اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پشتیبانی محصولات اپل اعم از سخت افزاری یا نرم افزاری یا نرم افزاری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پشتیبانی محصولات اپل اعم از سخت افزاری یا نرم افزاری یا نرم افزاری

سلام دوستان
    اگر کسی مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری روی مک داشت می تونم اینجا خیلی سریع پاسخش و بدم
    خوشحال می شم بتونم کمکی تو این زمینه باشم و این به این دلیله که واقعا پشتیبانی ها محدود هست تو ایران
    و برای چت با ساپورت اپل هم نیاز به پرداخت هزینه زیاد هست

پشتیبانی محصولات اپل اعم از سخت افزاری یا نرم افزاری یا نرم افزاری

خیلی عالی هست. من یه سوال داشتم. چطور در مک وقتی چند فایل رو سلکت میکنم ، اگر بخوام بفهمم حجمش چقدر شده باید چه کار کنم ؟ چون وقتی گت اینفو میگیرم تک تک اینفو میده.

ممنونم.

Tapatalk |  | iPhone5

نظر

نوشته اصلی توسط s.alimousavi نمایش پست ها
      خیلی عالی هست. من یه سوال داشتم. چطور در مک وقتی چند فایل رو سلکت میکنم ، اگر بخوام بفهمم حجمش چقدر شده باید چه کار کنم ؟ چون وقتی گت اینفو میگیرم تک تک اینفو میده.

ممنونم.

Tapatalk |  | iPhone5
      دوست عزیز وقتی چند تا فایل رو انتخاب می کنی اگه COMMAND + i بزنی حجم تک تک رو می ده ولی اگه COMMAND+Alt+i بزنی حجم کلی رو می ده هر کدوم از فایل ها رو هم که از هایلایت بردارید یا اضافه کنید خودکار اطلاعات رو تصحیح می کنه .

نظر

جالب بود
        منم یه سوال دارم
        آیا میشه تعداد سایت های توی اسپید دیال یا همون تاپ سایت سافاری و از ۴ در ۶ بیشتر کرد؟
        ویرایش توسط cacodemon : https://i-phone.ir/forums/member/801-cacodemon در ساعت 20-10-2012, 06:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط googlemac نمایش پست ها
          سلام دوستان
          اگر کسی مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری روی مک داشت می تونم اینجا خیلی سریع پاسخش و بدم
          خوشحال می شم بتونم کمکی تو این زمینه باشم و این به این دلیله که واقعا پشتیبانی ها محدود هست تو ایران
          و برای چت با ساپورت اپل هم نیاز به پرداخت هزینه زیاد هست
          دوست من دلیل وجودی این سایت همین است
          خیلی خوشحال می شویم در پاسخگویی به کاربران با ما همکاری کنید اما زدن یک تاپیک برای پاسخگویی کمی عجیب به نظر می رسد
          می توانید در همین بخش سوالات و مشکلات به سوالات کاربران که در تاپیک های مختلف ایجاد می شود رسیدگی کنید
          سؤالات و مشکلات در مورد مک
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
          X