                            در کل میخوام در این تاپیک رو به مقایسه سیستم عامل های ios و اندرویید بپردازیم در نهایت تاپیک پاکسازی میشه و پست های مفید باقی میمونه که اگر کسی قصد خرید محصولی اندروییدی رو در کنار ios داشت بتونه تصمیم بگیره.

نظر

دوستان من الان هم اندروید دارم هم iOS و اگه یه مقایسه بخوایم بکنیم شما اگه یه سامسونگ سری تاچ ویزارد بگیرید یا اچ تی سی حتما باید رامشون رو عوض کنید رام یه چیزی هست مثل فریمور ولی با این فرق که هر رام زمین تا آسمون با یک رام دیگه فرق داره هم از نظر سرعت و کارایی هم از نظر زیبایی و شکل بهترین رام های اندروید هم سیانوژن مود هست و هر رامی که کوک شده یا کاستوم باشد نیاز به روت ندارد و خودش روت هست و دسترسی سوپر یوزر دارد ولی یک کاربر معمولی به غیر از برنامه روس مموری هیچ کاربرد دیگری ندارد شما اگه بخواید مقایسه کنید برای برنامه ها و چیز های دیگه هیچی تنوع iOS رو نداره و برای بازی هم همین طور مثلا شما بخواید یه بازی اچ دی نصب کنید در iOS فقط یه فایل .ipa رو نصب میکنیم ولی تو اندروید آدم پیر میشه تا بخواد این بازی رو نصب کنه دیتا رو انتقال باید بدی به فایل سیستمی وای فای رو خاموش روشن بکنی... تازه اگه کار بکنه یا نکنه اضافه بکنم که اگه بخواید رام کوک شده بریزید گوشی باید s-off باشه یا بوت لودرش باز باشه تا بتونید رام کوک شده بریزید امیدوارم کمکتون کرده باشم هر سوال دیگه هم بود بفرمایید

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
                              Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

یک نکته کوچیک جا مونده
                                وقتی یک دیوایس ios ٬ جیلبرک میشه کاربر میتونه براحی با عوض کردن پسورد root در ترمینال جلوی همه مشکلات امنیتی رو بگیره
                                اما در آندروید٬ وقتی یک دیوایس روت می شود٬ تقریبا هیچ محافظی برای میلیون ها بد افزار و مشکلات امنیتی موجود در آندروید ندارد و ... تمام!
                                آندروید شما به بی ثبات ترین دیوایسی که میشناسید تبدیل میشه
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                                X