اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توصیه ای مهم به دوستان درباره سیدیا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بحث جالبيه

نگاهت رو عوض كن تا دنيات عوض بشه

ولي امكانات bitesms و activator واقعا براي من پر اهميت هستند. خيلي توييك هاي ريز و درشت پركاربرد ديگه تو سايديا (خارجيا ميگن سيديا) هستند كه واقعا كار راه اندازند...

حالا تا هروقت سايديا بود من استفاده ميكنم و لذت ميبرم، هروقت هم نبود، از برنامه هاي جايگزين يا مشابهي كه شما گفتيد استفاده ميكنم...

نظر

دوست عزیزی که فرمودید وابستگیتون رو به سیدیا کاهش دهید.
      اول عرض کنم که من هم برنامه و بازی های اپ استور رو میخرم و هم توییک های پولی سیدیا رو.
      اگه قرار باشه جیلبریک نیاد من چرا باید خودم رو با سیستم عامل محدود ios وفق بدم. شما میتونی بدون مای کامپیوتر و ویندوز اکسپلور توی ویندوز سر کنی؟
      اگه اره پس با ios هم میتونی سر کنی.
      من اگه قرار باشه جیلبریک نباشه خیلی انتخاب های بهتری از ios میبینم. تنها دلیل فراگیری ios تا به حال عدم وجود رقیبی برای واسط های لمسی بوده. ولی از این به بعد دیگه هست.
      دوست عزیز نیازها دیگه با ۲ سال پیش خیلی فرق کرده.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

هر وقت اپل امکانات برنامه bite sms رو به ایفون اورد اون موقع به فکر کم کردن وابستگی به سایدیا می افتم.....در کل بنده فقط برای همین نرم افزار کرک و همینطور بایت اس ام اس جیل میکنم.....
        چون امکانات اس ام اس ایفون برام خیلی محدود هست و من تقریبا از تمام امکانات bite sms بهره میبرم....

در مورد اون دوستمون هم که میگن وابستگی به ایفون رو کم کنیم این موضوع سلیقه ای هست و تمام اون میلیون ها نفری که ایفون خریداری میکنند امکانات مزایا و معایب رو میدونن

در مورد بلوتوس هم مطمئن باشید به زودی شاهد این که به طور کل به فراموشی سپرده بشه هستیم و من خودم که حدود 2 سالی از از بلوتوس استفاه نکردم و اطراف خودم هم نبینیم کسی رو
        اون دوران اهنگ و کلیپ و این چیزا با گوشی بلوتوس کردن تموم شد چون دسترسی به اططلاعات خیلی راحت شده برای همین هست که 5 ساله ایفون معرفی میشه ولی هیچ وقت نبود بلوتوس رو عیب برای اون به شمار نمیارن و مصرف کننده ها اعتراضی نداشتن.....

در مورد جیلبریک هم موضوع سخت شدن جیلبریک نیست موضوع عدم تمایل و انگیزه اون کسایی هست که قبلا این کار رو میکردن....
        مطمئن باشید اونها نباشن برادرای چینی عمرا زیر بار نرم افزار پولی نروند و خیلی زود دست به کار میشن:d

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
          دو تا پست پشت سر هم نده

یه روز یه پیرمرده بهم دوتا جمله گفت روی من خیلی تاثیر گذاشت:
          یک- هیچ چیز اونقدر مقدس نیست که نشه باهاش شوخی کرد
          دو- هیچوقت به چیزی اونقدر وابسته نشو که اگر روزی از دستش دادی بیش از دو دقیقه بهش فکر کنی

کلاً آدم نباید وابسته بشه

Tapatalk
          -------------------
          اصلا بحث وابستگی نیست ' حرفه حق انتخابه منه دانشجو که پول خوردو خوراک ورزشمو به زور میدم در توانم نیست برنامه اصلی بخرم پس حق انتخابی ندارم با اینکه از کندی سرعت متنفرم مجبورم جیلبریک کنم '

Tapatalk  !Pod

نظر

منم برام نبود جيلبريك يك قول بود يك روز يكي از دوستان توهمين فروم گفت چه برنامه هاي كركي نياز داري گفتم جمع كرد گفت ١٠$ ميخواي گفتم مهم نيست تست ميكنم تست كردم سرررررررعت باورنكردي ايفنم مجذوبم كرد واقعا عجيب بود برام چقدر سرعتش كم ميشه باجيلبريك ولي ايپدم جيلبريكه چون ٦٤ گيگه و برنامه هاي hdكمي بيش ازحد گرونه

———————————————
            هیچ اعتباری به باقی ماندن این پست نیست

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
              تو همین فروم آموزش هست
              به طور خلاصه: از سافاری دیوایستون سایت freemyapps.com رفته و ازتون میخواد شروع به کسب درآمد بکنید و با تأییدش اتوماتیک به setting شما رفته و نرم افزار خودش رو نصب میکنه
              بعد از اتمام این مرحله که 10 تا 20 ثانیه طول میکشه دوباره وارد همین سایت شده sponsors رو بزنید چند تا برنامه به شما نشون میده که جلوشون امتیازهایی نوشته شده حالا باید روشون کلیلک کرده و برنامه پیشنهادیش رو دانلود کرده و حداقل 30 ثانیه داخل برنامه دانلود کردتون بمونید حالا به سایت freemyapps مراجعه کرده و sponsor رو بزنید میبینید اون برنامه ای رو که دانلود کرده اید از لیستتون حذف شده و امتیازش در قسمت بالا و راست سایت بالای cresdit که یک قلک خوکی صورتی رنگ هست امتیازتون اضافه میشه
              امتیازتون که به 3000 برسه میتویند به قسمت gifts رفته و درخواست یه گیفت 10$ کنید (البته گیفتهای دیگه ای مانند آمازون و ... رو هم میتونید به جای آیتونز دیافت کنید!)
              خوب آدم بره پول بده كه بهتره تا بخواد اينقد فلاكت بكشه!

نظر

دوستان هر چي هم بگيد آيفون بدون جيلبريك و تويك هاي خيلي چيزا رو كم داره
                لذت استفاده آيفون زماني هست كه جيلبريك ميكنيد

نظر

از نظر من هم مثل خیلی های دیگه...
                  واقعا سیدیا خودش وابستگی خود به خود میاره...
                  .
                  دها برنامه هستش که واقعا حیاتی هستن برای من.
                  action menu
                  bitesms
                  real sms
                  auxo
                  remote message
                  celeste
                  activator
                  cyntac
                  و و و و
                  شاید بگید اینا رو بیخیال ولی برای یه سریش جایگزینی نیستش.
                  .
                  واقعا مسخره شده جیل نیاد.
                  من یکی میکشم بیرون یه اندروید میخرم.
                  خلاص.
                  مریضم مگه؟
                  طرفدار اپل شدیم بهشم ایمان داریم ولی با جیل.
                  بدون جیل هرگز.
                  دنیا هم اپ پولی نیستش همین النشم روش اومده بدون پول میشه بازی و برنامه نصب کرد.
                  ولی جیل و توییک هاش..
                  دنیایی جدا از دنیان.

نظر

نوشته اصلی توسط soharbz نمایش پست ها
                    من یک پیشنهاد دارم کسانی که امکانشو دارن دو ماه بدون استفاده از ایفون با اندروید کار کنن بعد اگه تونستن به دنیای اکندلوژی روز که برات همه ی تصمیمات و میگیره برگردن
                    بنده این کارو کردم و الان نمیتونم اندروئید بذارم کنار

نظر

به نظر من جیل برای ایفون نیازه...من ۴ اس دارم و خیلی اطلاعات با بلوتوث گوشیم (ایر بلو شیرینگ) ردو بدل کردم...از امتیویتور خیلی استفادها می کنم...بیت اس ام اسو اینتلی اسکرینو که خریدم دیگه نمی تونم بدون اینا از گوشیم استفاده کنم...یکی از دلایلی که هنوز ایفون ۵ رو نخریدم همین بود که هنوز مطمئن یستم جیلبریکش بیاد و جیل بریک برای من حیاتیه...و این که کسی بخواد برام نسخه بپیچه که اگه این امکاناتو می خوا برو اندرویید بگیر برام مهم نیست چون اپل خیلی امکانات همراه با کیفیت برامون محیا کرده که با جیل بریک عالی میشه
                      ولی به شخصه آیپدمو که گرفتم هموز جیلبریک براش نیومده خیال هم نمی کنم جیلش کنم چون کاملا برنامه های اپ استور ساپورت می کنه مثلا هیشکی از آیپد انتظار نداره که بلوتوث داشته باشه...به نظرم آیپد به جیل احتیاج نداره ولی آیفون بدون جیل به عنوان یه گوشی یه چیزایی کم داره!!!

نظر

صبر کنید ..
                      X