اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارسال اهنگ های ipod بوسیله ibluetooth

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارسال اهنگ های ipod بوسیله ibluetooth

سلام
    این اموزش بسیار ساده و البته یکم طولانی است و فقط برای این است که اگر یه روزی یه کسی یه اهنگی ازتون درخواست کرد،یهو کم نیاری که بهت بگه گوشی 700 هزار تومن خریدی بلوتوس نداره ...واقعا که !!!

چند عکس از محیط برنامه جهت درک بهتر اموزش:

مواد لازم:
    1- برنامه ifile نسخه جدید (http://www.i-phone.ir/forums/thread7538.html)
    2- برنامه ibluetooth
    3-حوصله و مهارت

روش کلی کار: با برنامه ifile موزیک ها را از حالت کد شده خارج میکنیم و با جستجو اهنگ مورد نظر را پیدا میکنیم و ان را به یک مسیر مشخص که در برنامه ibluetooth ان را تعیین کردیم کپی میکنیم و با برنامه ibluetooth ان را ارسال میکنیم

خوب ابتدا فرض میکنیم شما تازه این 2 برنامه را نصب کردید !!!
    1- برنامه ifile را باز کرده به مسیر var/mobile رفته و یک پوشه به نام blueteooth بسازید
    (طرز ساخت : گزینه edit > علامت + > اسم مورد نظر را تایپ و گزینه type را روی directory بگذارید و create را بزنید )
    2- برنامه ibluetooth را باز کنید و مسیر دخیره فایل ها را روی var/mobile/bluetooth قرار دهید
    3- به قسمت تنظیمات ifile رفته و گزینه song Titles را فعال نمایید
    4- به مسیر var/mobile/media/itunes_control/music رفته و با زدن گزینه shortcut (عکس کتاب پایین صفحه ) و زدن دکمه (+) یک shortcut به اسم music ipod بسازید
    5-به مسیر var/mobile/bluetooth رفته و مانند مرحله 4 یک shortcut با نام blutooth هم برای این مسیر بسازید

خوب حال فرض میکنیم شما در حال گوش دادن به موزیکی به اسم taghdir هستید و دوستتان از این اهنگ لذت میبرد و تقاضای فرستادن این اهنگ را میکند

1-برنامه ifile را باز کنید و از منو shortcut (کتاب پایین صفحه) گزینه music ipod را انتخاب نمایید
    2- صفحه را به پایین کشیده تا گزینه جستجو ظاهر شود
    3-اهنگ مورد نظر را جستجو نمایید(taghdir)
    4-سمت راست صفحه بر روی علامت < (فلش) بزنید تا مشخصات اهنگ باز شود
    5-از قسمت directory اخرین خط نوشته ..F (برای مثال F10) را حفظ کنید
    6-از قسمت shortcut گزینه music ipod را انتخاب نمایید
    7-به پوشه ای که ان را در قسمت 5 حفظ کردید بروید و اهنگ را پیدا کنید
    8-روی گزینه edit بزنید و اهنگ مورد نظر را تیک دار نمایید و روی علامت مربع فلش دار (پایین دست راست ) بزنید و copy/link را انتخاب نمایید
    9-روی گزینه shortcut بزنید و bluetooth را انتخاب نمایید .حال edit را زده و سپس علامت مربع فلش دار و بعد past را بزنید
    9-به برنامه iblutooth رفته و از پایین منو file system را بزنید و بعد روی گزینه پوشه (بالا دست راست ) بزنید
    9-اهنگ را انتخاب نموده و برای دوستتان ارسال نمایید

تذکر:
    میتوان از این اموزش برای ارسال ویدیو های موجود در ipod گوشی هم استفاده کرد
    چون اهنگ در ibluetooth بصورت کد شده است پس از ارسال اهنگ ان را حذف نمایید تا در استفاده های بعدی گیج نشوید
    بسیاری از موارد بالا اختیاری و بسیاری از موارد جهت اسان و سریع کردن کار میباشد لذا در صورت تمایل میتوانید بعضی را انجام ندهید
    برای جستجو کردن اهنگ در برنامه ifile هنگامی که کلمه مورد نظر تایپ میکنید در زیر محل تایپ دو گزینه وجود دارد که حتما حتما باید بر روی Hierarchy قرار بگیرد

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
    ویرایش توسط ali_jalaal : https://i-phone.ir/forums/member/9934-ali_jalaal در ساعت 24-10-2009, 04:46 PM دلیل: چگونگی جستجوی اهنگ

مرسی دوست عزیز از اموزش خوبت فقط من یه مشکل دارم وقتی میخوام اهنگ رو سرچ کنم نمیشه یعنی پیداش نمیکنه!مجبور میشم خودم پیداش کنم

نظر

من گزينه song titlesپیدا نمی کنم

نظر

king_like : فکر کنم اسم اهنگت تو ipod با اسم اصلیش تفاوت داره وگر نه نباید مشکلی باشه
        kiarash_irtci : لطف دارین .امیدوارم مفید بوده باشه
        zonben : چون ورژن ifile شما قدیمیه ..تو ورژن جدید این امکان اضافه شده .میتونید از لینکی که دادم فایل deb رو دانلود کنید

نظر

من 1مشکل دارم نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی بیربط هم نیست
          من برنامه iBluetooth رو که نصب میکنم وقتی بازش میکنم درجا این پیغام رو میده:
          unable to start the stack,please try restarting the application.if the problem persist,try rebooting the device
          reebot هم کردم ولی همچنان مشکل دارم.فکر کنم بخاطر ورژن گوشی هست؟گوشیم 3GS 3.1.2 هستش،منم iBluetooth ورژن3 رو نصب کردم
          کسی هم همین مشکل رو داره؟

نظر

برنامه ifile جدید رو واسه دانلود بذارین بهمراه کرک اگه میشه

نظر

نوشته اصلی توسط ali_jalaal نمایش پست ها
              king_like : فکر کنم اسم اهنگت تو ipod با اسم اصلیش تفاوت داره وگر نه نباید مشکلی باشه
              فکر نکنم اشتباه وارد کنم خیلی از اسم ها رو امتحان کردم ولی نشد امیدوارم که بفهمم که مشکلم از کجاست
              مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط king-like نمایش پست ها
                فکر نکنم اشتباه وارد کنم خیلی از اسم ها رو امتحان کردم ولی نشد امیدوارم که بفهمم که مشکلم از کجاست
                مرسی
                در اموزش در قسمت تذکر یک مورد اضافه گردید (مورد 4)
                امیدوارم با انجام اون مشکلتون حل شه

نظر

مرسی حل شد مشکل همین بود ولی اینم بگم قبل از اینکه تایپ کنی باید اون گزینه ی hierarchy رو بزنی اگر بعد از نوشتن بزنی فایده نداره

نظر

مال من هم search نمی کنه! فقط کد رو که بنویسم پیدا میکنه!

نظر

بچه ها ببخشید میپرسم: 1. iblutooth رو از کجا بگیرم؟

2.این آموزش رو ipod touch 3g هم جواب میده؟

مرسی

نظر

من یک سری از آهنگام به اسم اصلیشون هست یه سریشون کد شده است . راه حلی هست که همشون به اسم واقعیشون بیاد ؟؟

نظر

با سلام
                          مشکل پست 12 رو دارم
                          حتی Hierarchy کمک نکرد
                          آیا راه حلی هست ؟
                          ویرایش توسط vivanews : https://i-phone.ir/forums/member/2993-vivanews در ساعت 18-11-2009, 11:46 PM

نظر

یکی بره اینجا یه کمکی برای رفع مشکل من بکنه اگر مقدوره براشون و اگر وقت کافی دارن و سرشون زیادی شلوغ نیست!!!!!!!!!!!!
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread8311.html

نظر

نوشته اصلی توسط iphone66 نمایش پست ها
                              یکی بره اینجا یه کمکی برای رفع مشکل من بکنه اگر مقدوره براشون و اگر وقت کافی دارن و سرشون زیادی شلوغ نیست!!!!!!!!!!!!
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread8311.html
                              آیتیونز معمولا بک آپ میگیره . اونو تست کردی که از طریق اون ریستور کنی ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X