اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه ی محبوب spotify ' با این قیمت بالا چه باید کرد ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه ی محبوب spotify ' با این قیمت بالا چه باید کرد ...

سلام ' فک نکنم تعداد افرادی که از این برنامه محبوب و پرطرفدار استفاده نمی کنند زیاد باشه !

ولی این برنامه محدودیت زیادی داره و هزینه ی سنگین واسه هرماه گوش دادن به موزیک

شما چطور از این برنامه استفاده می کنید ؟ اگه اکانت کرک چیزی هست که هر روز باید اپدیت شه اینجا بذارید

ImageUploadedByTapatalk1350554296.327234.jpg

Tapatalk  !Pod

برنامه های زیادی مشابه این هستند و حتی فارسی که امکان دانلود هم دارند، امااین مزیتش این که ارشیو کاملی داره

iPhone, Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط amirreza11 نمایش پست ها
      برنامه های زیادی مشابه این هستند و حتی فارسی که امکان دانلود هم دارند، امااین مزیتش این که ارشیو کاملی داره

iPhone, Tapatalk
      حتی البوم خواننده های قدیمی ایرانی با کیفیت ۳۲۰ رو هم داره spotify ' واقعا اگه کرکش پیدا شه یا بشد ۲ روز رایگان رو زیاد کرد خیلی خوب بود

Tapatalk  !Pod

نظر

با iap cracker نمی شه؟؟

نظر

یه برنامه هست به اسم spotydl که شما میتونید با استفاده از اون روی کامپیوتر آهنگ های مورد نظرتون رو دانلود کنید. ولی روی آیفون چیزی ندیدم

نظر

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
            با iap cracker نمی شه؟؟
            برنامش رایگان هس ' ولی با فیس پوک باید واردش بشی هر اکانت ۲ روز رایگان بعد بسته میشه ' فقط برنامه ای چیزی که ۲ روز رو تمدید کنه باید باشه

فک کنم اگه واسه این برنامه کرک پیدا نکنیم خرید توییک easy tunes بهترین باشه !

Tapatalk  !Pod
            ویرایش توسط milad-70 : https://i-phone.ir/forums/member/23506-milad-70 در ساعت 18-10-2012, 10:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
              یه برنامه هست به اسم spotydl که شما میتونید با استفاده از اون روی کامپیوتر آهنگ های مورد نظرتون رو دانلود کنید. ولی روی آیفون چیزی ندیدم
              مرسی واسه ایفونم هست توییک easy tunes فک کنم ۱۰ تومنی بشه از ایتونز مجانی دانلود می کنه

Tapatalk  !Pod

نظر

نميشه با گيفت كارت ايتونز اكانت اسپاتيفي خريد؟

sent from my iphone 5

نظر

نوشته اصلی توسط Apple360 نمایش پست ها
                  نميشه با گيفت كارت ايتونز اكانت اسپاتيفي خريد؟

sent from my iphone 5
                  اين طور كه متوجه شدم فقط Payment كارت قبول مى كنند .

نظر

البته برنامه فرى أن هم براى ١٤ روز نوشته است .
                    Spotify Premium - Mobile Music - Online Music - Download and Listen - Spotify

نظر

نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها
                      مرسی واسه ایفونم هست توییک easy tunes فک کنم ۱۰ تومنی بشه از ایتونز مجانی دانلود می کنه

Tapatalk  !Pod
                      easy tunes همونطور که تو تاپیکش هم گفتم از ایتیونز دانلود نمیکنه. میگرده تو سایت های موزیک و از اونجا دانلود میکنه. فقط اسم آهنگ رو از ایتیونز میگیره. spotydl هم دقیقا همینکار رو میکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
                        easy tunes همونطور که تو تاپیکش هم گفتم از ایتیونز دانلود نمیکنه. میگرده تو سایت های موزیک و از اونجا دانلود میکنه. فقط اسم آهنگ رو از ایتیونز میگیره. spotydl هم دقیقا همینکار رو میکنه.
                        اره متوجه شدم

ولی جالبه spotify واسه من قاطی کرد تایمر ۲ روزش غیر فعال شده خدا کنه همیشه قاطی بمونه
                        از بس ایمیل ساختم هنگ کرد
                        ImageUploadedByTapatalk1350647565.989472.jpg

Tapatalk  !Pod
                        ویرایش توسط milad-70 : https://i-phone.ir/forums/member/23506-milad-70 در ساعت 19-10-2012, 04:26 PM

نظر

ميشه با ايتونز اهنگايي كه با اسپاتيفي گرفتيم بريزيم تو ايتونز؟
                          بعد يه اكانت ديگه و اهنگ ديگه و...

sent from my iphone 5

نظر

نوشته اصلی توسط Apple360 نمایش پست ها
                            ميشه با ايتونز اهنگايي كه با اسپاتيفي گرفتيم بريزيم تو ايتونز؟
                            بعد يه اكانت ديگه و اهنگ ديگه و...

sent from my iphone 5
                            نه نمی شه ' هر دو روز یه فیس پوک بساز و دانلود کن تنها راهه ' ولی جالبه برنامه با این همه طرفدار میلیونی برنامه ی پخش موزیک اکولایزر نداره !

Tapatalk  !Pod

نظر

اسپاتیفای دوره پرمیم فری اش 30 روزه شده!!!!!!!!!!!!!!!(بجای دو روز!)

نظر

صبر کنید ..
                              X