اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود اپلیکیشن بدون ایتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود اپلیکیشن بدون ایتونز

دوستان سلام
    من اپل آیدی ندارم دیوایسم هم جلبریک نیست چطوری میتونم اپلیکیشن رایگانی که در ایتونز وجود دارد دریافت کنم مثلا Googel plus ، fac*e B**k ، و... روی دیوایسم نصب کنم؟
    با سپاس

اگه جیلبریک نیستی که اکانت بساز مگه کاری داره !

Tapatalk  !Pod

نظر

شما بدون اپل ايدي نميتونيد هيچ برنامه اي دانلود كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

یعنی از سایت گوگل که googel plus رو برای دانلود گذاشته رو نمیتونم نصب کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط armin-021 نمایش پست ها
          یعنی از سایت گوگل که googel plus رو برای دانلود گذاشته رو نمیتونم نصب کنم؟
          خير اونجا هم شما رو ارجاع ميده به اپ استور. ساختن ايدي كاري نداره. يكي درست كنيد تا راحت شيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

پس با این تفاسیر بنده یا باید دیوایسم جیلبریک باشه یا اپل آیدی داشته باشم

نظر

پس با این تفاسیر بنده یا باید دیوایسم جیلبریک باشه یا اپل آیدی داشته باشم
              بله! تمام برنامه های که توی دنیا ساخته میشه در حال خاضر فقط توی AppStore منتشر میشه و تمام کمپانی های دنیا مثل Microsoft ،Google هم برنامه هاشون را فقط توی AppStore میتونن منتشر کنن. پس بهترین کار این هست که به هر روشی شده یک Apple ID بسازید. JailBreak زیاد توصیه نمیشه!
              " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
              TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

ممنون از راهنمایی فقط یک سوال اگر این برنامه ها رو از سایت های ایرانی دریافت کنم باز هم نمیتونم مانند برنامه های کرک شده نصب کنم؟(در صورت جلبریک نبودن)

نظر

ممنون از راهنمایی فقط یک سوال اگر این برنامه ها رو از سایت های ایرانی دریافت کنم باز هم نمیتونم مانند برنامه های کرک شده نصب کنم؟(در صورت جلبریک نبودن)
                  اگر JailBreak نباشید که نمیتونید نصب کنید! مگر اینکه از روشهای مخصوص استفاده کنید که باید یکسری امکاناتی داشته باشید تا با برنامه هایی مثل iResing کار کنید (که باید Apple ID را داشته باشید و بخرید ) که به دردسرش نمیرزه!

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                    بله! تمام برنامه های که توی دنیا ساخته میشه در حال خاضر فقط توی AppStore منتشر میشه و تمام کمپانی های دنیا مثل Microsoft ،Google هم برنامه هاشون را فقط توی AppStore میتونن منتشر کنن. پس بهترین کار این هست که به هر روشی شده یک Apple ID بسازید. JailBreak زیاد توصیه نمیشه!
                    چرا جیلبریک توصیه نمی شه ؟

مگه بدون جیلبریک هم میشه برنامه کرک نصب کرد ؟

Tapatalk  !Pod

نظر

سلام
                      دوست عزیز کلا توصیه می شود هم جیلبریک کنید و هم اپل آیدی بسازید.هیچ گونه مشکلی برایتان به وجود نمی آید (بن شدن اپل آیدی و ... در صورت جیلبریک کردن) تنها ممکن است بر اثر اشتباه خودتان مجبور شوید دستگاه را ریستور کنید.
                      موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها
                        چرا جیلبریک توصیه نمی شه ؟

مگه بدون جیلبریک هم میشه برنامه کرک نصب کرد ؟

Tapatalk  !Pod
                        البته منظور من چیزی دیگه بود! بنده منظورم این بود که برای نصب برای های Free که گوشیشون را JailBreak نکنن! اما بدون JailBreak هم میشه برنامه نصب کرد! با برنامه هایی مثل iResign که البته باید Apple Developer ID داشته باشید که اگر هم ندارید توی یکی از سایتهایی که توی همین سایت هم تبلیغاتش هست براتون فراهم میکنن .

نظر

صبر کنید ..
                        X