اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

افزایش رم مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بله هارد ssd خیلی تاثیرگذاره ولی افزایش رم حیاتی تر هستش ، مخصوصا برای سیستم عاملهای ۶۴ بیت!!!

نظر

افزایش رم مک بوک

من قبل از تعويض هارد رم رو ارتقا دادم ولي فقط در حد ٢٠ درصد تغيير كرد ولي تعويض هارد يه جهش بزرگ بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
        من می خواستم رم مک بوک mc 516 رو از 2 به 4 ارتقا بدم دوستان چه برندی رو معرفی می کنن که کاملا Mac compatible باشه و برام دردسر درست نکنه
        و اگر جای مطمئنی شناخت دارید لطفا معرفی کنید
        مر30
        ویرایش توسط Sina_nikpoush : https://i-phone.ir/forums/member/54989-sina_nikpoush در ساعت 18-04-2013, 10:35 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Sina_nikpoush نمایش پست ها
          سلام
          من می خواستم رم مک بوک mc 516 رو از 2 به 4 ارتقا بدم دوستان چه برندی رو معرفی می کنن که کاملا Mac compatible باشه و برام دردسر درست نکنه
          و اگر جای مطمئنی شناخت دارید لطفا معرفی کنید
          مر30
          كينگ استون و كروسير و... خيلي خوبند!
          ویرایش توسط sega : https://i-phone.ir/forums/member/60564-sega در ساعت 18-09-2013, 09:09 AM

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
            كينگ استون و كروسيو و... خيلي خوبند!
            کینگستون ها اغلب با مک مشکل دارن
            کورسیر و کروشیال بهترین انتخابن

نظر

هارد رو میشه آپگرید کرد. در مورد کارت گرافیک، این امر ممکن نیست، بجز استفاده از کارت های گرافیکی اکسترنال. برای مک بوک ها می توان از کارت گرافیک اکسترنال، با استفاده از پورت تاندربولت استفاده کرد، که بعنوان کارت گرافیک دوم استفاده میشه. اسلات هایی درون یک جعبه دارای پاور جداگانه به فروش میرسند که می توان کارت گرافیکی مورد نظر را در آن نصب و توسط پورت تاندربولت به لپ تاپ متصل کرد. کارت های گرافیک اکسترنال فعلاً در بازار بسیار کم بوده و در ایران فقط بصورت تکی و سفارشی وارد می شوند. دارای دو مدل (Full (Onboard و بدون gpu می باشند که نوع دوم ، به دلیل داشتن حق انتخاب و یا آپگرید کارت گرافیک در بین مصرف کنندگان رایج تر می باشد. قیمتهای نوع دوم از 99 دلار تا 309 دلار بسته به نوع کارت گرافیکی که ساپورت می کنند متغیر می باشند که کارت گرافیکی جداگانه خریداری و درون آن نصب می شود.
              ویرایش توسط ghoddusi : https://i-phone.ir/forums/member/133724-ghoddusi در ساعت 18-09-2013, 03:39 AM دلیل: تکمیل کردن اطلاعات

نظر

باسلام
                در ضمن دوستان اون هارد ssd نیست، بلکه درایو ssd است و چون قطعات متخرک و مکانیکی به مانند هاردهای معمولی نداره، باعث میشه کمتر صدمه ببینه و مثلا دچار بدسکتور نشه و همچنین بسیار امن تر است و هم سبکتر است و در بعضی از مدل ها باریکتر.
                و به جز مولفه سرعت،مولفه مصرف انرژی است که در این درایوها بسیار کم است و میتونه رو مصرف باطری لپتاپ هم تاثیر بذاره

- - - - - - - - - -

باسلام
                در ضمن دوستان اون هارد SSD نیست، بلکه درایو SSD است و چون قطعات متخرک و مکانیکی به مانند هاردهای معمولی نداره، باعث میشه کمتر صدمه ببینه و مثلا دچار بدسکتور نشه و همچنین بسیار امن تر است و هم سبکتر است و در بعضی از مدل ها باریکتر.
                و به جز مولفه سرعت،مولفه مصرف انرژی است که در این درایوها بسیار کم است و میتونه رو مصرف باطری لپتاپ هم تاثیر بذاره

نظر

بهترین ترکیب. رم ۸ گیگ+ssd کم حجم با استفاده از کدی
                  کل هزینه حدود ۸۰۰ تومن سرعت اجرا حداقل ۵ برابر

نظر

سلام
                    قصد خرید مک بوک ایر واسه برادرم دارم مدل ۲۰۱۵ رمش ۴ هست!!! چطوری میشه ارتقا داد به ۸ ؟ حتما کمپانی باید ارتقا بده؟

نظر

نوشته اصلی توسط Amirrezaajalli نمایش پست ها
                      سلام
                      قصد خرید مک بوک ایر واسه برادرم دارم مدل ۲۰۱۵ رمش ۴ هست!!! چطوری میشه ارتقا داد به ۸ ؟ حتما کمپانی باید ارتقا بده؟
                      فکر کنم همون موقع خرید باید ۸ میگرفتید
                      ضمنا چهار گیگ با نسخه آخر مک راحت جواب میده نگران نباشید

نظر

صبر کنید ..
                      X