اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگرید کردن شیر کوهی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانگرید کردن شیر کوهی

سلام دوستان
    من تو سایت به دنبال روشی برای دانگرید کردن سیستم عامل شیر کوهی به نسخه lion گشتم اما متاسفانه هیچی پیدا نکردم !
    من سیستم عامل مک بوک پرو خودم رو به 10.8.2 ارتقا دادم اما به دلیل ناسازگاری با بعضی نرم افزارها خواستم به نسخه قبلی 10.7 برگردم اما هر کاری کردم نتونستم ... با فلاش و هارد اکسترنال و دی وی دی و حتی ساخت قسمتی از هارد دستگاه به عنوان پارتیشن بوت بازم نتونستم کاری بکنم و همش با علامت ممنوع مواجه شدم که بعد از یک دقیقه دستگاه خاموش میشه !!!!

دوستان عزیز آیا راهی واسه دانگرید می دونند ؟

با تشکر

دانگرید کردن شیر کوهی

مگه از ویندوز سون میشه رفت به xp که این بشه ؟

لیون دانلود کن و کلین اینستال که اصلا پیشنهاد نمیشه لیون زیاد پایدار نبود کم کم خوب شد ولی شیر کوهی از اولین اپدیت پایدار !

Tapatalk  !Pod

نظر

هيچ كاري نداره،شما يه دي وي دي يا usb بوتيبل از نسخه لاين بساز و بعد clean install كن!(هارد رو كلا فرمت كن)

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
        هيچ كاري نداره،شما يه دي وي دي يا usb بوتيبل از نسخه لاين بساز و بعد clean install كن!(هارد رو كلا فرمت كن)
        دوستان منم این مشکل رو دارم

مشکل اینه که وقتی میخوام از فایل لاین که دانلود کردم usb botable بسازم اون گزینه show package item که میزنم بعدش چیزی به اسم installesd.dmg پیدا نمیکنم که ازش image بگیرم

دوستان میشه راهنمایی کنید؟خیلی کارم گیره

نظر

نوشته اصلی توسط amir_80 نمایش پست ها
          دوستان منم این مشکل رو دارم

مشکل اینه که وقتی میخوام از فایل لاین که دانلود کردم usb botable بسازم اون گزینه show package item که میزنم بعدش چیزی به اسم installesd.dmg پیدا نمیکنم که ازش image بگیرم

دوستان میشه راهنمایی کنید؟خیلی کارم گیره
          بعضی از نسخه ها که تو اینترنت برای دانلود هست،از اول همون فایل installesd.dmg هستند!

نظر

صبر کنید ..
          X