اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آنباکسینگ آیفون ۵ و مقایسه با آیفون ۴اس اختصاصی سایت به زبان فارسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آنباکسینگ آیفون ۵ و مقایسه با آیفون ۴اس اختصاصی سایت به زبان فارسی

با سلام خدمت همه خوبان سایت ، در خدمت شما هستم با ویدیو دوم از آنباکسینگ اختصاصی برای سایت مفید و زحمت کش سایت آیفون آی آر .
    اول از همه عذر خواهی میکنم به خاطر تاخیر و مشکلات و کمو کاستی های موجود ، امیدوارم در ویدیوهای بعدی بهتر و مفیدتر باشم
    دوم اپل بد قولی کرد به بنده و ۲ هفته به ۴ هفته تبدیل شد چون موجودی نداشتن مثل اینکه روی صحبت بیشتر با کسانی که قول دادم زود ویدیو رو آماده کنم
    سعی کردم مفید تر و صادقانه تر با شما راجب آیفون جدید صحبت کنم به دور از طرفداری بیجا یا بزرگ نمایی چون با توجه به مشکلات اقتصادی و قیمت ارز متاسفانه خرید کالای اینچنینی احتیاج به بررسی دقیق و تحقیق فروان دارد

خلاصه در آخر سعی میکنم محصولات بعدی رو به روز تر همچون ویدیو اول آپلود کنم و پیشنهادی بود خواهشا پیغام بگذارید

اگر آیپد معمولی جدید به بازار عرضه بشه سعی میکنم در اولین فرصت آنباکسینگ کنم ولی آیپد مینی رو بعید میدونم که خواهان خریدش باشم مگر اتفاق خاصی باعث خریدم بشه

( هر گونه اظهار نظری راجب آیفون ۵ کاملا نظر شخص بنده است به همه دوستان هم عرض کنم من با آیفون با محصولات اپل آشنا نشدم و تعصب الکی ندارم )

اینجا هم آپلود کردم ، دانلود هم میتونید کنید

نکان مثبت

۱. صفحه خیلی بزرگ نشده ولی واقعا لذت استفاده از آیفون رو بیشتر کرده
    ۲. صفحه کیبورد بسیار سریعتر عمل میکنه
    ۳. نمیدونم شما مشکل من رو داشتین یا نه ولی اپ استور بسیار کند و پر از باگ بود در آیفون ۴ اس ولی در آیفون جدید سرعتش خوب شده و تا الان من ندیدم باگ داشته باشه
    ۴. سویچ بین اپلیکیشن ها سریع تر شده
    ۵. به طرز استثنایی سبک و خوش دست شده
    ۶. مشکلات خط افتادن تا الان برای من اتفاق نیافتاده البته شنیده ها حاکی از آیفون ۵ مشکی است
    ۷. واقعا باید از اپل ممنون باشیم به خاطر سیم لایتینگ چون واقعا کابل ۳۰ پینی رو مخ بود الان هر طرفی کابل رو داخل کنید کانکت میشه
    ۸. فکر میکردم باتری کمتر باشه عمرش ولی اشتباه میکردم خوبه ولی نه بیشتر از آیفون قبلی ( شاید کمی کمتر )

مشکلات و انتقادات

۱. دوربین فرق آنچنانی نکرده شاید دوربین جلو یه خورده واقعی تر عکس میگیره ولی نه آنچنان تفاوتی نداره ( فرق دوربین vga با دوربین ۱.۲ مگاپیکسلی زیاد نمیتونه باشه )
    ۲. ایرفون تبلیغی بیش نیست من بسیار نا امید شدم وقتی صدا رو تست کردم ، ولوم صدا پایین و بعضی اوقات در موزیک ها کم میاره ولی کیفیت بهتر از قبل است و همینطور تو گوش خیلی خوب میشینه ، صدا مثل ایرفون قبلی بیرون میره که در مکان های عمومی عملا باید با صرای کم موزیک گوش کنید
    ۳. من به شخصه از پشت مدل مشکی خوشم نیومد ، یه خورده چیپ به نظر میرسه و شنیدم که خش زیاد میخوره
    ۴. دکمه هوم که همیشه مشکل بوده من تا به امروز از گوشی آیفون ۱ تا ۴ اس ، ۵ بار گوشی رو عوض کردم مخصوصا ۴ که دوبار رکورد دارم ، الان که چند روزه گوشی دستمه یه خورده صدا میده و فکر میکنم به چند ماه نکشه که خراب بشه ولی زیاد مهم نیست چون اپل بهترین خدمات پس از فروش رو داره پس گوشی رو پس میدم و جدید میگیرم

۵. لوازم جانبی خیلی خیلی کمی موجود است ، فقط دو سه نوع کیس ریلیز شده ( حتی فروشگاه اپل هم چیز متقاعد کننده ای نداشت ) دقت کنید اگر الان سرچ کنید شاید خیلی چیزها نمایش داده بشه ولی تل ۳ هفته دیگه ریلیز خواهند شد شاید بیشتر

۵. با همه خوبی ها به نظرم اپل تو کشورهای پیشرفته چون انگلیس آنچنان مردم رو راضی نکرده دلیلش چون من تو اجتماع با مردم که صحبت میکنم یا با دوستام که ملیتهای مختلفی از آسیای تا آفریقایی درشون هست از کمبود تغیر های اساسی که آنها رو به آپگریت مجبور کنه راضی نیستن .

آمارهای فروش اپل تو بریتانیا شاید خیلی باشه ولی یادتون نره که بریتانیا امسال بیشترین توریست رو داشته . درصد بسیاری از فروش اپل مربوط به پاکستانی ها و هندی ها و روس ها هست . در انگلیس من هر دفعه که محصولی ریلیز شده صف هایی دیدم از این ملیت ها . اپل حتی قانونی گذاشته که به این ملیت ها ( شامل روس ها نمیشه ) با پول یا کارت اعتباری کالا در اوایل ریلیز به سختی میفروشه ولی پاکی ها هم یاد گرفتن که با گیفت کارد خرید کنن بنابراین اپل فعلا راهی پیدا نکرده . موضوع بعدی راجب فروش مربوط است به قرارداد های ارزان که همه میتونن گوشی خوب داشته باشن اینجا برعکس ایران آیفون گوشی لوکس نیست حتی کارگر ساختمان هم آیفون داره
    ویرایش توسط iBehnam : https://i-phone.ir/forums/member/1408-ibehnam در ساعت 22-10-2012, 02:09 PM

بهنام جان امکان دیدن ویدیو نیست (شاید حداقل برای من)
    This video contains content from The Harry Fox Agency, Inc. (HFA) and EMI, one or more of whom have blocked it in your country on copyright grounds.

یک جا اگر میتونید اپلودش کنید من مستقیمش رو میزام در اختیار عموم
    ممنون

نظر

خیلی ممنون ، همین الان یه راهی پیدا میکنم

نظر

اینجا هم آپلود کردم ، دانلود هم میتونید کنید

ویرایش توسط iBehnam : https://i-phone.ir/forums/member/1408-ibehnam در ساعت 22-10-2012, 02:08 PM

نظر

عرض lcd یا صقحه نمایش آیفن 5 نسبت به 4s کمتره یا تو عکس عرض آن کوچکتر به نظر میاد ....!!؟

نظر

آنباکسینگ آیفون ۵ و مقایسه با آیفون ۴اس اختصاصی سایت به زبان فارسی

بسیار ممنون واقعا چشم من رو به شخصه باز کردین من میخواستم هندزفری جدیدو بگیرم ولی دیگه پشیمون شدم کیفیت هکسا تو پنچ خیلی بالاتر بود ولی سرعت اینترنت گافتضاح بود راستی اقا بهنام تو لندن واقعا سرعت اینترنت اینه ؟ ما که تو ایرانیم سریع تر باز میشه
            ممننون بابت ویدیو با کیفیت عالیتون

نظر

چرا منونمیتونم ویدیو رو ببینم؟ تو آپارات می خوای آپ کن! با آیپد هم می خوام ببینم مشکل از آیپدم هست یا چی؟
              ممنون میشم رسیدگی کنید! سپاس!

نظر

نظر شخصیتون قابل احترامه ! ولی این که مشکی مذخرفه کمی زیادی شخصی بود

نظر

نه واقعا اینطوره

نظر

خواهش میکنم دوست عزیز ، سرعت اینترنت خونه من ۳۰ ولی آیفون ۵ عجیبه بعضی اوقان سریع باز میکنه بعضی مواقع نه و از ۴اس پایین تر، ولی کیفیت صدا اصلا خوب نیست اینو همه دوستام هم مشکل داشتن ( ارفون )

نظر

شاید شما مشکی پسند کردی ولی عکس ها با خودش فرق داره ، در ضمن تمام دوستای من سفید خریدن دوستام از استرلیا و کانادا زنگ میزدن از قیافه مشکی شکار بودن

نظر

اگه میشه با کامپیوتر هم تست کنید من نمیدونم که ایران کدوم سایت ها ***** نیست

نظر

اگر امکانش هست سینک کردید اپ هارو همزمان باز کنید ببنید چقدر سریع تر هست چون گفته شده مثلا اپ موزیک رو 2/5 برابر زودتر 4 اس باز میکنه

نظر

راستش براتون مینویسم
                            خیلی تفاوت ناچیزی داره ، زودتر باز میکنه ولی اصلا به چشم نمیاد یعنی صدم ثانیه ای ، من از فیس بوک تا موزیک تست کردم ولی سافاری عجیبه یه بار زودتر بعضی اوقات دیرتر ، فکر میکنم آیفون ۴ اس همچین پردازنده قوی داشته که هنوز خوب عمل میکنه من اصلا نمیتونم آیفون ۴ رو با ۴ اس مقایسه کنم ولی ۵ اونطور که گفتن خیلی سریع و اینحرفا من زیاد احساس نمیکنم

نمیدونم دوستان دیگه که آیفون دارن بیان نظر بدن

نظر

راستش من هم همین نظر رو دارم که ایفون 5 مشکی خیلی زشته.
                              یعنی تا تو دستتون نگیرید متوجه نمیشید چی میگم، از جلو خوبه ولی پشتش خیلی نا فرمه، یعنی به محض اینکه گوشی رو برگردونی میزنه تو ذوقت

نظر

صبر کنید ..
                              X