اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا ایپد مینی توان مقابله با رقبای ارزان قیمت را خواهد داشت..؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [ تبادل نظر ] آیا ایپد مینی توان مقابله با رقبای ارزان قیمت را خواهد داشت..؟؟

همونطور که دوستان مطلع هستند پیرامون اخبار منتشر شده شایعات ماه های اخیر در مورد عرضه دیوایسی جدید از طرف اپل داره به حقیقت تبدیل میشه..
    دیوایسی که از نظر خیلی ها ممکنه شکستی برای اپل محسوب بشه چون خلاف عقاید استیو جابز فقید بوده و عده ای هم خلاف این امر اون رو پیشرفت بزرگی در زمینه بدست گرفتن بازار تبلت های کوچک تر میدونن..
    نظر شما در این مورد چیست؟
    به نظرتون ایپد مینی میتونه رقبای کوچک تر خودش رو همانند تبلت های رده 10 اینچی از میدان به در کنه یا خیر؟؟

ممنون بابت ایجاد تاپیک - لازم بود

به نظرم اپل در ایپد مینی باید حتما یه چیز خیره کننده داشته باشه
    مثل سیری در ایفون ۴اس ...

اگه یکم سایزش رو کوچیک کنه - و سخت افزای ایپد ۳ یا ۲ رو روش بزاره اصلا جذابیتی نداره ! مخصوصا در مقابل تبلیت های رقیب !

نظر

نوشته اصلی توسط iCyrus نمایش پست ها
      ممنون بابت ایجاد تاپیک - لازم بود

به نظرم اپل در ایپد مینی باید حتما یه چیز خیره کننده داشته باشه
      مثل سیری در ایفون ۴اس ...

اگه یکم سایزش رو کوچیک کنه - و سخت افزای ایپد ۳ یا ۲ رو روش بزاره اصلا جذابیتی نداره ! مخصوصا در مقابل تبلیت های رقیب !
      جذابیت اگر قیمتی باشه ! من شخصا حاضر میشم حتی با سخت افزارهایی نه خیلی به روز بخرم !
      به نظرم مکانیزم قیمت گذاری اپل بیشتر برای کالاهای لوکسه تا مصرفی !

نظر

کاملا موافقم..
        البته به نظر من شاید سخت افزار ایفون 5 روی این دیوایس جدید بتونه بیش از پیش بازار رو تحت تاثیر قرار بده اینطور قکر نمیکنید؟؟
        یه تبلت کوچیک تر با قابلیت حمل راحت تر استفاده از سیستم 4g و شاید دوربینی فوق العاده میتونه کار رو برای رقباش سخت تر کنه..

نظر

خیلی ها هم تا قبل از اومدن آیفون بر اساس اون شایعات (که درست هم از آب دراومد) میگفتن که صفحه ۴ اینچی خلاف عقیده ی استیو جابز بوده و قطعا هم بود و خب تا الان برای آیفون۵ مشکلی ایجاد نکرده!
          احتمالا برای آیپد مینی هم همین قضیه صدق کنه ولی من خودم زیاد خوشم نمیاد چون با احترام به همه دوستاران اپل من یه نمور از iOS خسته شدم ترجیح میدم تبلت ۷ اینچی که میگیرم از یه او اس دیگه استفاده کنه!
          سخت افزارم فکر کنم بیشتر به دوربین و از این قبیل توجه کنن.
          ولی به هر حال فروشش رو میکنه چون  پشتش میخوره.
          .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
            نه بیشتر از ۳جی نیاز نیست قیمت رو بالا میبره
            من صحبتم سر صفحه نمایش هست
            چطور وقتی تمام دیوایس های قدیمی دارن به رتینا آپدیت میشن اپل بیاد جدیدترین دیوایش رو با صفحه نمایش ۷۲۰پی عرضه کنه
            مثل این میمونه که با داک کانکتور ۳۰پین عرضه بشه
            به هر حال همه چی قیمته
            اگر بیش از ۲۵۰ دلار باشه خودش به فنا میره
            اگر کمتر باشه خوب میفروشه تاثیر ناچیزی روی آیپد ۳ و آیپاد تاچ ۵ میزاره

Tapatalk
            -------------------
            کاملا درست و منطقی هستش قطعا باید رتینا باشه اما ایا اپل میاد کاری رو که نکسوس 7 انجام داد تکرار کنه؟؟؟
            به نظر من محاله قطعا بیشتر از این قیمت هاست و ممکنه همین امر باعث شکستش بشه.
            من خودم الان میخوام یه تبلت بگیرم و نکسوس 7 توجهم رو به خودش جلب کرده پس میمونه سر قیمت ایپد مینی..
            ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 21-10-2012, 11:14 PM

نظر

طبق اخبار ، به ازای تولید هر چهار آیپد ، یک مینی آیپد تولید خواهد شد، یعنی ۲۰٪ درصد تولید متعلق به مینی آیپد هست، حاشیه سود ۳۱٪ درصد براش در نظر گرفته شده. البته با قیمت فروش ۲۹۹ دلار .
              پیش بینی کل فروش آیپد برای ۲۰۱۳، ۹۱ میلیون هست.با این اوصاف افق فروش خوبی براش تصور میشه.
              به اعتقاد من نباید انتظار معجزه سخت افزاری هم داشت ، کیفیت بالای اپل در قالب محصولی ارزانتر خودش انقلاب محسوب میشه.

نظر

سخت افزار رو که فکر کنم همون ایفون 5 رو بزاره با صفحه نمایش رتینا و دوربین خوب عالی میشه البته اگه قیمت 300 دلاری براش در نظر گرفته بشه..
                اون وقت میشه گفت شاید نکسوس 3g هم که قراره به زودی منتشر بشه حرفی واسه گفتن نداشته باشه..
                اما رنگ های مختلف به نظرم میتونه ایده جالبی باشه که تو ایپاد تاچ فوق العاده بودن.

نظر

تا بحال که استراتژی اپل تولید بهترین محصولات بوده (یا همون great products ) و انتظار یک تبلت مینی با قیمتی زیر 299 دلار یخورده دور از انتظاره.
                  من فکر میکنم که هدف از تولید ایپد مینی بیشتر پوشش دادن صلیقه ی کاربرانی هست که ایپد فعلی رو بزرگ و ایپاد تاچ رو کوچیک میبینن.
                  و اینکه بعید نیست اپل کانفیگ ایپد فعلی رو در ایپد مینی عرضه کنه و ایپد3 رو با کانفیگ قوی تر عرضه کنه..

نظر

البته قیمت ها انگار یه مقداری بالاست:
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread76099.html

نظر

برای ما نرخ تبدیل دلار تا اون تاریخ حیاتی تره تا قیمت خود مینی آیپد! قیمت نهایتا ۵۰ دلار کمتر یا بیشتر میشه ولی تغییر نرخ تبدیل تاثیر بیشتری خواهد داشت...؛

نظر

گوگل میخواد نکسوس ۳جی با ۳۲ گیگ حافظه رو عرضه کنه همون ۲۰۰$ و نکسوس ۸ گیگ فعلی رو ۹۹$
                        پس بازهم نتیجه میگیریم که همه چیز قیمته
                        کسی که پول داره میره سمت آیپد سه که خداست
                        الان بحث سر قشر کم درآمد هست
                        من شخصاً برای مدل ۱۶ ۳جی بیش از ۲۵۰$ ارزش قائل نیستم
                        چون چطور گوگل و آمارون میتونه برای رقابت از سودش بزنه ولی اپل نمیتونه
                        گوگل میگه ما روی هر نکسوس ۷ فقط ۵$ سود میکنیم

Tapatalk
                        -------------------

نظر

29 اکتبر گوگل قراره غوغا به پا کنه

چون فکر کنم با این قیمتی که میخواد بده بیرون رقیب ایپد مینی باشه و به قول دوستمون الان مهم قیمت این دیوایس ها هم هستش برای قشر کم درامد که ما رو هم با توجه به قیمت ارز شامل میشه.
                          ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 22-10-2012, 01:06 PM

نظر

صبر کنید ..
                          X