اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاک شدن خود به خودی شماره تلفن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

فروًهر عزیز

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
    ببین رم گوشیت پر نیست.اگه پر باشه از کانتکت خالی میکنه نامرد
    سلام فروهر گرامی از راهنماییت خیلی سپاسگزارم . منم همین مشکلٌ داشتم که برطرف شد

نظر

ادم راهنمایی بعضی ادمهارو میبینه شاخ در میاره!!!
      اخه حرف زدن هم بلند نیستن اینا؟؟؟
      فقط کار ایتونز هست که دوستمون کامل راهنمایی کردن.

نظر

نوشته اصلی توسط amir_duet نمایش پست ها
        سلام فروهر گرامی از راهنماییت خیلی سپاسگزارم . منم همین مشکلٌ داشتم که برطرف شد
        مطمئني داداش آيفون داري؟
        يعني رم (!) گوشيت پر بود از كانتكتت خالي مي كرد؟!
        آيفونت را چند خريدي دوست عزيز؟!
        روش كه ايشالله اندرويد نصب نيست؟!

نظر

ببخشید اینجا سوال میکنم . چطور از جیمیل شماره ها رو بریزم تو گوشی ؟ آیتونز شماره هامو نداره

نظر

سلام دوستان
            من هم مشکل پاک شدن بعضی از شمارها مو برای 5S دارم !!! به تازگی یه محض وصل شدن به نت توسط wifi یا cellular یه تعدادی از شمارهام پاک می شه!!! وصل می کنم به کامپیوتر و restore می کنم به آخرین تاریخ backup دوباره برمی گردن. توی icloud هم با pc چک می کنم کلا خالیه!! با گوشی چک میکنم میگه حجم icloud پر شده و امکان backup وجود نداره،،، اطلاعات icloud هم اونجا پاک کردم و باز هم تغیری ایجاد نشد!! این فرم هم زیر و رو کردم ولی متاسفانه برام موثر نبوده و نمی دونم دارم چه کار اشتباهی انجام میدم.. تقریبا هر روز دارم restore میکنم !!! خواهشا راهنماییم کنید.
            ویرایش توسط funtezi : https://i-phone.ir/forums/member/158620-funtezi در ساعت 27-03-2014, 05:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
              دوست عزيز
              خواهش مي كنم اگه مساله اي را نمي دونيد واقعا لازم نيست حتما اظهار نظري كنيد!
              آخه توي گوشي 1100 هم اين اتفاق مي افته كه بخواد توي گوشي آيفون بيفته؟!
              قرار نيست براي هر تاپيكي يك جوابي بديد!!!!
              نوشته اصلی توسط arash_xonix نمایش پست ها
              ادم راهنمایی بعضی ادمهارو میبینه شاخ در میاره!!!
              اخه حرف زدن هم بلند نیستن اینا؟؟؟
              فقط کار ایتونز هست که دوستمون کامل راهنمایی کردن.
              نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
              مطمئني داداش آيفون داري؟
              يعني رم (!) گوشيت پر بود از كانتكتت خالي مي كرد؟!
              آيفونت را چند خريدي دوست عزيز؟!
              روش كه ايشالله اندرويد نصب نيست؟!
              قابل توجه اين دوستان عزيز
              دليل نميشه چون گوشي ايفونه براتون معجزه كنه. اين گوشي هم يه حافظه محدود داره. البته ممكنه بعضي از دوستان با سينك ايتيونز مشكل داشته باشن، ولي اين مورد كه در اثر پر شدن حافظه گوشي نوت ها يا كانتكتها پاك شدن براي خودم زياد پيش اومده.
              در جهت روشنگري هم بگم اولين ماهي كه ايفون اومد من ايفون داشتم تا همين امروز. پس ميدونم اندرويد نيست. اگه خواستيد عكس جنازه ٢g رو براتون ميذارم
              زمانيكه حافظه گوشي پر باشه و شما شماره اي اضافه كنيد اين شماره تو رم دستگاه ميمونه. ولي چون حافظه داخلي پر شده شماره روي حافظه ذخيره نميشه. پس وقتي گوشيرو خاموش روشن ميكنيد و رم دستگاه ريست ميشه شماره پاك ميشه. چون رم خالي شده و حافظه دستگاه هم شماره رو نداره. اين ديگه به ايفون و اندرويد ربطي نداره. صفر و يك بيت و بايته كه هر دستگاه حافظه دار باهاش درگيره.
              خودتون هم ميتونيد امتحان كنيد. دستگاه رو پر كنيد يه شماره ذخيره كنيد. گوشيرو خاموش روشن كنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط funtezi نمایش پست ها
                سلام دوستان
                من هم مشکل پاک شدن بعضی از شمارها مو برای 5S دارم !!! به تازگی یه محض وصل شدن به نت توسط wifi یا cellular یه تعدادی از شمارهام پاک می شه!!! وصل می کنم به کامپیوتر و restore می کنم به آخرین تاریخ backup دوباره برمی گردن. توی icloud هم با pc چک می کنم کلا خالیه!! با گوشی چک میکنم میگه حجم icloud پر شده و امکان backup وجود نداره،،، اطلاعات icloud هم اونجا پاک کردم و باز هم تغیری ایجاد نشد!! این فرم هم زیر و رو کردم ولی متاسفانه برام موثر نبوده و نمی دونم دارم چه کار اشتباهی انجام میدم.. تقریبا هر روز دارم restore میکنم !!! خواهشا راهنماییم کنید.
                ببینید اگه کانتکت داخله آیکلود روشنه خاموشش کنید و مجدد امتحان کنید . البته اگه بکاپ رو برگردونید بازم روشن میشه.
                ولی احتمالا داره با آیکلود تست میکنه و پاکشون میکنه

نظر

من هم همین مشکل را قبلا داشتم و به این صورت حلش کردم که کلاْ از خیر بکاپ گیری آیکلود از محتویات گوشی گذشتم.
                  و کلا آیکلود را برای هر نوع بکاپ برداری از محتویات off کردم.
                  بعد همه کانتکتهای حذف شده را دوباره وارد کردم در حین وارد کردن ، باز برای بکاپ برداری درخواست میداد که من قبول نمیکردم.
                  بدین صورت دیگه کانتکتها ماندگار شدن.
                  البته مشکل من زمانی شروع شدکه با A-ID خودم برای یکی از دوستان ریجستر کردم و کانتکتهای اون روی آیکلود ذخیره شده و یک وضع ناگواری برای کانتکتهای من بوجود آورد!!!
                  و من مجبور شده محتویات ایکلود را delet کنم و دوبار بکاپ بگیرم از کانتکتهای گوشی که کـــــــــــلاْ داستان غم انگیزی شده بود...
                  در هر حال من این مشکل را بدین صورت حل کردم.
                  این بود انشای من.

نظر

ذوستان اگه از کانتکتاتون بوسیله ی برنامه هایه اپ استور داخله ایمیلتون بکاپ تهیه کنید هم منطقیه !

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                      ببینید اگه کانتکت داخله آیکلود روشنه خاموشش کنید و مجدد امتحان کنید . البته اگه بکاپ رو برگردونید بازم روشن میشه.
                      ولی احتمالا داره با آیکلود تست میکنه و پاکشون میکنه
                      ممنون از پاسختون ولی همچنان مشکل پا برجاست و من واقعا از این موضوع عصبی شدم. هر راهی بود رو امتحان کردم ولی بی فایدست و من فکر میکنم یه کار اشتباهی انجام دادم که نمی دونم چیه؟!! لطفا راهنماییم کنید.
                      ویرایش توسط funtezi : https://i-phone.ir/forums/member/158620-funtezi در ساعت 29-03-2014, 07:32 AM

نظر

یه چی میگم دادنزنید!
                        من گوشیم نوت 3 سامسونگ هستش.
                        الان چند وقته هر کانتکتی میسازم تا به اینترنت وصل میشم پاک میشه.دارم دیونه میشم.به هیچ کلودی هم وصل نیستم.
                        قسمت سینک کانتک وایبر و بقیه رو هم برداشتم ولی درست نداشت.فقط واسم جالب بود اپل هم این مسکل رو داره!!!

نظر

نوشته اصلی توسط ساره نمایش پست ها
                          من آیفون ۴s دارم ، چندین بار بعضی از شماره هایی رو که سیو کردم خودبه خود پاک میشه ، دلیلش و نمیدونم چی هست ...
                          شما میتونید به من کمک کنید؟؟
                          سلام.

نظر

سلام.منم همين مشكل رو داشتم.بچه ها قسمت contact توي icloude من روشن بود.هر وقت شماره هام پاك ميشد،نميدونستم از چيه.امروز رفتم تو icloud .ديدم خود به خود قسمت contact توي icloudam خاموش شده.روشنش كردم.چند لحظه بعد از اتصال به واي فاي،همه شماره هام برگشت.امتحان كنيد.

نظر

در ضمن،فقط شماره هايي پاك ميشن كه خارج از سيم كارت ذخيره شدن.و اينكه با gprs شماره هام نيومد.اما تا contact رو توي icloud ، روشن كردم و به واي فاي وصل شدم ،همشون okشدن

نظر

اگه بازم مشكلي بود،بياين توي beetalk.
                                اين اي ديمه توي بيتالك.
                                Madi0024

نظر

صبر کنید ..
                                X