اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اتفاق جالب در جیلبریک Tethered ios6

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اتفاق جالب در جیلبریک Tethered ios6

سلام به همه
    دوستان من گوشی 3gs دارم با ios6 و همانند خیلی از دوستان دیگه منتظر اومدن جیلبریک Untethered هستم. دیروز برای اولین بار وسوسه شدم
    که طعم جیلبریک Tethered با برنامه redsnow جدید بچشم و این کار هم صورت گرفت.
    همون طوری که دوستان میدونن در این نوع جیلبریک هر موقع و به هر دلیلی iDevice خاموش شود به دلیل اختلالاتی که در کرنل رخ میدهد
    دستگاه دیگر بالا نمیآید و سیدیا نیز کار نمیکند و برای حل این مشکل باید از قابلیت Just Boot استفاده کنید . اما از دیروز تا بحال بیش از ده بار به علل مختلف گوشی من خاموش شده
    (تموم شدن شارژ و تست و ....)اما بدون استفاده از Just Boot بوت شده و تمامی برنامه هایی که از سیدیا نصب کردم همچنان فعالند.
    دوستان آیا کسی این نوع جیلبریک تجربه کرده؟؟؟؟؟

گوشی شما حتما 3 جی اس بونرام قدیم هست

نظر

تا جایی که خبر دارم این جیلبریک که از نوع sami Tethered عرضه شده از نوع هستش یعنی بدون joostboot گوشی بالا میاد ولی نرم افزارهای کرک شده وسیدیا کار نمیکنن

نظر

نوشته اصلی توسط arefff نمایش پست ها
        گوشی شما حتما 3 جی اس بونرام قدیم هست
        دقیقا درسته

نظر

خوب با توضیحی که دادید آیا نیاز هست که من از جیلبریک Untethered استفاده کنم ؟البته در جواب دوستمونم بگم که تمامی برنامه های کرک شده و سیدیا کار میکنه و مشکلی از این بابت ندارم.

نظر

اتفاق جالب در جیلبریک Tethered ios6

نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
            خوب با توضیحی که دادید آیا نیاز هست که من از جیلبریک Untethered استفاده کنم ؟البته در جواب دوستمونم بگم که تمامی برنامه های کرک شده و سیدیا کار میکنه و مشکلی از این بابت ندارم.
            مگه Untethered ios6 اومده که بخوای استفاده کنی ؟

Tapatalk  !Pod

نظر

با ارائه ی جیلبریک تدر در هر ورژنی ؛3جی اس های بوت رامه قدیم بصورته آنتدرد جیلبریک میشن.

نظر

منم همین اتفاق واسم افتاده

نظر

همانطور که دوستان گفتند iPhone 3gs مدل بوترام قدیم در هر ورژنی به صورت Untethered جیلبریک میشه از جمله iOS 6

نظر

صبر کنید ..
                  X