اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل هنگ کردن فوتوشاپ هنگام تایپ کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل هنگ کردن فوتوشاپ هنگام تایپ کردن

سلام دوستان
    من هر نسخه از فوتوشاپو روی مک نصب میکنم
    وقتی میخوام تایپ کنم هنگ میکنه ولی کارای دیگه رو خیلی راحت انجام میده
    اگر کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

فونت زیاد نصب کردین رو دستگاه؟؟

نظر

کلا ۱۰۰ تا فونت ندارم

نظر

منم همین مشکلو دارم

نظر

فکر نکنم به فونت ربطی داشته باشه من رو ویندوز ۴۰۰۰ تا فونت داشتم راحت کار میکردم

نظر

معمولا اگه تعداد فونت بالای داشته باشین این مشکل هنگام نوشتن و تعویص فونت پیش میاد...
            تو بقیه قسمت ها (انتخاب براش ، افکت ، ...) مشکل افت سرعت ندارین؟؟؟

نظر

نه راحت کار میکنه

نظر

از اول اینطور بوده یا جدیدا به این مشکل خوردین؟؟
                تازگی ها فونت جدیدی نصب نکردین؟

نظر

نرم افزارای دیگه مثل ایلستریتور اصلا هیچ مشکلی ندارن

نظر

نه کلا از اول همینطوری بود من از سال ۲۰۱۰ دارم مک استفاده میکنم همین مشکلو دارم

نظر

اگه تو نرم افزار های دیگه با فونت ها مشکل ندارین پس دوباره فتوشاپ رو نصب کنین شاید حل شه.
                      من گفتم شاید مشکل از فونت هاست ولی میگین تو برنامه های دیگه درست کار میکنه...!

نظر

خیلی ممنون از اول نصب میکنم شاید درست شد

نظر

سلام.... من همین مشکل رو با فتوشاپ داشتم و حسابی اذیتم کرد. اما بعد از مدتی یکم با این ور و اونور کردن فایلا و نصبشون بالاخره به یه نتیجه ای رسیدم که برای من جواب داد ... حالا باز شما هم امتحان کنید شاید جواب بده. من انواع و اقسام و کرک های مختلف نسخه ME فتوشاپ رو نصب میکردم و همین مشکل تایپ رو باهاش داشتم. یکبار یه نسخه General و غیر ME رو نصب کردم و دیدم که خیلی راحت میتونم باهاش تایپ انگلیسی رو انجام بدم و طبیعتا با فارسی مشکل داشت و حروف رو مقطع نمایش میداد. یک بار به صورت اتفاقی برای یکی از کارهای طراحی یک فایل آماده ای رو از اینترنت دانلود کردم که توش نوشته های فارسی داشت. وقتی فایل رو باز کردم دیدم که نوشته های فارسی رو درست نشون میده. گفتم همون کاری که با Word توی مک میکنم رو این بار با فتوشاپ امتحان کنم و دیدم که جواب داد. یعنی متن اون فایل آماده رو توی یک فایل دیگه کپی کردم و نوشته اش رو تغییر دادم و دیدم که بدون هیچ مشکلی فارسی تایپ کرد. الان حدودا یک ساله که دارم با همین ترفند تمام کارهای فتوشاپم رو روی مک بدون مشکل انجام میدم . پس بصورت خلاصه این مراحل رو طی کنین ببینین جواب میگیرین یا خیر :

۱) فتوشاپ ME رو پاک کنید
                          ۲)یک نسخه عمومی (غیر ME فتوشاپ رو نصب کنید)
                          ۳) یک فایل آماده از قبل PSD که توش نوشته های فارسی داره رو باز کنید
                          ۴) نوشته رو به یک فایل جدید منتقل کنید و اقدام به تغییر متنش بکنید

خوشحال میشم اگه جواب گرفتین خبرشو بهم بدین...ممنون

نظر

دقيقا مشكل از فونتها هست به نظر من و شير كوهي شايد
                            من نسخه ٦ رو دارم كه فارسي رو هم ساپورت ميكنه در اسنو كه بودم البته با فونت كمتر هيچ مشكلي نداشتم ولي از زماني كه اومدم رو شير كوهي و فونتاي جديدي اضافه كردم زماني كه ميخوام در فتوشاپ تايپ كنم براي عوض شدن فونت هر به چند ثانيه كرش ميكنه و قفل ميكنه كه اعصاب ادم رو داقون ميكنه و هنوز نتونستم مشكل رو حل كنم ... با نصب مجدد هم درست نشد
                            دو تا احتمال ميدم يا فونتا رو درست نصب نكردم و يا زياد از حد باشه ( زيادم باشه بالاخره بايد بتونه ساپورت كنه چرا كه يك طراح به فونتاي زيادي تو فتوشاپ نياز داره و مسخرست كه مك نتونه ساپورت كنه ) !
                            يا اين نسخه از فتوشاپ با شير كوهي ناسازگار هست چرا كه رو اسنو مثل بنز كار ميكرد

در اخر اگر مشكل حل شد بفرماييد تا دوستان ديگر از جمله خودم از اين وضعيت خلاص بشيم

نظر

یکسری از فونتها هست که توی نسخه ی ME هستن که باعث هنگ کردن میشن(البته وقتی که فوتوشاپ روی حالت ME هست)
                              این فونتها رو با آزمون و خطا میشه پیدا کرد که کلی وقت حوصله میخواد اما تنها راهش همینه(تا اونجایی که من تجربی به این نتیجه رسیدم)
                              هر چی فونت که خودتون ریختین توی قسمت Font Book>User همشو نفله کنین و دوباره تست کنین(قبلش مک رو ریستارت کنین)
                              این برای من جواب داد البته الان فقط یک فونت بیشتر خودم نصب نکردم و همون هم مشکلی درسته نکرده.
                              اگه هم نیاز دارین که کلی فونت داشته باشین یه راهش همون آزمون و خطاست و دمیش راهیه که iboy گفتن.

نظر

صبر کنید ..
                              X