اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ايپد ميني يا ايفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ايپد ميني يا ايفون 5

دوستان من الان 4sدارم ميخوام بفروشم يكي از اين دوتا را بگيرم به نظرتون كدوش برام بهتره...

Sent from my iPhone4s using Tapatalk

ايپد ميني يا ايفون 5

یکم اطلاعات بدید ، از هیچ نظری ایپد مینی رو نمیشه کنار ایفون ۵ مقایسه کرد ، اگر مشکل مالی ندارید از نظر خرید و احتمالا دیوایس کوچیک نیاز دارید من ایفون ۵ رو پیشنهاد میدم در غیر این صورت ایپد ۱۰ اینج

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

ايپد ميني يا ايفون 5

ايپد ده اينچ برادر برام سنگين چون من معلمم ميرم مدرسه حملش يكم برام مشكله

نظر

قدرت پردازش و قدرت گرافیکی آیپد مینی تقریبا" با آیفن 4s و آیپاد 5 یکی هست . فعلا خرید آیفن 5 در این بازار متاطم ارز و فروشندگان بی انصاف اصلا" مقرون به صرفه نیست. به نظر من اگر میخواهید از گوشی موبایل چشم پوشی کنید آیپد 3 و در آینده نزدیک آیپد4 گزینه های بهتری هستند. و انتخاب آیفن 5 گزینه بهتر برای گوشی هستند.

نظر

آیپد مینی بهتره

نظر

خوب شما کاربردت چیه اصلا ؟ اگه نیاز داری که به خاطر کارت کتاب و نرم افزارهای درسی اونم از نوع الکترونیکیش همراه داشته باشی صد در صد آیپد مینی بگیر...چون هم صفحش بزرگتره از آیفون 5 و هم از آیپد جدید سبکتر و جمع و جورتره

درغیر اینصورت آیفون 5 بهتره چون سخت افزار فوق العاده قوی داره....اینم فراموش نکن که گوشی کاربرد اصلیش برقراری تماسه ولی اون......

نظر

من پيشنهادم ايفونه!
              هم كوچيكه هم تلفن هم هست!

نظر

من بودم ايپد مبني
                الان ده اينچ دارم هيچجا نميتونم ببرمش ولي ميني سايزش خيلي بهتره
                عرضه شد و ريويواش خوب بود من عوض مبكنم

نظر

به نظر من شما قبل از خرید بیشتر فکر کن چون الان داری دو تا دیوایس خیلی متفاوت رو مقایسه میکنی..
                  آیپد مینی به نظر شخص من اصلا جالب نیست با اینکه تا الان منتظر موندم که بگیرم اما متاسفانه اصلا اون چیزی نبود که فکر میکردم حداقل اگه رتینا بود میتونستم خودمو راضی کن حدود 1/600 پول بابتش بدم.
                  آیفون 5 هم واقعا گرونه و از ارزش خارج شده..
                  به نظر من ایپد4 بگیرین یا حداقل همون ایپد 3 سنگین بودنش در حد 300 گرمه چیزی نیست که براتون سنگین باشه یه کیف خوب براش بگیرین و راحت حمل کنید در غیر اینصورت اگه من بودم تبلت دیگه ای میگرفتم.

نظر

ايپد ميني يا ايفون 5

ببينيد آيپد تبلته و آيفون موبايل

و CPU آيفون ٥ از از آيپد ميني بيشتره و رزوليشن تصوير اش هم بهتره!

و الان با اين وضع بازار كه دلار گرونه و چون تازه اومده گرونه بعد ٢-٣ ماه قيمت اش با دلار فيكس ميشه!

Sent from iPhone4 using Tapatalk

نظر

100% iphone 5
                      ipad mini هم خوبه ولی ایفون بهتره

نظر

نظر من اینه که شما آیپد مینی بگیر و آیفون رو بفروش و برو یه گوشی در حد Galaxy Ace یا HTC Wildfire بگیر ، چون آیپد و آیفون سیستم عاملشون یکیه ، تبلت بزرگتره برای همین وبگردی و کتاب خوندن ، فیلم دیدن و ... خوبه و لذتش بیشتره

نظر

با سلام ....
                          به نظر شخص بنده من ایفون 5 رو پیشنهاد میدم .....
                          چون واقعا" کامله از هر نظر .
                          از همه مهمتر تلفن همراه هم هست ولی ایپد مینی نه .
                          موفق باشی . ارادت .

نظر

ايپد ميني يا ايفون 5

اخه من هيچ وقت از ايفون خسته نشدم كه برم دنبال يه گوشي ديگه فقط ميرم سراغ مدل بالاترش
                            ميترسم ايپد اين حس و بهم نده وزود دلم برا ايفون تنگ بشه

نظر

نوشته اصلی توسط isalman نمایش پست ها
                              اخه من هيچ وقت از ايفون خسته نشدم كه برم دنبال يه گوشي ديگه فقط ميرم سراغ مدل بالاترش
                              ميترسم ايپد اين حس و بهم نده وزود دلم برا ايفون تنگ بشه

شک نکن زود دلت برای آیفونت تنگ میشه . هیچ چیز جای آیفون رو نمیگیره . نظر من اینه که آیفونت رو نگه دار کنارش آیپد بگیر . یا اگه آیفون رو میخوای بفروشی فقط به آیفون ۵ فکر کن

نظر

صبر کنید ..
                              X