اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک:بکاپ از کانتکت ها در حالت خاموش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک:بکاپ از کانتکت ها در حالت خاموش

سلام
    من دوستم آیفون 3gs رو از طریق خود گوشی آپدیت کرده به 6 ئلی الان گوشی بالا نمیاد و رو ارم اپل گیر کرده
    دوسنمم گیر داده من شماره ها رو میخوام
    اول از شماره هام بکاپ بگیر بعد فلشش کن
    میخواستم ببینم راهی هست که بشه از کانتکت ها تو این وضعیت بکاپ گرفت؟؟

حتما جیلبریک بوده که اینجور شده.... قبل از اینکه خاموش بشه با آیتونز سینک نکرده بوده که بکاپ گرفته باشه خودش ؟ فکر نکنم تو این حالت بشه کاری کرد...
    حالا شاید اساتید بتونن مشاوره بهتری داشته باشن

نظر

نوشته اصلی توسط Smh1983 نمایش پست ها
      حتما جیلبریک بوده که اینجور شده.... قبل از اینکه خاموش بشه با آیتونز سینک نکرده بوده که بکاپ گرفته باشه خودش ؟ فکر نکنم تو این حالت بشه کاری کرد...
      حالا شاید اساتید بتونن مشاوره بهتری داشته باشن
      مشکل اینجاست که این ویندوزشو عوض کرده

نظر

گوشی بالا اومده یا کلا بعد از آپدیت بالا نیومد؟ اگه بالا اومده جیلبریک شده یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
          گوشی بالا اومده یا کلا بعد از آپدیت بالا نیومد؟ اگه بالا اومده جیلبریک شده یا نه؟
          گوشی بعد از آپدیت یه ریبوت شد بعد از اون رو آرم اپل گیر کرده همین

نظر

از طریق ifunbox فکر کنم بتونید به کاتکت ها دسترسی داشته باشید. برنامه رو اجرا کنید و بعد گوشی رو تو همون حالت گیر کرده وصل کنید به کامپیوتر. اگه گوشی شناخته بشه تو صفحه سمت چپ گوشیتون رو میتونید ببینید.
            تو صفحه سمت چپ گزینه Raw file system رو انتخاب کنید و در پنجره سمت راست به مسیر زیر برید.
            Library/AddressBook
            تمام کانتکت ها توی این فولدره. اگه خالی باشه که یعنی کلا همه چیز از دست رفته. اما اگه پر باشه امیدی به برگردوندن کانتکت ها هست.
            AddressBook.sqlitedb
            AddressBookImages.sqlitedb
            2 فایلی که بالا نوشتم باید کپی بشه.تمام کانتکت ها توی این 2 تا فایله. بعد از ریستور و بالا اومدن گوشی این 2 تا فایل رو تو همون مسیر کپی کنید و ریستارت کنید گوشیرو. کانتکت ها همه برمیگرده.
            البته پیشنهاد میکنم فولدر های note ، sms و فولدر های دیگه رو که زیاد باهاشون کار میشه هم کپی کنید.
            امیدوارم که جواب بده.

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
              از طریق ifunbox فکر کنم بتونید به کاتکت ها دسترسی داشته باشید. برنامه رو اجرا کنید و بعد گوشی رو تو همون حالت گیر کرده وصل کنید به کامپیوتر. اگه گوشی شناخته بشه تو صفحه سمت چپ گوشیتون رو میتونید ببینید.
              تو صفحه سمت چپ گزینه Raw file system رو انتخاب کنید و در پنجره سمت راست به مسیر زیر برید.
              Library/AddressBook
              تمام کانتکت ها توی این فولدره. اگه خالی باشه که یعنی کلا همه چیز از دست رفته. اما اگه پر باشه امیدی به برگردوندن کانتکت ها هست.
              AddressBook.sqlitedb
              AddressBookImages.sqlitedb
              2 فایلی که بالا نوشتم باید کپی بشه.تمام کانتکت ها توی این 2 تا فایله. بعد از ریستور و بالا اومدن گوشی این 2 تا فایل رو تو همون مسیر کپی کنید و ریستارت کنید گوشیرو. کانتکت ها همه برمیگرده.
              البته پیشنهاد میکنم فولدر های note ، sms و فولدر های دیگه رو که زیاد باهاشون کار میشه هم کپی کنید.
              امیدوارم که جواب بده.
              داداش مرسی از راهنماییت اما بازم همون مشکله و گوشی رو نمیشناسه

نظر

پیشنهاد میدم گوشی رو تو حالت dfu بذاری. تو این حالت ifunbox گوشی رو میشناسه.
                البته میدونم که توضیح واضحاته ولی حتما آخریت ورژن آیتیونز رو روی سیستم داشته باش.
                برای dfu هم از تاپیک زیر کمک بگیرید
                http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

نظر

صبر کنید ..
                X