اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با iMessage

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
    درسته با اپل ایدی هست ولی موقع فعال کردن اگه بخواید شمارتون هم فعال بشه باید 150تومن هزینه شه و از شارژ کم میکنه...
    Eeee
    من تابحال به این مورد بر نخوردم که بخواد هزینه کم کنه :O

نظر

فكر نكنم كه هزينه اي بخواد ؟؟؟!

نظر

هزینه بابت چی؟
        imessage ?

برای فعال کزدن شماره؟

اصلا امکان نداره
        دوستان سرویس کاملا رایگان هست من برای شماره ی خودم بدون هیچ هزینه ای فعال کردم اینا فقط شایعه هست!

نظر

دوستان حتی اموزش که تو خود انجمن دوستان گذاشتن برای فعال کردن imessage & face time گفته شده که برای اولین بار باید 150تومن هزینه شه...
          من خودم امتحان کردم برا بار اول 150 ازم کم کرد.
          بعد که سیم کارتمو عوض کردم هیچی شارژ نداشت هر چی واستادم که فعال شه imessage ام نشد تا اینکه رفتم یه شارژ گرفتم دوباره امتحان کردم تا فعال شد...
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

دوستان حتی اموزش که تو خود انجمن دوستان گذاشتن برای فعال کردن imessage & face time گفته شده که برای اولین بار باید 150تومن هزینه شه...
            من خودم امتحان کردم برا بار اول 150 ازم کم کرد.
            بعد که سیم کارتمو عوض کردم هیچی شارژ نداشت هر چی واستادم که فعال شه imessage ام نشد تا اینکه رفتم یه شارژ گرفتم دوباره امتحان کردم تا فعال شد...
            دوست عزيز دقيقا كجاي انجمن نوشته شده؟؟ من خودم بدون هيچ هزينه اي imessage و facetime رو فعال كردم!!!

نظر

نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
              دوست عزيز دقيقا كجاي انجمن نوشته شده؟؟ من خودم بدون هيچ هزينه اي imessage و facetime رو فعال كردم!!!
              امکان نداره بدون هزینه فعال بشه،۱۵۰تومان از اعتبارت کم میکنه بعد فعال میشه،فقط روی آیپد بدون هزینه فعال میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
                امکان نداره بدون هزینه فعال بشه،۱۵۰تومان از اعتبارت کم میکنه بعد فعال میشه،فقط روی آیپد بدون هزینه فعال میشه.
                اسمس !!!!!
                اشتباه نكنيد ، ارسال اسمس به خارج ١٥٠ تومن هست همين

نظر

نوشته اصلی توسط zeus_zeus نمایش پست ها
                  اسمس !!!!!
                  اشتباه نكنيد ، ارسال اسمس به خارج ١٥٠ تومن هست همين
                  خوب حرف منم همینه که واسه فعال سازی ۱ اس ام اس میفرسته که هزینه اش ۱۵۰تومان هست.

نظر

نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
                    دوست عزيز شما درست ميگيد من. رو ايپد فعال كردم به دليل همين پول ندادم

نظر

اره دوستان رو ایپد بدون هزینه فعال میشه ولی رو ایفون نه...
                      150 کم میکنه برای بار اول.

نظر

نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread73824.html

بیا دوست عزیز من که دروغ نمیگم....

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
                          wifi مشکل نداره؟یعنی تو safari میتونی page باز کنی؟؟
                          wifi مشکلی نداره، عجیبه برام، reset network هم کردم، حتی با *** امتحان کردم، گوشیو ریست کردم، مودمو ریست کردم، security مودمو عوض کردم، firewall مودمو disable کردم، بازم نشد، فقط با cellular میفرسته، فقط یه جا جواب داد، اونم وقتی بود که به شماره خودم و ایمیل خودم imessage زدم که برگشت به خودم و دلیوری داد و پیام برام اومد، جالبه امتحان کنید.
                          بازم اگر راهی به ذهنتون میرسه لطفا کمک کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط amir_89 نمایش پست ها
                            با سلام، imessage ایفونم وقتی با wifi وصل هستم، روی sending گیر کیکنه و نمیفرسته، ولی وقتی cellular رو روشن میکنم درست کار میکنه!
                            (البته روی ایپدم با wifi خوب کار میکنه، هم imessage هم facetime).
                            نمیدونم مشکلش کجاست، حتی موقع اکتیو کردن هم تا cellular روشن نکنم اکتیو نمیشه. با wifi مشکل داره، لطفا کمک کنید ممنون میشم.
                            یه دفعه imessage رو غیر فعال کن بعد دوباره فعال کن.حتی از ایمیلت هم sign out بده.اگه نشد و خواستی مشکلت حل شه ریستور کن.
                            البته من فک میکنم ریستور شه درست بشه...شاید راه های دیگه هم باشه.باز از دوستان بپرس شاید راهی بدونن...

نظر

اره دوستان رو ایپد بدون هزینه فعال میشه ولی رو ایفون نه...
                              150 کم میکنه برای بار اول.
                              خب شما چرا اي مسيجرتون رو با شماره فعال ميكنين
                              بدون شماره فعال كنين
                              ولي بدون پوله

نظر

من منظورم این بود هزینه کم میکنه.
                                هر کی دوس داشته باشه میتونه فعال کنه.منم پیشنهادم اینه که با همون ایدی باشه و زیاد با هم فرق نمیکنه..

نظر

صبر کنید ..
                                X