اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توصیه ای مهم به دوستان درباره سیدیا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• توصیه ای مهم به دوستان درباره سیدیا

به نام خدا

سلام به همه دوستان عزیز

با توجه به اوضاع خراب جیلبریک به همه دوستان عزیز توصیه میکنم سعی کنید وابستگی خودتون رو به سیدیا شدیدا کاهش بدید و بیشتر از جایگزین های موجود در اپ استور استفاده کنید
    حالا میپرسید چرا ؟ چون اوضاع جیلبریک خرابه و به نظرم از ای او اس ۷ یا ۸ به بعد دیگه امکان نداره پس از همین حالا به فکر روز مبادا باشید من خودم اوایل بالای صدتا برنامه از سیدیا نصب میکردم اما حالا به حدود ۵ تا رسوندم
    اتفاقا الان خیلی هم راضیترم چون هم موقع ریستور دردسر نصب این همه برنامه ندارم هم پایداری گوشیم شدیدا بالا رفته هم حالا که فکر میکنم بیشتر تویک های سیدیا زیاد جالب نیستن و بجز مواردی محدود که واقعا فوق العاده و عالی هستن ( مثل بلوتوث) بقیه بدردنخور و بی فایدن البته تا قبل از ای او اس ۵ واقعا عالی بودن ولی اپل مشتریهاشو درک کرده و برای جلب رضایتشون خودش خیلی ازین قابلیت هارو به ای او اس اضافه کرده و در اینده میکنه مثل عکس گرفتن با دکمه ولوم یا فیس تایم از طریق سلولار و ... و بعضاشو بشکل خیلی بهتر
    مثلا من خودم تغییر تم رو بیفایده میدونم چون هم میشه والپیپر هوم اسکرین و لاک اسکرین ای او اس رو عوض کرد و با نصب برنامه های جدید هر روز ایکون های جدیدی میبینین و خود اپل هم به صورت دوره ای ایکن و اینترفیس.رو اپدیت میکنه بعدشم شما چطور دلتون میاد تم های سطحی وینتربورد رو با تم بینظیر ساخت بهترین طراحای دنیا که در اپل هستن عوض میکنید !

پس به همه دوستان توصیه میکنم وابستگی خودتون رو به سیدیا کاهش بدین و ببینید واقعا به چه تویکی نیاز دارید و بعد نصب کنید

امیدوارم نظر و توصیه من در مورد کاهش وابستگی به سیدیا براتون مفید بوده باشه

شاد باشین.

کاملا موافقم!!
    من که میگم جیلبریک آنتتر همین ios 6 هم نمیاد

ولی یک نکته رو فراموش کردی
    اونم اینه که بعضی ها مثل من بیشتر برای نصب برنامه کرک جیل میکنن
    وگرنه برنامه های سیدیا اونقدر هم کاربردی نیستن
    البته بعضیاشون واقعا لازم میشه

نظر

من هم یه توصیه دیگه دارم سعی کنید وابستگی خودتونو به ایفون کم کنید چون بدون سیدیا و جیلبریک ایفون به درد لای جرز می خوره و سعی کنید با اندروید کنار بیاید من خودم دارم روی گالکسی نت 2 فکر می کنم نمیشه سر هر آپدیت برای جیلبریکش انقدر حرص خورد و از امکاناتی چون بلوتوت که 6600 هم داره چشم پوشید از اینکه یه شرکت برام تضمیم بگیره که من چیچیزی باید بخوام متنفرم

نظر

من اكتيواتور ميخوام
        من بلوتوث ميخوام
        من امكانات تماس كوال ديال ميخوام
        من ايفايل ميخوام
        من دليوري ميخوام
        من تاريخ شمسي تو لاك اسكرين ميخوام
        من ان سي سيتينگ تو نوتيفيكيشن رو ميخوام
        و ...

حيف معتاد اپل هستم وگرنه اندرويد رو ميرفتم

نظر

نوشته اصلی توسط soharbz نمایش پست ها
          من هم یه توصیه دیگه دارم سعی کنید وابستگی خودتونو به ایفون کم کنید چون بدون سیدیا و جیلبریک ایفون به درد لای جرز می خوره و سعی کنید با اندروید کنار بیاید من خودم دارم روی گالکسی نت 2 فکر می کنم نمیشه سر هر آپدیت برای جیلبریکش انقدر حرص خورد و از امکاناتی چون بلوتوت که 6600 هم داره چشم پوشید از اینکه یه شرکت برام تضمیم بگیره که من چیچیزی باید بخوام متنفرم
          دوست عزيز بارها اين بحث شده و بارها هم دوستان اين موضوع رو بيان كردند
          اگر شما خواهان تكنولوژي به روز هستيد ديگه نبايد حرف از بلوتوث بزنيد و اين موضوع رو مشكل بدونيد
          اگر هم واقعا فكر ميكنيد آيفون بدون جيلبرك به هيچ دردي نميخوره ، من توصيه ميكنم سعي كنيد سريع تر به آندرويد مهاجرت كنيد كه بيشتر از اين براي جيلبرك حرص نخوريد

نظر

نوشته اصلی توسط arash_xonix نمایش پست ها
            من اكتيواتور ميخوام

من دليوري ميخوام

دلیوری دیگه بعد از آیفون 4 حتی با جلبریک هم قابل حل نیست
            من خودم شخصا از پارسال دیگه وابستگیمو با سیدیا به فراموشی سپرده ام
            در مورد دوستمون هم که میگن بیشتر به خاطر برنامه های پولی جلبریک میککنند بگم اگه گیفت کارت هم گرون در میاد براتون میتونید از برنامه هایی کسب درآمد گیفت کارت رایگان استفاده کنید همین خود برنامه freemyapps به طور میانگین هر 30 تا 40 روز میتونید یه 10$ دریافت کنید که در طی یه سالل میشه 120$ که کلی نیاز برنامه های شماراو برطرف خواهد ساخت(من خودم طی این 5ماه از این برنامه50$ گرفته ام )

نظر

دوست عزیز چطور میشه با این برنامه freemyapps اعتبار آیتونز دریافت کرد؟ آموزشی هست؟ خیلی مشتاقم چون واقعا از برنامه های کرک خسته شدم

نظر

تو همین فروم آموزش هست
                به طور خلاصه: از سافاری دیوایستون سایت freemyapps.com رفته و ازتون میخواد شروع به کسب درآمد بکنید و با تأییدش اتوماتیک به setting شما رفته و نرم افزار خودش رو نصب میکنه
                بعد از اتمام این مرحله که 10 تا 20 ثانیه طول میکشه دوباره وارد همین سایت شده sponsors رو بزنید چند تا برنامه به شما نشون میده که جلوشون امتیازهایی نوشته شده حالا باید روشون کلیلک کرده و برنامه پیشنهادیش رو دانلود کرده و حداقل 30 ثانیه داخل برنامه دانلود کردتون بمونید حالا به سایت freemyapps مراجعه کرده و sponsor رو بزنید میبینید اون برنامه ای رو که دانلود کرده اید از لیستتون حذف شده و امتیازش در قسمت بالا و راست سایت بالای cresdit که یک قلک خوکی صورتی رنگ هست امتیازتون اضافه میشه
                امتیازتون که به 3000 برسه میتویند به قسمت gifts رفته و درخواست یه گیفت 10$ کنید (البته گیفتهای دیگه ای مانند آمازون و ... رو هم میتونید به جای آیتونز دیافت کنید!)
                ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 21-10-2012, 12:57 AM

نظر

نوشته اصلی توسط arash_xonix نمایش پست ها
                  من اكتيواتور ميخوام
                  من بلوتوث ميخوام
                  من امكانات تماس كوال ديال ميخوام
                  من ايفايل ميخوام
                  من دليوري ميخوام
                  من تاريخ شمسي تو لاك اسكرين ميخوام
                  من ان سي سيتينگ تو نوتيفيكيشن رو ميخوام
                  و ...

دوست من بالا هم توضیح دادم جایگزین های اپ استور رو پیدا کن مثلا به ifile نیاز داری خوب ما که هکرای معروف نیستیم بخوایم به فایلهای سیستمی دسترسی داشته باشیم برای نیاز ما برنامه ifiles در اپ استور موجوده که مطمئن باش اون انتظاری که شما داری کاملا براورده میکنه امتحانش ضرر نداره تازه امکان انتقال به کامپیوتر یا برعکسش هم از طریق ایتونز داره که معرکس
                  در مورد دلیوری که اون شخصی که برنامه رو نوشته اعلام کرده نمیتونه واسه ۴اس و ۵ بسازدش و دیگه بدردنمیخوره تازه اگه از ای مسیج استفاده کنی دلیور داره
                  اکتیویتور به نظرم اونجوریام ضروری نیس
                  تاریخ شمسی هم میتونی رویدادها رو تاریخ روزها رو در تقویم خود ایفون بنویسی یه ساعتی زمان میبره ولی هم نیازت برطرف میشه یه ساعت در برابر فایدش در یک سال چیزی نیس یا میتونی برنامه روز نما نصب کنی و در داک قرار بدی تا همیشه جلو دستت باشه
                  برای ان سی ستینگ هم اگه از ای او اس زیر ۵.۱.۱ استفاده میکنی میتونی از روش زیر استفاده کنی : iShortcuts برو به این سایت و نصبش کن

دیدی دوست من چقدر آسون جایگزین های سیدیا در اپ استور پیدا شد و وابستگی شما کم شد به همین سادگی
                  امیدوارم تونسته باشم مشکل شما رو حل کنم
                  شاد باشی

نظر

بالا یادم رفت کویک دایل رو گفته بودی لازم داری رو هم در خود ایفون به صورت خیلی بهتر و مناسبتری موجوده ! در برنامه phone به قسمت favorites برو

نظر

نوشته اصلی توسط alirezadiba نمایش پست ها
                      دوست عزيز بارها اين بحث شده و بارها هم دوستان اين موضوع رو بيان كردند
                      اگر شما خواهان تكنولوژي به روز هستيد ديگه نبايد حرف از بلوتوث بزنيد و اين موضوع رو مشكل بدونيد
                      اگر هم واقعا فكر ميكنيد آيفون بدون جيلبرك به هيچ دردي نميخوره ، من توصيه ميكنم سعي كنيد سريع تر به آندرويد مهاجرت كنيد كه بيشتر از اين براي جيلبرك حرص نخوريد
                      من یک پیشنهاد دارم کسانی که امکانشو دارن دو ماه بدون استفاده از ایفون با اندروید کار کنن بعد اگه تونستن به دنیای اکندلوژی روز که برات همه ی تصمیمات و میگیره برگردن

نظر

من خودم علاقه ي شديدي به جيليرك دارم حتي اكر امكانش باشه pod2g رو donate ميكنم در اولين فرصت . هيچ كس نميتونه جذابيت و كارايي خاص توييك هايي مثه activator , bite sms , و هزاران توييك ديگه كه يا محدوديتي رو از بين ميبرن يا امكاناتي رو اضافه ميكنن رو زير سوال ببره ، به ظرم كسايي كه استفاده نميكنن ضرر ميكنن . ولي بدون جيلبرك هم من به عنوان كسي كه از ايفون به اندرويد مهاجرت كردم و دوباره ايفون خريدم من يه ايفون جيلبرك نشده رو و ٤ تا دونه برنامه كه تو داكم هست رو به صدتا اندرويد نميدم. همين imessage , facetime , music, safari روون تر بودن همه چي حتي تايپ كردن واسه من كافيه كه ديگه سمت اندرويد نرم، شايد يه سري محدوديت ها مثه دانلود رو الان دارم كه به راحتي اندرويد نيست ولي همين چندتا برنامه ي ساده كافيه كه ديگه هيچوقت اندرويد نخرم .تو اندرويد شايد ١٠ تا كيبرد نصبًكردم هيچ كدوم اي او اس نشد ، چندتا برنامه ي تكستينگ نصب كردم هيچ كدوم به روونيه مسج و ايمسج ايفون نبود ، برنامه هاي تماس تصويري هيچ كدوم facetime نميشن همه لگ دارن ، بهترين موزيك پلير هاش اعصاب ادمو خورد ميكنن يه سرچ نميتونس بكني اهنگاتو راحت . من همين كه سيستمم روون و كار راه بنداز باشه كافيه مطمناا اس او اس با جيلبرك كامل تر و روون ترم هست واسم
                        ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 21-10-2012, 11:18 AM

نظر

فک نمی کنم ios 10 هم واسش جیلبریک نیاد

پرچم جیلبریک همیشه بالاست

Tapatalk  !Pod

نظر

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
                            دوست من بالا هم توضیح دادم جایگزین های اپ استور رو پیدا کن مثلا به ifile نیاز داری خوب ما که هکرای معروف نیستیم بخوایم به فایلهای سیستمی دسترسی داشته باشیم برای نیاز ما برنامه ifiles در اپ استور موجوده که مطمئن باش اون انتظاری که شما داری کاملا براورده میکنه امتحانش ضرر نداره تازه امکان انتقال به کامپیوتر یا برعکسش هم از طریق ایتونز داره که معرکس
                            در مورد دلیوری که اون شخصی که برنامه رو نوشته اعلام کرده نمیتونه واسه ۴اس و ۵ بسازدش و دیگه بدردنمیخوره تازه اگه از ای مسیج استفاده کنی دلیور داره
                            تاریخ شمسی هم میتونی رویدادها رو تاریخ روزها رو در تقویم خود ایفون بنویسی یه ساعتی زمان میبره ولی هم نیازت برطرف میشه یه ساعت در برابر فایدش در یک سال چیزی نیس یا میتونی برنامه روز نما نصب کنی و در داک قرار بدی تا همیشه جلو دستت باشه
                            برای ان سی ستینگ هم اگه از ای او اس زیر ۵.۱.۱ استفاده میکنی میتونی از روش زیر استفاده کنی : iShortcuts برو به این سایت و نصبش کن

دیدی دوست من چقدر آسون جایگزین های سیدیا در اپ استور پیدا شد و وابستگی شما کم شد به همین سادگی
                            امیدوارم تونسته باشم مشکل شما رو حل کنم
                            شاد باشی
                            جوري كه شما جايگزين پيدا كردي واقعا به همين سادگي بود!
                            اون جمله ات رو خيلي دوست داشتم؛
                            عزيز جان!
                            يكي از مهم ترين عاملي كه من جيلبريك مي كنم همين اكتيويتور هست،* نمي دونم شايد هم تا به حال از اكتيويتور استفاده نكردي كه چنين نظري دادي...
                            به هر حال؛ هر چند كه زياد تمايل ندارم اين بحث جيلبريك ادامه پيدا كنه، ولي من هنوز نظرم به اينه كه تا iOS شونزده هم جيلبريك خواهد آمد، چون نظر من اينه كه جيلبريك كار خود اپل هست!
                            ویرایش توسط iMojtaba : https://i-phone.ir/forums/member/25806-imojtaba در ساعت 21-10-2012, 07:31 PM دلیل: غلط املايي

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                              جوري كه شما جايگزين پيدا كردي واقعا به همين سادگي بود!
                              اون جمله ات رو خيلي دوست داشتم؛

عزيز جان!
                              يكي از مهم ترين عاملي كه من جيلبريك مي كنم همين اكتيويتور هست،* نمي دونم شايد هم تا به حال از اكتيويتور استفاده نكردي كه چنين نظري دادي...
                              به هر حال؛ هر چند كه زياد تمايل ندارم اين بحث جيلبريك ادامه پيدا كنه، ولي من هنوز نظرم به اينه كه تا iOS شونزده هم جيلبريك خواهد آمد، چون نظر من اينه كه جيلبريك كار خود اپل هست!

چرا من از اکتیویتور استفاده میکنم و من ۲۰۰ قابلیت جدید رو به یک قابلیت ترجیح میدم به هر حال این یه توصیه دوستانه بود برای رفاه شما و نه اجبار ! ولی لحن صحبت کردن شما من رو از نوشتن این مطلب واقعا پشیمون کرد !

نظر

صبر کنید ..
                              X