اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اشتباه بودن درصد باطري

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اشتباه بودن درصد باطري

سلام
    چند وقتي هست گوشيم توي درصد هاي مختلف خاموش ميشه و بايد به شارژ بزنمش
    دفعه اول روي 9 درصد خاموش ميشد گاهي اوقات ولي الان روي درصدهاي مختلف مثلا 15 20 و حتي 50 درصد خاموش ميشه. فکر ميکنم مشکلش نرم افزاريه چون مدت زمان نگه داشتن شارژ معقوله. ميخواستم ريستور کنم ولي کلي برنامه ريختم روش که اکثرشون از cydia گرفتم و برگردوندنشون سخته واسم. راهي غير از ريستور هست واسه درست کردن درصد باطري؟

سلام
    شاید کالیبره کردن باتری به شما کمی کمک کنه.
    روشش به این صورت هست که بگذارید بتاری دستگاه تماما استفاده بشه و خاموش بشه.بعد 10-15 دقیقه بگذارید تا خنک بشه بعد بزنید به شارژ و تا فول شدن بهش دست نزنید و بگذارید تا وقتی که شارژر کامل خنک بشه تو شارژ بمونه.

نظر

اتفاقا مشكل شما از همون برنامه هاي سيديا هست...
      پيشنهاد مي دم بهتون وارد سيديا بشيد و در Packages تون Mobile Substrate رو Remove كنيد...
      البته دقت كنيد با اين كار اكثر برنامه هاي سيديا پاك خواهند شد...

نظر

احتمال داره به خاطر همون برنامه هاي سايديا باشه!(البته هميشه كمي خطا داره!)

نظر

100 % از همون توییک های سیدیاست !
          شما اگه خواستی میتونی با backtodeb بکاپ بگیری از deb ها و ریستور کنی اگه بعد ریستور حل شد دیگه اونا رو نصب نکن
          اگرم که خواستی میتونی نصب کنی !

- - - - - - - - - -

100 % از همون توییک های سیدیاست !
          شما اگه خواستی میتونی با backtodeb بکاپ بگیری از deb ها و ریستور کنی اگه بعد ریستور حل شد دیگه اونا رو نصب نکن
          اگرم که خواستی میتونی نصب کنی !

نظر

من گوشي رو ريستور کردم بازم مشکلم حل نشد!!
            يعني باطريم خراب شده؟

نظر

نوشته اصلی توسط darkangel85 نمایش پست ها
              من گوشي رو ريستور کردم بازم مشکلم حل نشد!!
              يعني باطريم خراب شده؟
              اگه ری استور کردید و بعد ری استور جلبریک نکردید که از سیدیا چیزی نصب شه و بکاپ رو برنگردوندین خوب 100% باطری خراب شده
              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

مشکل مشابه

سلام
                من یه 3gsآنلاک فکتوری دارم که تودرصدهای بین 30 تا25 درصدخاموش میشه وباطری خالی رو نشون
                میده وکلیه کارهای نرم افزاری رو انجام دادم و4تا ورژن روتست کردم حتی بدون جلبریک ومطمین شدم که
                مشکل نرم افزاری نیست ودادم باطریشو عوض کردن ولی هنوز به همون شکل خاموش میشه.
                باپرسوجویی که کردم گفتندکه داخل گوشی یک icبرای تنظیم شارژباطری هست که معمولا از30% کارایی
                باطری رومدیریت میکنه وچون مشکل من هم اکثرااز30%باعث خاموشی میشه احتمال میدن که از اون باشه.
                میخواستم نظردوستانی که دراین زمینه اطلاع دارند بدونم ممنونم

نظر

اشتباه بودن درصد باطري

تاراونجايي كه من ميدونم مديريت باتري در درصدهاي پايين، نرم افزاري انجام ميشه...

شما به اون تعميركار اعتماد داري؟

شايدم باتري رو عوض نكرده باشه

نظر

شناختی که ازش نداشتم ولی باطری خودموازش گرفتم.
                    یعنی شما اون احتمال سخت افزاری روردمیکنید؟

نظر

صبر کنید ..
                    X