اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با iMessage

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
    شما فورگت بزن و پسورد اپل اي ديت رو عوض كنيد
    این کارو کردم ، باز verified نمی کنه

نظر

دوستان يك سوال دارم در مورد imessage اونم اينكه من وقتي فعالش ميكنم و روي هر شماره اي ميرم فقط ميتونم با imessage براي طرف مسيج بفرستم و نميتونم با خطم مسيج بفرستم تا اينكه برم غير فعالش كنم .ميخواستم بدونم راهي هست در محيط new message يا مسج هاي قبليت بشه اينو تغيير داد كه هر وقت خواستيم از مسيج خط و هر وقت خواستيم از imessage استفاده كنيم بدون اينكه نياز به فعال يا غير فعال كردن باشه؟؟؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط mistyc_7 نمایش پست ها
        سلام

من هفته پیش گوشیمو خارج از ایران با یه آیفونه دیگه عوض کردم ، Imassage ام روی گوشی قبلی فعال بود و من فراموش کردم که Turn off اش کنم ، الان از گوشی جدیدم نمی تونم با اون ای میلم imessage ام رو فعال کنم و بد تر از اون الان هرکی به من imessage می ده به اون گوشی دلیورد می شه .

1. چی کار باید بکنم الان ؟ به اون شخص هم دسترسی ندارم .

2. هرچی گشتم ای ایمیل بخش ساپورت اپل رو پیدا کنم موفق نشدم ، دوستان کسی داره ؟

تقاضا می کنم هرکی اطلاعی واسه رفع مشکل من داره بفرماید ، خیلی خیلی فوریه .

ممنون از همتون
        شما تنها کاری که میتونید کنید این هست که پسورد رو عوض کنید. وقتی پسورد رو عوض کنید روی تمامی سرویس ها پیغام جدیدی ظاهر میشه که پسورد جدید رو بزنید
        این اتفاق روی آیفون٬* آیپاد٬ آیپد و مک میوفته ( چه در بخش ایمیل یا imassage )

و نهایتا اگر هم نشد٬ یک کار می تونید کنید از نظر اخلاقی خیلی درست نیست که اگر هنوز اکانت icloud روی گوشی قبلی هست٬ با find my iphone گوشی قبلی رو از کار بندزین که طرف مجبور بشه از اول ریستور کنه

نوشته اصلی توسط amir_T_2008 نمایش پست ها
        دوستان يك سوال دارم در مورد imessage اونم اينكه من وقتي فعالش ميكنم و روي هر شماره اي ميرم فقط ميتونم با imessage براي طرف مسيج بفرستم و نميتونم با خطم مسيج بفرستم تا اينكه برم غير فعالش كنم .ميخواستم بدونم راهي هست در محيط new message يا مسج هاي قبليت بشه اينو تغيير داد كه هر وقت خواستيم از مسيج خط و هر وقت خواستيم از imessage استفاده كنيم بدون اينكه نياز به فعال يا غير فعال كردن باشه؟؟؟

ممنون
        شما وقتی به کسی با imassage پیغامی ارسال می کنید اگر طرف روی شمارش ست کرده باشه اول پیغام شما از طریق iMassage فرستاده میشه . چون اپل فرض رو بر این گذاشته که وقتی دو نفر هر دو به imassage دسترسی دارند بهتر هست از اون استفاده کنند تا مسیج معمولی
        اما اگر می خواهید با خط هم بفرستید یا نباید به اینرنت وصل باشید یا اگر وصل هستید پس از ارسال مسیج با imssage ٬ روی پیغام خودتون چند ثانیه انگشتتون رو نگه دارید که گزینه ای ظاهر میشه که با انتخاب اون٬ میتونید از طریق خط پیغام رو بفرستید
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
          روی پیغام خودتون چند ثانیه انگشتتون رو نگه دارید که گزینه ای ظاهر میشه که با انتخاب اون٬ میتونید از طریق خط پیغام رو بفرستید
          دوست عزيز من متوجه نشدم روي چه گزينه اي بايد نگه دارم تا بشه عوض كرد ؟؟؟؟ميشه اسكرين شات بذاريد ؟؟؟؟

ممنون

نظر

دوستان سوال داشتم
            من قبلا با دو نفر با imassage در ارتباط بودم ، كه تو قسمت massege هام برا هر كدوم دو تا folder هم نام براي ارسال massage باز بود ، يكي آبي رنگ برا imassege كه به ايميلش وصل بود ، يكي هم سبز رنگ برا ارسال اس ام اس كه به شمارش وصل بود ، قشنگم كار ميكنه ، ولي الان كه تاره يكي از دوستام imassage شو فعال كرده ، فقط يه folder باز ميكنه كه هم برا اس ام اس و هم برا imassage , هر كاري ميكنم به ايميل طرف نمي فرسته ، مينويسه mms massageing needs to be enabled
            من چيكا كنم دوتا folder تشكيل بده ؟
            كسي ميدونه ؟

نظر

دوستان سوال داشتم
              من قبلا با دو نفر با imassage در ارتباط بودم ، كه تو قسمت massege هام برا هر كدوم دو تا folder هم نام براي ارسال massage باز بود ، يكي آبي رنگ برا imassege كه به ايميلش وصل بود ، يكي هم سبز رنگ برا ارسال اس ام اس كه به شمارش وصل بود ، قشنگم كار ميكنه ، ولي الان كه تاره يكي از دوستام imassage شو فعال كرده ، فقط يه folder باز ميكنه كه هم برا اس ام اس و هم برا imassage , هر كاري ميكنم به ايميل طرف نمي فرسته ، مينويسه mms massageing needs to be enabled
              كسي ميدونه ؟

نظر

منم مشكل اين دوستمونو دارم.دوستان سوال قبلي بنده هم جواب بدن ممنون ميشم

نظر

با سلام
                  یه مشکلی با imessage دارم وقتی میخام یه لینک جدید باز کنم یه مسیج قدیمی میاد رو وباید اون رو پاک کنم تا sms جدید رو تایپ کنم
                  کمک

نظر

نوشته اصلی توسط ata_mpr نمایش پست ها
                    دوستان سوال داشتم
                    كسي ميدونه ؟
                    خوب تو ستينگ imassage رو فونش هست،يا بايد تو icloud ايمل icloud فعال كنه تا به ميل جديد بساز تا بتونى به ميلشم بفرستى. البته به نظر من

نظر

نوشته اصلی توسط arashjalili نمایش پست ها
                      با سلام
                      یه مشکلی با imessage دارم وقتی میخام یه لینک جدید باز کنم یه مسیج قدیمی میاد رو وباید اون رو پاک کنم تا sms جدید رو تایپ کنم
                      کمک
                      ميشه بيشتر توضيح بدين

نظر

با سلام، imessage ایفونم وقتی با wifi وصل هستم، روی sending گیر کیکنه و نمیفرسته، ولی وقتی cellular رو روشن میکنم درست کار میکنه!
                        (البته روی ایپدم با wifi خوب کار میکنه، هم imessage هم facetime).
                        نمیدونم مشکلش کجاست، حتی موقع اکتیو کردن هم تا cellular روشن نکنم اکتیو نمیشه. با wifi مشکل داره، لطفا کمک کنید ممنون میشم.

نظر

نوشته اصلی توسط amir_89 نمایش پست ها
                          با سلام، imessage ایفونم وقتی با wifi وصل هستم، روی sending گیر کیکنه و نمیفرسته، ولی وقتی cellular رو روشن میکنم درست کار میکنه!
                          (البته روی ایپدم با wifi خوب کار میکنه، هم imessage هم facetime).
                          نمیدونم مشکلش کجاست، حتی موقع اکتیو کردن هم تا cellular روشن نکنم اکتیو نمیشه. با wifi مشکل داره، لطفا کمک کنید ممنون میشم.
                          wifi مشکل نداره؟یعنی تو safari میتونی page باز کنی؟؟

نظر

یه سوال مگه برای فعال کردن باید سلولار روشن نیاشه؟؟
                            با وای فای میشه فعال کرد بدون پرداخت هزینه؟؟
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                              یه سوال مگه برای فعال کردن باید سلولار روشن نیاشه؟؟
                              با وای فای میشه فعال کرد بدون پرداخت هزینه؟؟
                              دوست عزیز iMessage میگین؟اون احتیاج به هزینه نداره فقط کافیه اپل ایدی داشته باشید
                              اگه منظورتونو درست فهمیده باشم

نظر

درسته با اپل ایدی هست ولی موقع فعال کردن اگه بخواید شمارتون هم فعال بشه باید 150تومن هزینه شه و از شارژ کم میکنه...
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X