اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک فوری:ریکاوری سیستم عامل مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک فوری:ریکاوری سیستم عامل مک

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و مدیران سایت
    چند وقت پیش من با استفاده از بوت کمپ داشتم هاردمو برای نصب ویندوز پارتیشن میکردم که وسطش هنگ کردو مجبور شدم سیستمو ریست کنم اما بعدش دیگه مک بالا نیومد و فقط تصویر این سیبه میاد و زیرشم اون حالت لود کردن میاد و هرچقدر صبر میکنی سیستم بالا نمیاد
    واسه ریکاوریش هم سی دی مک 10.6 رو گذاشتم و تو قسمت utility رفتمو تو قستdisk utility درایو مک رو verify disk permissionsو repair diskکردم اما باز هم درست نشد و حتی دیگه نمیتونم دوباره مک رو نصب کنم و هنگام اینیستال کردن ارور میده که فایلهای لازم نمیتونن رو کامپیوتر شما نصب بشن
    البته تو قسمت utility حجم درایو مک رو نشون میده و هیچ چیز پاک نشده اما مک بالا نمیاد
    نسخه مک من 10.6 بود که به 10.7 آپدیت کرده بودم و دی وی دی مک هم 10.6 هست
    هیچ بک آپی هم ندارم.
    خواهش میکنم هرکس میدونه مخصوصا مدیران عزیز سایت کمک کنن
    لطف خیلی بزرگی به من می کنید چون بدجور گیر کردم
    با تشکر
    ویرایش توسط behnam1234 : https://i-phone.ir/forums/member/33119-behnam1234 در ساعت 23-10-2012, 05:06 PM دلیل: اشتباه تایپی

فکر کنم مجبور هستید که کل هاردو فرمت کنید تا بتونید مک را نصب کنید. اگراطلاعات مک براتون مهم نیست ، از طریق همون Disk Utilities کل هاردو فرمت کنید و بعد مک را نصب کنید.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نه دوست عزیز اطلاعاتش برام خیلی مهم است
      راه دیگه ای نیست?
      کسی راه حلی نداره?
      این امکان نیست که مشکل از دی وی دی باشه?

نظر

آخه اصلا شما نمیتونید از طریق ویندوز که با Bootcamp روی مک نصب شده پارتیشن درست کنید. چه برسه وسط کار هنگ هم کرده و ریست کردین.

اگر خیلی اطلاعات روی هارد براتون مهم هست باید هاردو جدا کنید و روی یک سیستم دیگه بیاریدش بالا و اطلاعات روی اون را (اگر در حین پارتیشن بندی اطلاعات صدمه ندیده باشه) کپی کنید.

راه دوم :

* قبل از هر کاری یک هارد External که اطلاعات روش را نخواهید به سیستم وصل میکنید.
        ۱ - روی کا پارتیشن مک کلیک میکنید
        ۲- به تب Restore برید.
        ۳- باید در قسمت سورس اسم کل هاردتون را نوشته باشه.
        ۴- در قسمت Destination باید درایو هارد External را بگیرید و بکشید روی مستطیل که با فلش نشون دادم و بعد روی Restore بزنید.

و صبر کنید از کل هارد یک Image درست کنه.(که این پروسه بسیار طولانی خواهد بود)

* باید حتما هارد External که وصل میکنید حجمی بیشتر از هارد شما داشته باشه.

****** ( نکته *بسیاربسیار بسیار* مهم ) - بعد از اینکه این عملیات به پایان رسید باید قبل از اینکه هارد مک را فرمت کنید ، از اینکه image بصورت سالم گرفته شده مطمین بشید ، که باید فایل DMG درست شده را روی یک مک دیگه یا با نرم افزار که فایل DMG باز کنه تست کنید و حتما اطمینان کسب کنید که تمام تمام اطلاعات بصورت سالم و کامل درون فایل DMG هست . و بعد از اطمینان از وجود و سالم بودن اطلاعات ، اقدام به فرمت هارد مک و نصب مجدد کنید. *******

** مسءولیت هر نوع مشکل هم با خودتون هست و من فقط راه های پیشنهادی را به شما گفتم و انجام دادن یا ندادن به عهده خودتون هست و بنده هیچ تضمینی بابت روشهایی که گفتم را ندارم. **

نظر

ایول مک اومد بالا
          نمیدونم چی شد اما درست شد بدون فرمت
          آقا احسان ممنون از راهنماییت
          مفید بود
          مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط behnam1234 نمایش پست ها
            ایول مک اومد بالا
            مفید بود
            مرسی
            برای تشکر،از دکمه سپاس استفاد کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط behnam1234 نمایش پست ها
              ایول مک اومد بالا
              مفید بود
              مرسی
              دلیلش احتمالا همون Repair بوده! زمانی که دیگه Repair کارساز نیست! باید از اول نصب کرد! چون الکی که درست نمیشه

خدارو شکر درست شد! بهترین کاری که الان میتونید بکنید این هست که همیشه Backup روی یک هارد External داشته باشید!
              ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 23-10-2012, 07:39 PM

نظر

صبر کنید ..
              X